reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Czesc Kobietki cale wieki mnie tu nie bylo :)

Csrollina trzymam kciuki zeby tabletka dala rade i zeby zabieg nie byl konieczny :tak:
 
Aschlee - nie takie wieki skoro jeszcze Cie pamietamy;) a jak u Ciebie ze starankami? Sa juz jakies? A moze testujesz niebawem?

Natka - powoli wierzysz w siebie i w swoja fasolke;) bardzo dobrze;) uda sie;)

Sysiq - no to dalej czekamy na wiesci... Ty tez badz cierpliwa... zrob test za 2dni albo na bete sie wybierz...trzymam &&&&&&&&
 
Carollina kochana u mnie wlasnie koncowka @ wiec staranka dopiero beda:tak: szczerze to myslalam ze w tym cyklu sie udalo ale niestety wredne @ przylazlo.
 
Lux jak bez nadziei kochana? Bo ja zaraz sie pakuje znajde jakis transport i nakope do dupki ;) kochana glowa do gory piekny czas przytulanek dla Ciebie sie zaczyna co za tym idzie juz blizej niz dalej do upragnionych 2 kreseczek :tak:
Ja wiem czasem ciezko myslec optymistycznie bo sama czasami mam doly jak stad do Warszawy ale dzis jakis dzien optymizmu mnie ogarnal ;)
 
Ostatnia edycja:
natka ja też bym już suwaczek chciała ale czekam do poniedziałku do usg.Ja jestem równe 6 dni za Wami:)

luxuorius więcej wiary!!

sysiq &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby @ nie przylazła,a beta rosła wysoooooooookooooooooooo!



A u mnie dziś spadł śnieg no i dalej pada:) można by pomyśleć nic dziwnego w końcu jest zima ...ale mnie to cieszy:-D spadnie więcej to bałwana pójdę ulepić:-D
 
reklama
Aschlee no te kolejne miesiące nie dają mi nadziei :( nie umiem się nastawić na pozytyw :( przyjedź i nakop mi w mój tłusty tyłek. Bo nie mam już siły. Ania no Ty też możesz mi przyjechać nakopac.
 
Do góry