reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Natka zdecydowanie za wcześnie nie będę miała usg ale idę bo nie wiem czy mam brać dalej luteine. Dopiero w tym cyklu zaczęłam miałam brać 10 dni a nie wiem co jak w ciąży jestem.... Więc wolę iść o zapytać czy ja brać czy nie.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Witam się i ja w jednopaku bo ciąży oczywiście brak.
Mamy dalej próbować i uwaga jesli zajdę mam brać aspirynę.
Wiadomo jak się czuje i siły już brak :(

Rurka gratulacje szybko Ci poszło :)

ewel87
Kreska na mur beton jest tak więc ja życzę powodzenia i szczęśliwego rozwiązania.

No nic cykl numer 4 czas zacząć i liczyć na cud.
Tym razem bez testów bo szczerze wiecej nerwów przez nie niż pożytku.
I jesli @ nie przyjdzie to test najwcześniej początkiem kwietnia o ile będzie 28dniowy cykl.
 
Ewel, to noramlne z tymi bólami na @. Ja biorę w takiej sytuacji nospe ale bardzo ostrożnie (Jedną tabletkę tej najmniejszej dawki i kładę się do łóżka, nigdy nie biorę więcej jak 1 tabl. na dobę). Jakoś wolę uważać z tymi tabletkami. Takich zwykłych przeciwbólowych nie biorę wcale.

Marcepanek, aspiryna w ciąży? O takich rzeczach to ja jeszcze nie słyszałam. Raczej lekarze zabraniają aspiryny w ciąży.

ja miałam dziś przygodę w pracy. Zasłabłam. Na szczęście była akurat bardzo ogarnięta klientka więc doprowadziła mnie do porządku. Ciemno mi się zrobiło przed oczami z sekundy na sekundę. Wcześniej czułam się dobrze. Śniadanie zjadłam, tabletki wzięłam, nie przemęczam się. Nie wiem czemu tak. Teraz czuję się dobrze i nie wiem czy iść do domu czy zostać. przedemną jeszcze 5h pracy. Co myślicie?
 
Natka w takim razie czekam na wieści po wizycie :) Oczywiście i u Ciebie, i u mnie będą wspaniałe! Mój mąż na początku był zdziwiony i nie docierało do niego, że drugie. Cieszył się, ale inaczej niż przy Zosi, a od tygodnia ma jakiś poryw :) Zwariował totalnie i ciągle mówi o dziecku. I uczy Zośkę mówić Jula i Julo - a ona krzyczy " luuuu la" " luuu lo".
 
Hej BabeczkI!
Rurka, gratuluję! Kolejny Maluszek na świecie.Córcia ma p/ciała od Ciebie, więc się nie bój.
Agawa, cierpliwości, Piotrusiowi bardzo dobrze w Twoim brzuszki, ale nie ma innej opcji - albo sam wyjdzie, albo Mu pomogą. Czekam w napięciu na Twoje Szczęscie, niech już przywita się na tym świecie.
Gratuluje nowym ciężarówkom. Staraczki - & za Wasze staranka, niech będą owocne.

Colly - Aspiryna - to popularny Acard, coraz częściej zalecany profilaktycznie, w takich dawkach nie szkodzi, pomaga w zagnieżdżeniu i przepływach w łożysku.Tyle rzeczy można się dowiedzieć na tym forum...

Dziewczyny, chcę kupić nosidełko (takie do noszenia Wojtusia na sobie), ale nie wiem jakie. Możecie coś polecić? Mój Synuś uwielbia być noszony, a moje ręce tego już nie wytrzymują. Wiem, że trzy miesiące to mało, ale chociaz na kilka minut dziennie na razie.
 
Ostatnia edycja:
Colly mnie też to zdziwiło ,ale lekarz stwierdził ,że jeśli zajdę w ciąże to aspiryna ma zmniejszyć ryzyko poronienia które u mnie są zbyt częste. Tj aspiryna rozrzedza krew co ma uchronić przed skrzepem w pępowinie i generalnie jest to już ostateczność w wyjątkowych przypadkach.
Tylko na własną rękę nie wolno jej brać ,więc dziewczyny absolutnie nie łykajcie aspiryny bez wiedzy lekarza.
 
Kurcze a te twardnienie jest niebezpieczne? Ostatni raz po długim spacerze mi tak stwardniał brzuch ale jak usiadłam i odpoczęłam to przeszło nie wiem jak długo był taki napięty, a dziś zaraz po wstaniu z łóżka jakieś 2,5 godziny jak się kładłam to nie czułam napięcia ale jak wstałam to tak.
....cholerka...
 
Malgonia, Marcepanek ile rzeczy można się dowiedzieć. No więc skoro lekarz tak kazał to znaczy że tak trzeba ;) Widzę że dużo rzeczy jeszcze nie wiem.

Malgonia, ja słyszałam więcej pozytywnych opini o chustach niż o nosidełkach chociaż wydaję mi się że łatwiej dziecko zapakować w nosidełko. Z tego co mi wiadomo to w chustach mozna nosić od początku.

Ania zadzwoń do lekarza najlepiej.
 
reklama
Do góry