reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

U lekarza bede po weekendzie wiec na pewno mu powiem o infekcji :) odbieram wtedy wynik histopatologi i mam sie u niego stawić.
 
reklama
annacka Tak mi się wydawalo :tak: niestety strasznie duzo wrześniowych aniołków :-(
a ty się juz starasz o malucha, od najbliższego cyklu? Mnie zapowiedziano 3 msc celibatu po zabiegu.

ja "na szczescie" nie mialam zabiegu - oczyściło się naturalnie. Na kontroli 2 tyg temu gin potwierdził owulację i dał pozwolenie na staranka już od razu.. i mimo, że nie spinaliśmy się jakoś w tym cyklu szczególne to miałam nadzieję, że może się udać. Mimo, że wciąż czekam na @ to wiem, że fasolki nie będzie bo zrobiłam dzisiaj betę (już nie wytrzymałam) i jest niziutka. My nie chcemy czekać ze staraniami - wiem, że im dłużej bym zwlekała tym gorzej psychicznie bym to znosiła :( A na dziecko jesteśmy teraz zdecydowani :)
Niestety dzisiaj też jakiegoś doła złapałam znowu - jutro zacząłby się 4 miesiąc...ehh. Buziaki, trzymaj się
 
annacka wiem, ja tez to odliczam, nie moge przestac, teraz ciąza byłaby juz 12 tygodniowa. A we wrzesniu sa moje urodziny, a ja bede ryczec wspominajac to że nie mam swojej dzidzi z sobą, a miał byc najpiekniejszy prezent urodzinowy.... i tak już bedzie co roku, co roku bede liczyc ile miałoby lat gdyby żyło.
Gdyby to odemnie tylko zalezalo to tez bym się starała juz, od razu :) ale musze poczekac na rozwoj wydarzen. za dużo zmian w naszym życiu i nawet nie wiem, jaki stosunek bedzie mial maz do sprawy. takze jak cos raczej zdam sie na los.... a jednak chce byc fizycznie lepiej przygotowana do ewentualnej ciązy, żeby potem nie żalowac...
 
Witam nowe mamusie (*). Mam nadzieje, że to forum i my przyniesiemy w jakiś sposób ulgę. buziaki


Jutro proszę o kciukasy wstaję wczeeeeśnie rano i jadę na wizytę. Wizyta o 8, 30, mam nadzieje, że wróce z samymi dobrymi wieściami. Buziaki kochane;*
 
Madziorku - kciuki masz zapewnione. Będzie dobrze. Betka ładnie rośnie, więc nie martw się na zapas. Dużo zależy od sprzętu na jakim wykonywane jest USG , ale nie tylko, czasem pęcherzyk żółtkowy tak się przemieści, że nie można go zobaczyć. U mnie tak było, mam tyłozgięcie i pęcherzyk był niby pusty , a trzy dni później pięknie go było widać z serduszkiem.

Witam nowe Dziewczyny!
Coś ostatnio krucho u mnie z czasem, muszę nadrobić co tu się dzieje.
 
Madziorek moje kciuki też masz zapewnione &&&&&& Dawaj jutro znać po wizycie bo wszystkie będziemy pewnie czekać i zaglądać.

Iza zapomniałam ostatnio napisać, że Igorek jest abosutnie cudowny! Mega przystojniak Ci rośnie, a do tegi zawsze ma super ciuchy :)
 
Madziorrek &&&&&&&&! Pisz od razu po wizycie.

ja nie miałam zabiegu, plamilam prawie dwa tygodnie zanim poronilam naturalnie. Potem baaaardzo mocny, gwałtowne krwawienie przez 3 dni i plamienie jeszcze za dwa dni. I myśle, ze każdy moze mieć inaczej.

A ja dzisiaj byłam na zabiegu odchudzajavym i na zajęciach fitness. Bo nie uwierzycie, ale znowu przytylam 2 kg. Ja myśle, ze to od hormonow, bo przecież sie dość mocno hamuje. Nic z tego nie kumam. I postanowiłam, ze skoro będę bezdzietną panią, to musze zrzucić conajmniej 7 kg, żeby mieć chociaż 58 kg. I wtedy będę super laska. Jak na własnym weselu!
 
reklama
Agawaa pięknie ! Zajmij się upiększanie, odchudzaniem, nartami, wyborem bielizny na wyjazd. Pisałaś że nie za często sie serduszkujecie to taki wyjazd to okazja do zmiany tego. Zaskocz czymś M, poszalejcie. A Piotrus jeszcze będzie. My za pierwszym razem mieliśmy już imię Piotrus ale jakoś skupialismy się nad wyborem imienia dla dziewczynki tak jakby miała być Córeczka. Teraz w 3 ciąży też od razu imiona dziewczynek mi chodziły po głowie. No i dla dziewczynki do dziś nie mamy i nie to że jednemu się podoba a drugie mówi NIE. Po prostu nie pasuje nam żadne...

A tak z ciekawostek to prawidłowo urodzinki ma w sobotę choć wcale nie urodził się 1 Marca.
 
Ostatnia edycja:
Do góry