reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Olusia witaj. Rozgość sie i zostań z nami. Wpisz sie na listę, będziemy Tobie tez czarować. :))

Ashlee coś mi tutaj pachnie fasolką:)) &&&&&&&

ja wróciłam z Warszawy, jestem chora jak diabli. Ciagle kicham, mam zawalone zatoki. @ jeszcze nie jest obfita, ale juz jest. Trzymam sie dobrze psychicznie. W pracy kolega mi opowiadał, ze oni tez rok wcześniej poronili, a teraz żona ma termin na 1 stycznia. Dziś zostałam w domu przed komputerem, ledwo zyje

Malgonia i Madziorrek - bardzo trzymam kciuki! &&&&&&&

pcaluje Was wszystkie.
 
bedzie dobrze, trzeba mocno w to wierzyć!!!

jutro idziemy na andrzejki.. ja nie wiem jak to będzie, nikomu nie mówimy nadal o ciąży, trwamy w swoim postanowieniu.
nie chce mi się iśc, ale szkoda mi tej nowej sukienki i kasy wydanej :D stresuje się niepotrzebnie.. ale plus taki że na chwilę może zapomne o stresie ciążowym.. od dwóch dni czasem lekko kłuła mnie prawa strona brzucha, jakby ktoś szpileczką mnie nakuwał.. to chyba nic strasznego.. we wtorek usg ;D Mimo że maluch będzie dopiero w fazie zarodkowej to cieszę się niezmiernie.. .

jakoś jem dużo i potem mało nie cofa mi się ;/ lepiej już nie jeść wcale ..
 
Agaawa a nie jest troche za wczesnie na fasolke? jeszcze mam tydzien do @. W poprzedniej ciazy czulam sie dobrze wiec nie wiem jak to jest z tymi objawami i ile wczesniej...
 
Aschlee może nie, ja 3dni przed @ podejrzewałam że coś jest narzeczy zrobiłam bete i wyszło 4tc .. wiec może i u Ciebie ;D
ps. objawów jako takich nie miałam, ja ogólnie dużo sikam wiec dla mnie w sumie brak okresu to jedyny fakt o ciazy xd
 
Czesc dziewczyny!:-)
Jeszcze dwa dni do @ !! :-)
Mam nadzieje ze wyjda piekne 2 kreski. Czarowac i trzymac &&&&&&& prosze!!!
 
Sysiq to ja trzymam mocno kciuki zeby @ nie przyszla :tak: ja od 2 dni dopiero to odczuwam najgorszy ten bol piersi ani w nocy nie mozna normalnie spac bo za kazdym przewracaniem sie z boku na bok boli...i tak samo przy sciaganiu stanika mam wrazenie ze sie oderwa.Na brzuchu wogole nie moge spac bo sie nie da...Mam nadzieje ze to nie moz byc nic groznego:szok:
 
Bardzo bym sie cieszyla gdyby tak bylo.Poki co nie nastawiam sie bo nie chcialabym przykrego rozczarowania...Testu jeszcze nie robie bo troszke za wczesnie...poczekam te 7 dni zobaczymy
 
reklama
J ak to mowia aschle grozne choroby nie bola,a tym bardziej piersi. Wiec moze jednak cos na rzeczy jest. W kazdym raziw trzymam &&&. Mnie martwi to ze przy pierwszej poronionej ciazy bolaly piersi a teraz nic. Oprocz tego ze nabrzmialy i urosly. A wieczorem kluja jajniki. Bardziej zwiastuny @ :-/ ale nic czekam cierpliwie :-)
 
Do góry