reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej.
Moge dolaczyc?
1 stycznia 2014 poronilam moja pierwsza wyczekiwana ciaze :-( powodem bylo puste jajo plodowe.. do dnia dzisiejszego nie dostalam okresu co zaczyna mnie juz bardzo martwić ;-(
 
reklama
Madziorek no przepiekne wiadomosci.ja mialam w 42 dc bladziocha i beta 30.takze u ciebie jest mega super.lez wypoczywaj, teraz masz tylko ladnie pachniec dla mezusia:-)
Agawa za trojaczki.jszcze 5 dni&&&&&&&&&&&
Ania uwazaj z tym podnoszeniem.poodpoczywaj dzisiaj
Celta to teraz czekamy na wiadomosci jak pokoiki gotowe
Aschlee jesli dobrze pamietam jutro idziesz do lekarza? Ktory to tydzien u ciebie?
Suana hophop????
Pietrucha kurcze tys to przebojowa ddziewczyna.za marzec&&&&
Eska, Magda, Marcela, EwikEwik,Neta, Motylkowa, Galwaygirl, Elka82,i przepraszamkogo zapombialam pozdrawiam i buziaki przesylam z lozka.niestety okropny bol gardla mnie dopal.

Moj telefon sie strajkuje i niechce zdjecia dodac wiec bede musiala w koncu lapka odpalic.u nas mala okropbie szybko sie rozwija, umie brawo, super minki robi, mowi mama i papa.uczucie super, tylko widze jak szybko czas ucieka
 
A u nas pracowita sobota była, jeszcze tylko listew przypodłogowych brakuje, ale dziś na pewno nie zdążymy ich kupić, bo lecimy na koncert. A pokój w kolorach, żółtym, niebieskim i jebitnie zielonym - moim ulubionym :-D

DSC_0149.jpgDSC_0140.jpg


Niech Wam niedziela fajnie upływa. Chorowitki leżcie w łóżkach i kurujcie się!
Buziaki
 

Załączniki

  • DSC_0149.jpg
    DSC_0149.jpg
    7,7 KB · Wyświetleń: 48
  • DSC_0140.jpg
    DSC_0140.jpg
    7,4 KB · Wyświetleń: 42
Celta śliczne kolorki :)
Ja na poczatku ciąży miałam taki kaszel ze tego sie opisac nie da, jak leżałam w szpitalu to całą noc potrafiłam nie spac bo tak mnie dusiło.. zgłaszałam ordynatorce a ta to olała i podejrzewam ze to przez nia straciłam moja fasolke.. przez zaniedbanie pani ordynator.. no ale cóż..
 
Hej Dziewczynki

Ewelina
witaj,
[*] dla Waszego Aniolka, jak sie martwisz to lec do gina moze da cos na wywolanie chociaz po poronieniu @ ma chyba ok 60 dni na przyjscie.
Madziorek zdrowka, wskakuj do lozeczka i odpoczywaj:tak:

Agawa &&&&&&&&&&&&&&;-)

Celta fajnie tak kolorowo, a ten zielony jest boski, bawcie sie dobrze na koncercie a listwy to juz kosmetyczna sprawa moga poczekac:-)

Karo duzo zdrowka, ciesze sie ze mala tak dobrze sie rozwija:tak:
 
Elka właśnie chcę się jutro zapisać do gina. Mam nadzieję ze da mi na wywołanie. Chcemy znow moc sie starac o dzidziusia ale bardxo się boje ze sytuacja z pustym jajem się powtórzy :-(
 
Ewelina no to powodzenia na wizycie i kciuki za staranka &&&&&&&&& no coz nie ma 100% pewnosci ze sie nie powtorzy ze nie stanie sie cos innego ale trzeba wierzyc wierzyc i jeszcze raz wierzyc no bo co nam pozostalo;-):-):tak:
 
Ewelinka_shn a w którym tyg ciąży było poronienie? Sprawdzałas poziom bety? Moze był wysoki i teraz sporo czasu potrzeba na jego spadek stąd tyle czekasz na @ ? U każdej z nas to chyba wygląda inaczej.. Ja np na wizycie kontrolnej 2tyg po poronieniu w 8tc z pustym jajem dowiedziałam się że jajniki już normalnie pracują i za kilka dni będzie owulacja.. Więc idź do gina to na pewno Cie uspokoi :-) [*] dla Twojego Anioleczka, a Tobie dużo siły bo to niezbędne przy kolejnych próbach. Bardzo dobrze Cie rozumiem bo jestesmy na podobnym etapie... Trzymaj się.
Aa i dodam tylko dla uspokojenia to co mówił mi mój gin że puste jajo w 99% zdarza się tylko raz i tej myśli musimy się trzymać!
P.S widzę że też jesteś z Gdańska :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry