reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Hej Laski
Przepraszam ze tak malo sie udzielam ale laptok nam padl a z tel nie wygodnie mi pisac :(
U mnie wszystko ok mam nadzieje:p tylko troche dokuczaja mi mdlosci ostatnio calodzienne ale daje rade ;) wizyte kontrolna mam 14.05 takze odliczam dni. Czytam Was regularnie i za wszystkie mocno zaciskam kciuki &&&&&&& [*] dla Aniolkow a nowym Aniolkowym Mamusiom zycze duzo sily i wiary buziaki
Obiecuje ze jak juz odzyskam lapka bedzie mnie wiecej jeszcze raz mega kciuki &&&&&&&&&&&
 
reklama
moniska przytulam mocno......ludzie czasem jak nie przeżyli podobnej tragedii to nie wiedza co mówią,Twój Aniołek jest i zawsze będzie w Twoim sercu...

agawa
zaciśnij zęby i do przodu...na końcu drogi czeka Cie najwspanialsza nagroda:tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&

madziorek czekam na newsy z wizyty &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
majka, kasia przykro mi, że straciłyście swoje dzieci... Bardzo ciężko się z tym pogodzić, ale z czasem będzie bolało troszkę mniej.. Trzymajcie się dzielnie!

Moniska popłacz sobie... Nawet jeśli nie przyniesie Ci to oczekiwanej ulgi, to na pewno oczyści myśli choć odrobinę.
Bardzo trudne są takie chwile i nikt nie wpłynie na to, żeby było Ci lżej. Ze wszystkim musisz się zmierzyć sama i jak się pogodzisz sama ze sobą poczujesz ulgę. Ściskam Cię mocno i wiem i jak najbardziej rozumiem, że nigdy nie zapomnisz O TYM. Nie da się. A poza tym, nie powinno się zapominać o swoich bliskich kiedy odchodzą.... Trzymaj się.

ania nawet nie wiesz jak bardzo już marzę o tej gonitwie... o tym działaniu, które będę musiała podjąć jak szkraby zawitają w naszym życiu na dobre. Chciałabym już COŚ robić dla nich, chciałabym je kochać, żeby poczuły się na tym świecie dobrze. A to wszystko tak beznadziejnie się przeciąga.. Wkurza mnie to najzwyczajniej w świecie.

Madziorrek trzymam kciuki za wizytę i za dobre ustawienie bobasa, żeby płeć mogła zostać ujawniona ;-)

rurka avatar - słodki :-)

Agawa trzymam kciuki za Ciebie cały czas! Wierzę, że będzie dobrze, cerą się nie przejmuj i tak jesteś śliczna.
Trzymaj się cieplutko, bądź dla siebie dobra - niedługo wielkie zmiany w Waszym życiu. Buziak.

Elka ściskam - trzymaj się jakoś nad tym kibelkiem... Biedactwo, no ale wszystko to służy dobru najwyższemu, a to teraz najważniejsze i na pewno trzyma Cię w pionie..


Ja mam 110 dc ;-) może przez ten brak @ dodatkowo mi odbija... Byłam u gina, biorę luteinę znowu tym razem 10x1 i zobaczymy. Endometrium wskazuje na to, że tym razem powinnam się doczekać tej @.
Eh... Ciekawe co robią moje dzieci? :-(
 
Moniska... doskonale Cię rozumiem.... też mam momenty załamania i czuję się nierozumiana nawet przez najbliższych.... tak to już chyba musi być, że same musimy znaleźć w sobie siłę i równowagę po tym wszystkim.... a chwile zwątpienia i załamania są naturalną drogą do tej równowagi... ściskam Cię mocno.... łączę się w bólu...... ja za 12 dni miałabym termin porodu... teraz szykowałabym się do szpitala na porodówkę... a jutro szykuję się do szpitala po protokół posekcyjny... i to w moje 30 urodziny.... co za marny żart od losu
Agawaaa - jeśli brzydsza cera i opuchlizna gigant mają się przyczynić do tego, że w końcu się uda... to puchnij kochana tak, że nie będziesz mogła się ruszyć :D wiem , że przetrzymasz wszystko dla swojego dzieciątka, które już do Ciebie puka:happy:

elka - trzymaj się dzielnie i odzywaj częściej :)
buziaki dla całej reszty :-)
 
majka,kasia witajcie dziewczyny!

moniska a kto powiedział Ci, że masz zapomnieć? Jak ktoś mógł tak powiedzieć??? Tego się nie da zapomnieć!!!
Jak masz ochotę to krzycz tutaj, płacz, my wszystkie CIę wysłuchamy! Mi to zawsze pomagało.

