reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

nie ma co porównywać poziomu bety do dni cyklu.. każda ma owulację kiedy indziej, inny okres trwania fazy lutealnej.. Każdej z nas cykle przecież się różnią..
Mój ginek jak zobaczył pierwsze USG to nie mógł wykluczyć pozamacicznej..tak to wszystko małe jeszcze było.. Okazało się że póżniej owulka była..

Izka- Gratuluję teściku! To znów razem w ciąży jesteśmy ..;-)
 
reklama
Martuś ale ja to wszystko wiem przecież :) i komuś innemu tez bym tak wytłumaczyła, ale w głowie mam już czarne scenariusze.

Ania nie ogłaszałam :) Od długiego czasu myślałam,że jestem w ciąży, zrobilam bete 10 dni po spodziewanej owulacji (24dc), bo miałam do podjęcia ważną decyzję i nic nie wyszło. Wciąż czułam się jakbym miała być w ciąży, przyśniło mi się nawet mega realiztycznie, ze dowiedziałam się w 3 miesiącu,że jednak jestem. Zrobiłam test i nic. Po 2 dniach,czyli wczoraj, znowu zrobiłam i pojawił się bladzioch, potem zrobiłam w pracy i już mocniejsza krecha. Dzisiaj beta i 149. Wiem,że się nie porównuje,że to zależy od owulacji,fazy lutealnej etc, znam się już trochę. Ale jakieś mam złe przeczucia.
 
AniaKropla piekny przyrost bety. Wszystko teraz juz bedzie dobrze. Gratuluje Kropka:))

Magda spokojnie z ta betą, ważny przyrost, pamiętasz. Ja zawsze miałam długa fazę luteralna i w 32-34 dc dopiero bete porównywalna do Twojej. Nie nastawiaj sie źle, bo to tez na Kropka źle wpływa. &&&&&&&

kamkaz przyjdzie na Ciebie pora. Ale mam takie wrażenie, ze sie miotasz, masz wątpliwości. Moze jednak chwilkę poczekaj tak odstawiając wszystkie myśli, starania? To dobrze robi, a w ciazy będziesz juz spokojniejsza.
 
Magda bądź cierpliwa i dobrej myśli, trzymam kciuki :)

Dziewczyny czy te znieczulenia dentystyczne dla ciężarówek działają jak trzeba, musze zęba dokończyć, zaleczony w pazdzierniku teraz zaczyna się odzywać chyba też przez te zatoki:(
 
Magda GRATULUJĘ !!! z beta wszystko ok, nie patrz na dni owulacji, tylko na tyg ciąży i prawidłowy przyrost.A u Ciebie jest ok.

Ania słyszałam, że działają tak samo..
 
Izka, Magda GRATULUJE!!!
Magda tak jak pisały dziewczyny najważniejszy przyrost. Ja tydz przed@ robilam bete powinna juz cos wykazac ale nic. Po tyg zrobilam ale byla niska i już wiedzialam ze cos jest nie tak bo u mnie przesunięcie owolki nie wchodziło w gre. Trzymam &&&
Ania ja się na dentystach nie znam a raczej na znieczuleniu :p
 
Magda, gratuluję :happy:
Chciejka, nie, jestem w połowie cyklu. Może to rzeczywiście hormony, ginekolog powiedziała, że na następnej wizycie zleci mi jakieś badania ;-).
Jutro zaczynam brać luteinę dopochwowo
 
Madzia gratulacje!!! :*

Heh to jak juz idziemy tak turami to Marcela powinna za niedlugo dolaczyc :p a później faktycznie Ty mika i eska :) i reszta staraczek oczywiście!! :)
 
reklama
Do góry