reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hejjjjjjjj jestem laseczki

Madziorek ależ się cieszę bardzo, że wszystko:tak::tak::tak: dobrze:tak::tak::tak:

Ewiku mój kochany mam tak przesrane, że net do mego pokoju nie sięga bo jestem w ostatniej sali, dopiero wieczorkiem mykam do holu z laptopikiem, łap fluidki kochana:tak::tak: a fruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Karaiwinia cieszę się, że u was też wszystko w porządeczku, trzymam mocno kciukaski dalej ;)*

Malgonia trzymam super kciuki i cieszę się, że stajesz do walki ze zdwojoną siłą:)

Celta zadzwonią zadzwonią spokojnie zobaczysz, za tą cierpliwość będziesz miała takie kochane brzdące, że głowa boli wiosna idzie nowe zmiany, wszystko się obudzi zobaczysz:tak:

Neta ściskam mocno

Elka jak tam staranka???

Caroline a Wy jak się czujecie cieszę się, że się udało z tym wcześniejszym USG;-);-)

Pietrucha hihihihi ale luyki i nospy mi nie dają jest szansa xdddddd

Galway pozdrawiam Cię serdecznie kochana co tam u ciebie w szerokim świecie słychać???, nogi krzyżuję namiętnie, a Ty mam nadzieję ożyłaś już i sił więcej buziaki

Karo buziaki dla ciebie i małej;)

Agawa cieszę się, że się wyszalałaś, i sexiłaś na maxa teraz ślę fluidki i trzymam mocno kciuki

Mika grzecznie proszę leżeć w łóżeczku i na spokojnie Leoś to zawodowiec nie zapominaj o tym ;);-);-);-)

Maga jak tam w nowej pracy????? i jak staranka???? również ślę fluidki dla Ciebie:-):-)

Izabela pozdrawiam Ciebie i Igorka:)

Marcela jeszcze nie ale w sumie nie znam dnia ani godziny, gdyż wszystko może zdarzyć si ę:))))

Madzia całuję Was z Zosieńką;)))

Michalinka Ciebie z Wikunią również ;))))))

Rurka 1 dzień najgorszy, apotem już poleci zobaczysz pozdrawiam:-):-):-)

Sysiq pozdrawiam i trzymam kciuki za staranka:-):-) i fluidy łap:)))

Anusia ściskam Cię mocno, i jak tam szukasz nowej pracy czy jaki masz plan działania????:-)

Jak o kimś zapomniałam to bardzo bardzo przepraszam i całuję gorąco, staraczki kochane łapcie fluidki jeszcze raz a fruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu


A u nas dziewczynki ciśnienie opanowane, cały dzień spędzamy na zapisach KTG, bo mam go 2 x dziennie, a że MIKI jak nie śpi to szaleje więc minimum 3-4 zapisy dzioennie, następne kilka godzin siedzę ubezwłasnowolniona pod kroplówką z magnezem, a resztę przesypiam, także dzień zleci szybciutko, jedynie wieczorami mam chwilkę i tyle co biorę laptopika i wpadam do holu na necik i poczytam co tam u Was i obchodzik idzie i tak mija dzień za dniem, cieszę się bo jestem pod fachową opieką naprawdę dbają tu o to co najcenniejsze jutro znowu mamy przepływy, także czujemy się z Mikołajkiem bezpiecznie i zostaniemy do ko nca ale ja się w sumie bardzo cieszę bo nie stresuję się niczym;))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eska dobrze, że czas Ci szybko leci, ani się obejrzysz, a Miki będzie na świecie. Najważniejsze, że jesteście pod opieką, bezpieczni. Doczekać się nie mogę tego Twojego malucha na świecie!!!
 
Eska, ale fajnie ze u Ciebie sie normuje. I taki optymizm bije. Chciałabym sie zarazić. I optymizmem i brzuchem:)) hehe...

Rurka, bedzie dobrze, zobaczysz. Jakoś zleci pierwszy dzień pracy. &&&&&&

ania - juz niedługo i Ty startujesz! &&&&&

Malgonia witaj. Trzymamy kciuki gorace!

Gochson - witaj! Tak jak dziewczyny pisały, zalecenia sa rożne. Najcześciej 3 miesiące. Ale ja tez uważam, ze najważniejsza Twoja psychika. Jak jestes gotowa to do dzieła.

Ewik - kciuki mocno zaciśniete. &&&&&&&&&
 
Eska ciesz sie ze z Wami wszystko dobrze i ze jakos leci Ci w tym szpitalu, u mnie po plodnych juz no mysle ze przylozylismi sie nawet ale jak sie potoczy to bedzie widac;-)trzymajcie sie cieplutko buziaki :*
 
Eska dobrze, ze już spokojniej u Was... Wiem w szpitalu mimo, ze czasami tęskno za domem to człowiek bezpiecznie się czuje, bo w razie 'w' jest się na miejscu. Ściskaj mocno nogi i wypoczywaj, bo to już ostatki w dwupaku.
 