Celta Twoje dzieci pewnie już tęsknią za Tobą :) Kiedy znów je zobaczysz??

Madziorrek czekam na info o płeci :))))))))))))))))))))))))))))))0

A moja Wikunia bez zmian... wczoraj 16 zielonych kupek... na szczęście już nie takie rzadkie.
A dziś było pobieranie krwi, ja trzęsłam dupą jak galareta, a ta skubanica nawet się nie zorientowała, ze jej pobierają - bo tatuś stał i udawał małpkę :D i jej tak się to podobało, że się smiała całe pobieranie!!!!
Kupa też poszła do badania. A jutro siki jeszcze idą. Jutro po 12stej mamy wizytę to się okazę o co kaman.
W nagrodę dzielne dziewcze dostało 2 bluzki, 2 body i nową zabawkę :D

ania2611 a co u Ciebie??
 
Powoli się ogarniam... dzięki Dziewczyny że mi pomogłyście kolejny raz.

Madziorrek dałaś mi do myslenia tym Acardem - Ja całą ciążę brałam Polocard (to chyba to samo) i jak sie uda to znów będę brała ale na czas staranek ginek kazał mi odstawić... A może powinnam brać...
&&&&&&&&&&&&& za wizytę, czekam na newsa :)

_pietrucha_ czasem serduszko z dnia na dzień się pokazuje ale rozumiem, dobrze byłoby sie uspokoić... &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za kolejna wizytę

Agaawa co tam prychole czy opuchlizna, masz być dzielna! &&&&&&&&&& za jutro!

celta upieram się - silna i mądra :) mam nadzieje że oczekiwanie na rozprawę nie będzie trwało długo

anncka &&&&&&&&&&&&& za wizytę i dzieki za fluidki, u mnie za parę dni pierwsze testy

rurka jutrzejszy dzień zapowiada sie okropnie, będę o Tobie mysleć, los bywa cholernie okrutny...
avatar piękny :)

michalina usłyszałam to od matki dwójki dzieci... bez komentarza...
Zuch dziewczyna z Twojej córci! Trzymam kciuki za badania i wizytę!

ania równiez polecam karte w Diagnostyce :) Dodatkowy plus że masz dostep do wyników na ich stronie, ja nigdy u nich nie odbierałam tylko drukowałam w domku, np. morfologia była po ok. godzinie.

kasia w
[*] dla Aniołka

majka 1984 to straszne co musiałas przeżyć... i jeszcze okrutne zachowanie lekarza. Po poronieniach samoistnych (w tym raz ze środkami wywołującymi) dostawałam @ po ok. 4 tygodniach i od razu mogłam zaczynać ale najlepiej wybierz się na kontrolę po @
[*] dla maleństwa

ewik, celta, rurka Wszystkiego najlepszego! Dużo sił i spokoju! Buziaki urodzinowe!!!

I uściski dla Wszystkich!
 
michalinko dziekuje,że pytasz,u mnie ....hmmm dobrze:happy: za tydzień do PL na badania,aż boje się tych wyników,choc na strach jeszcze czas bo przecież będę czekać jakieś 3 tyg. no ale ja juz przeżywam,boję się,że wyjdzie coś tak bardzo nie tak,że będe musiała pozegnać się z marzeniami........
Wiem muszę mysleć pozytywnie i wszystko będzie ok.....ale mam jakoś ostatnie dni takie same złe myśli

Siedzę dzis cały dzień i rozmyślam....ech szkoda gadać...
Ale fajnie,że na pobraniu krwi poszło gładko.....najwięcej to Ty sie stresowałaś pewnie i nie potrzebnie... daj znać jak wyniki tych badań już będziesz miała...na pewno to nic poważnego,buzi dla Wiki:happy:


Pozdrawiam!!
 
Ja już po wizycie. JEST DOBRZE!!! Dzidzia ma 17mm, serduszko bije jak dzwon 166/min, widziałam i słyszałam je. Na tym etapie jest dobrze. Następna wizyta za 2 tyg. Wstępny termin porodu 23.12. , ale będzie wcześniej.
Boże, zaczynam wierzyć, że może się udać.
 
reklama
małgonia no to Gwiazdka z Dzidziusiem:-D gratuluję przeogromnie i zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-D

no i ciesz sie w końcu!! ha,ha..


ale humorek poprawiłaś mi:happy:
 
Do góry