reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

troszke smutno jest... ale nie bede plakac. Widocznie nie moj czas jeszcze.... tylko czekam co raz mniej cierpliwie kiedy ten moj CZAS NADEJDZIE;P
 
reklama
Olusia witaj, bo chyba jeszcze nie przybijałam piąteczki :) i powodzenia w staraniach!!

Kobietka wspaniałe wieści!! dwie krechy są jak byk!! :-) szybciutko się udało :)

Madziorek uda się w następnym cyklu.. zobaczysz!!! &&&&

Oby na Święta było nas więcej!!!! :blink: Fasolek oczywiście :)
 
Oj Madziorku, szkoda, ale następny cykl zaraz. Daj sobie czas do końca roku, co? Przykro mi, znam to rozczarowanie, niestety. Wykres piękny, objawy ciążowe, staranka centralnie w okolicach owulacji a tu nic z tego. Oj znam to. Przytulam, dzisiaj jeszcze Ci smutno, z nowym cyklem przejdzie, nowa nadzieja, nowe szanse.

Kobietko!!!!!! Tak na razie po cichu ale gratuluję, pierwszy mały kroczek obie mamy za sobą. Cieszę się, że tak szybko Ci się udało!
 
Madziorrek pewnie ze popros o IUI.. a bedziesz musiala placic za nia jesli juz do niej dojdzie? czy bedziesz chciala miec robione w szpitalu?
 

Kobietka super wieści - widzę również 2 kreseczki gratuluję

Madziorek uda się - Mikołaj niedługo rozdaje prezenty - bądź grzeczna :) &&&&&&&&&&&

Olusia witaj
[*] dla aniołka i owocnych staranek

Malgonia &&&&&&&&&&&&&&&&&&& super tak się cieszę

Joaro, Ewikewik, Agawa, Madziorek jesteście następne w kolejce trzymam kciuki i łapać fluidki;)*

Izabela zdjęcia smigaj robić pozdrawiam

Ashlee i Sysiq trzymam kciuukasy za brak @

Maku jak cyce bolą jest dobrze :p mnie ciągle bolą

Mika, Bakalia jak tam ciężarówy????

Magda i Marcelka pozdrawiam wyprawki gotowe???

Maga jak sobie radzisz z wiedźmami ;))????

Michalina Halo co tam u Was?????

Pozdrowienia dla wszystkich i buziaki;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fajnie takie cieplutkie przyjecie do waszego grona :-) pewnie ze szybko poznam... :-D

Crio to transfer odmrozonego mrozaczka... akurat mam blastocyste, mam nadzieje ze zostanie zemna juz na 9 miesiecy... :-)
 
Do góry