Malgonia - Milo Cie widziec juz na liscie
rolleyes.gif.pagespeed.ce.2GeHo-sQP-.gif
wskakuj i zaraz wyskakuj :) oby sie udalo szybciutko :-)

Madziorek - wiem, ze mimo wizyty nadal czujesz niepewnosc i stres z tym zwiazany... i rowniez wiem, ze te mysli sa nie do opanowania... mam tak samo.. ciagle pytania czy sie uda tym razem, czy wszystko w porzadku...
Ja juz od wczoraj zaczelam sie denerwowac, bo czesto boli mnie z prawej strony (tam mam jakas wieksza tetnice zylna, ktora jest w porzadku - taka moja uroda) i mimo, ze kluje mnie czasami z lewej, to najgorsze mysli przychodza do glowy...
Ostatnio wlasnie z powodu tej tetnicy wykluczali pozamaciczna.. i mimo, ze ją wtedy wykluczyli, to ten uraz i te czarne mysli zostaly i czesto wracaja...
A wlasnie, gdzie zdjecie Twojego Zolwika :confused:

Celta - super, ze masz czym sie zajac :-) a jeszcze jak to lubisz, to czas milej plynie :) i do telefonu czas szybciej plynie :-) Ja tez lubie takie prace ogrodowe... U nas niestety dzisiaj wstetna pogoda... nawet kilka razy grad padal...
Mam nadzieje, ze @ w koncu przyjdzie;-) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ewik - trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie, aby @ u Ciebie sie nie pojawila :) No skoro brzuszek Ozilki jeszcze nie obstawiony, to moze Ty go juz przejelas :tak:

Pietrucha - no nareszcie napisalas.. juz zastanawialam sie, czy na dobre wsiaknelas w tej
83jTwQdd8CPyyCST3MUHHURBzUS25DKNA1FEwcPMNNccswPt4EKPQAEBADs=
UK ale jak nadal jestes przy mezu, to zrozumiale :-D Tul, sie tul do meza ile wlezie :-D zeby na zapas bylo ;-)

Eska - ja narazie czuje sie ok... choc trudno sie nie denerwowac :) Lez tam sobie ladnie i spokojnie i wypoczywaj... poki masz czas... choc jak tutaj piszesz, to juz teraz niewiele tego czasu jest skoro tak szybko dni przelatuja.. ale to dobrze, szybko zleci i zobaczysz swojego wyczekanego slodziaka :)

Agawa - a moze brzuszek Eski, czeka wlasnie na Ciebie ??? kto wie ??? Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&

Elka - no wlasnie, a gdzie Twoj wykres:confused: porzucilas mierzenie temteratury??? Kiedy masz testowanie ??? Juz na dniach chyba co??? Trzymam &&&&&&&&&&

Ania - jak zwykle planowo
wwyQAhtg5CPvvPTSCwYbKWzgy0S7ZBKMGRtsMMDABBccsBmpgGOOQAEBADs=
i dobrze... mam nadzieje, ze i Tobie czas szybko zleci :) trzymam &&&&&&&&&&&

Gachson - tak jak dziewczyny mowia - to ile zaczekasz zalezy od Twojej psychiki... najbardziej...

Maqa - wlasnie, co tam u Ciebie??? Odezwij sie

Galway, Miczasia, Karaiwina, Neta, Ozila, Rurka, Magda, Michalina, Sysiq i cala reszta - pozdrawiam i sciskam;-) oraz fluidki dla staraczek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Ja siedze jak na szpilkach do poniedzialkowej wizyty. Oby wszystko bylo dobrze... Ciesze sie, ze to juz w poniedzialek, a nie czwartek, ale im blizej, tym wieksze nerwy... nic nie pomaga zeby nie myslec... Dzisiaj znowu brzuchol pobolewa... nie wiem, czy to tak normalnie, czy to juz z nerwow... skorzystalam z okazji i pospalam z Mikolajem...
Chyba tylko wtedy jak spie, to nie mysle o tym, a i tak czesto sie budze... No coz.. oby do poniedzialku...
 
Eseczko kochana- jak to dobrze, że masz dobrą opiekę, już niedługo Twoje szczęście będzie całe i zdrowe z Tobą....

Ewik&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&- oby oby

carollina- widzisz, cięzkie to macieżyństwo. Kochamy mimo, że jeszcze namacalnie ich nie mamy, i ciągle się o nie martwimy i martwić będziemy... ale musimy wierzyć, że będzie dobrze;*

A to mój najukochańszy bąbelek na świecie:)bebi 007.jpg
 

Załączniki

  • bebi 007.jpg
    bebi 007.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Dziewczyny, ja już po wizycie u nowej pani dr.n.med ginekolog-położnik. Faktycznie bardzo delikatna i miła kobieta, widać, że ma pojęcie pytała mnie o wiele rzeczy, także o badanie genetyczne, dobrze, że wzięłam je ze sobą. Jutro wykupię receptę na clexane i będę sobie aplikować podskórnie. Ach, ta adrenalina przy pierwszym zastrzyku ^^

Madziorku, gonię Cię, moja dzidzia ma 11,6 mm a serduszko puka 158 razy na minutę. :) Moja dzidzia wygląda jak wyprostowana lalka, chyba się przeciągał/ła podczas zdjęcia usg ;p

Jedyne co mnie martwi, a o czym nie wiedziałam, to to że przez dwa tygodnie aplikowano mi vit E w bardzo wysokiej dawce, za wysokiej jak na moje i mojej dr. ginekolog oko. Jeśli wiecie coś w tym temacie, odpiszcie mi proszę tu: https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...awka-bezpieczna-dla-plodu-70402/#post10594424 bo nie chcę zaśmieca wątku staraczek.

Mam nadzieję, że mogę już rozsyłać fluidki ciążowe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~, chociaż za 3 tygodnie usg genetyczne mnie czeka.

Ewik, ja nadal trzymam kciuki. Nie rób sikańca wcześniej, jak 32-33 dnia cyklu :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry