reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

hej,
wczoraj zrobiłam test, dodatni....
25 dc i nie poranny mocz więc beta musi być całkiem niezła... jutro robię z krwi, żeby w razie czego mieć dowód...
ale jest jedno ale, od 21 dc plamiłam, jednego dnia to było całkiem mocne plamienie, ale ciągle na brązowo, teraz jest już prawie czysto...
na razie to mam więcej obaw niż radości ze swojego stanu...
 
reklama
Pietruszko Kochana...... Tak bardzo mi przykro. Przytulam wirtualnie i pamiętam w modlitwie......
 
kropelko gratulacje! :) co do plamienia, to może było to plamienie implantacyjne? oczywiście takie sytuacje zawsze martwią ale na własnym przykładzie wiem, że nie muszą oznaczać nic złego (w drugiej ciąży w 6 tc przez tydzień miałam krwawienia praktycznie jak okres i wszystko było ok) :) jak na razie ja już cichutko gratuluję :)
 
ania kropla myślę, że już można gratulować :) choć mój kolega powtarza, że gratuluje się dopiero przy narodzinach, a wcześniej trzyma się kciuki, a więc trzymam mocno kciuki!! mogła to być implantacja, ja przy Igorze tak miałam, kilka dni przed spodziewaną @ zaczęłam plamić, jak zrobiłam test i betę to poszłam do gina i dał mi duphaston, leżałam kilka tyg plackiem i plamienie zanikło.
 
Ania to cudowna wiadomość, gratuluję. Też myślę że to plamienie implantacyjne. A branie duphastonu lub luteiny nie zaszkodzi, a może pomóc, wiec popieram wizytę u gina po zapas :)

Nasza córcia słabo dochodzi do siebie wiec pan dr napisał żeby jednak podać antybiotyk.Niestety kolejny w tak krótkim czasie.Na dodatek pilnie musze z nią jechać do dermatologa.Na moje oko ma atopowe zapalenie skóry, które w ostatnich dniach baaardzo się nasiliło. .I tak zawsze coś.
 
Kropla SUUUPEEER :D Mówiłam, że ten rok będzie dla nas lepszy ;] spotkamy się na październikowych mamach? ja jeszcze się tam nie witałam bo nie mam odwagi póki co ale z Tobą będzie mi raźniej. Ale się cieszę :D Dziewczyny która teraz następna? :D

Ewel, lekarz powiedział, że luteina dlatego, że w tak krótkim czasie po poronieniu zaszłam w ciąże no i ogólnie po poronieniach przypisują.


Chciejka, dużo zdrówka dla córci.
 
Colly a Ty miałaś jedną@ od poronienia? Może i mi przepisze jak coś. A ta Luteina jak cenowo? Ja mam mieć 12 @ trzymajcie kciuki za Mnie żeby nie przyszła... Żeby było to upragnione malenstwo
 
Colly na razie zostaję tylko tutaj, tylko tu można sobie bezkarnie pojojczeć o obawach, poza tym ciągle martwią mnie te plamienia, we wrześniu też plamiłam w czasie spodziewanej @ i skończyło się jak się skończyło a w grudniu było podobnie jak teraz, plamiłam od 22 dc, test wyszedł pozytywnie w 27 dc i tego samego dnia zaczęłam krwawić, dziś jest 26 dc, ciągle mi się wydaje, że ta ciąża wisi na włosku...

Chciejka szkoda twojej malutkiej, antybiotyki potrafią nieźle wymęczyć, ale dzieci są mocne, wydaje mi się, że one o wiele dzielniej znoszą chorobę niż dorośli...
 
reklama
Do góry