reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witaj Olusia! 23 listopda to jutro, tzn jutro jest już szansa? Czyli kciuki przygotować? Zupełnie nie znam się na in vitro i to co piszesz brzmi dla mnie kosmicznie, ważne żeby zakończyło się szczęśliwie.

Kobietko Ty masz wyraźniejszy test niż ja! Beta na pewno wyższa. Ja ciągle z rezerwą, testy bardzo słabe, ale mają prawo takie być jeszcze.
 
reklama
Madziorek – Już niedługo nowy cykl będzie i uważam tak jak Eska, ze powinnaś wyczekiwać prezentu od Mikołaja;) Jeśli już rok nie wychodzi to musisz przycisnąć swojego lekarza żeby coś wymyślił żeby Wam pomóc.

Kobietka – i jak to przeżywasz? Jak się czujesz?

Eska – no właśnie w tej ciąży nie bolą mnie w ogóle na razie piersi:( Ale Mika mówiła, że też tak miała, że jej nie bolały. Ale akurat tym się tak aż nie martwię, bo wytłumaczyłam sobie to tak, że niedawno przecież byłam w ciąży i wtedy mnie MEEEGA bolały piersi i może wtedy już te kanaliki poprzepychały i dlatego nie boli – ale to tylko moje teorie.

Olusia –Próbuję wyczytać Twoją historię z opisu poniżej Twoich postów, ale w zasadzie krótko staram się o ciążę, jedną straciłam, teraz jestem w kolejnej i nie znam się na ten terminologii związanej z leczeniem niepłodności. Napisz proszę coś o sobie.

Śniło mi się dzisiaj, że byłam na usg i widziałam zarodka i bijące serce! Ale teraz sobie myślę, że ten sen był zbyt piękny by mógł być prawdziwy. Chciałabym żeby był już 3 grudnia żebym mogła pójść do lekarza - teraz jest za wcześnie, dopiero 5 tydz. 5 dzień. Wszystkie moje myśli krążą wokół tego.
 
mika.k kochana dopiero bede zafasolkowana o 10 he he :-D

A zebys wiedziala ze ja to jedna wielka nie wiadoma, jednym slowem kosmos :happy:

Maku87 napisze jak wroce.... bo zaraz wychodze do kliniki... a co chcialabym wiedziec.... :tak:
 
cześć!

Kobietka!! Gratulacje! oby wszystko poszło gładko!

Maku - staraj się nie myśleć za dużo, zajmij się czymś, poogladaj seriale albo poczytaj, czas szybciej zleci do 3 grudnia :)

Mika - zdrowia!


Olusia witaj!
Ja akurat znam się trochę na tych terminologiach niepłodnościowych. Trzymam kciuki oczywiście za dzisiejszy transfer. Macie blasto? a przy poprzedniej próbie też miałaś blasto podawane? w której klinice się leczysz?

Madziorrek przykro mi bardzo. NIe możesz być BEZpłdona, nie pisz tak. Bezpłodność to jak 100% pewność, że w ciąże nie zajdziesz, jak np. brak macicy. W innych przypadkach mówi się o niepłodności. Ale to jakoś nad wyraz jest stosowane. Mówi się o tym, gdy po roku bezowocnych starań o dziecko nie udaje się go mieć. Wtedy najlepiej skierować swoje kroki do odpowiedniego lekarza, który zajmie sie naszą chorobą. Bo niepłodność to choroba.

Dla reszty dziewczyn o których zapomniałam (przepraszam) uściski! :)
 
Madziorrek... przykro mi. Sama przerabiam ten koszmar co miesiac: wszystkie możliwe objawy ciążowe i... beta poniżej 2, co miesiąc. Dlatego życzę każdej starającej by jak najszybciej zobaczyła II bo stres i rozczarowania z tym zwiazane są gorsze niż... burza hormonalna w ciąży ;-) Trzymam kciuki za prezent od Mikołaja i po cichu liczę na to samo.
I liczę, że się wykuruję bo choroba dla staranek dobra nie jest :no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA TRZYMANIE KCIUKÓW...
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
i witam nowe kolezanki :-D

Moj blastus jest juz zemna...rozmawialam z pania embriolog zanim weszlam do sali zabiegowej... powiedziala ze ladnie wszystko jest, ze mocny i dalej sie rozwijal.. oby chcial tylko zemna zostac
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
po zabiegu rozmawialam z moja pania doktor i mam brac leki tak jak biore, wypisala mi recepte na fragmin...
Ile ludzi tam sie przewinelo jak bylam... co chwile wchodzily dziewczyny na zabiegi... Jednym slowem rucha jak w Rzymie he he
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif


Kasiuchna86 tak mialam podawana blastocyste... poprzednio mialam podane 2 zarodki 8 komorkowe... Lecze sie w klinice Gyncentrum:-)

Neta81 witaj kochana.... to staranka tuz tuz,... do dziela :tak:

Maku87 wiec jestem po slubie 5 lat... zaczelismy sie starac o dzidzie wlasciwie po slubie i nic, w koncu udalam sie do ginekologa i z problemami z zajsciem w ciaze, porobil niezbedne badania i stwierdzil u mnie PCO... wiec cykle miewalam bardzo czesto bezowulacyjne ktore trwaly nawet do 45dc... kiedy gin troszke mnie podleczyl zaczelam brac leki na wywolanie owulki i dobrze reagowalam... pozniej podchodzilam do IUI a mialam ich troche... jedna z nich byla udana ale rowne rok temu niestety poronilam... bardzo to przezylaam gdyz byla to moja pierwsza ciaza, dlugo wyczekiwana... porobilam badania m.in cytomegalie, toxo, zespol antyfosfolipidowy, hiv, odnosnie zespolu antyfosfolipidowego wyszly mi p/ciala w klasie IgM i IgG co prawda byly na gornej granicy ale byly i zaczelam lykac aspiryn cardio i po chyba pol roku powtorzylam badania i w zasadzie ich nie mialam... no ale nie poddalam... staralismy sie dalej... i dalej nic... potem zglosilam sie do lekarza zeby nas zakwalifikowal do In vitro, wiadomo ponowne badania i mialam juz raz podejscie, niestety nie udane...tzn beta wyszla mi ponizej 2 potem podszkoczyla troszke i potem pojawil sie @.. ale mysle ze u mnie moglo dochodzic podczas do IUI do zaplodnienia ale komorki po prostu przestaly sie dzielic np w 3 dobie, tak jak mialam teraz przy In vitro... mialam teraz podane 2 zarodki, jeden osiagnaL stadium blastocysty i zostal zamrozony a 3 niestety przestaly sie dzielic... co prawda mialam wiecej komorek ale nie ktore byly nie do konca dojrzale... no coz... to tak w wielkim skrócie... :happy:
 
Do góry