reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
A ja mam skurcze jestem po telefonie do ginki mam zwiększyć magnez i nospę i jak nie przejdzie wyjeżdżam na wakacje do Krakowa w szpital:(
 
Izka leżę ciągle a uderzam na Ujastek daje sobie czas do 16 jak się pogorszy jedziemy i pewnie już tam zostanę
 
często masz te skurcze? kurcze az się sama jakoś zestresowałam..
trzymam kciuki żeby przeszły i się wszystko uspokoiło! &&&&&&

ja jak tam byłam z twardnieniem kilka razy to zazwyczaj chcieli zostawiać na obserwacji, a Ty masz za sobą przedwczesny poród to na bank będą uważać!!
 
Dokładnie nie wiem jak często po prostu boli mnie brzuch i się napina i go czułam cały dzień wczoraj w nocy mnie obudziło i od rana też ból ale po nospie przechodziło i rano przeszłoteraz spokój, ja już też wolę dmuchać na zimne po tych akcjach

Dzięki za kciuki;)*
 
Eska kciukasy bedzie dobrze buziaki

Dziewuszki pozdrawiam gratuluje udanych wizyt, chorowitkom zdrowia zycze, ciezarowkom spokoju a staraczkom w tym sobie :p trzesacych sie scian i owocnych staran ;)

Nadaje z telefonu wiec przepraszam ze tak ogolnikowo ale poprawie sie obiecuje :p no i do listy staraczek chyba pora sie dopisac ale to jak lapka dostane w swoje rece. Milego i spokojnego dnia :-*
 
Ostatnia edycja:
reklama
eseczka leżakuj! Trzymam mocno kciuki, żeby po tej nospiie przeszły bóle i skurcze. A jest duża szansa :-)
Buziaczki i odpoczywaj. Wiem.... tak jakbyś nie robiła tego od wielu tygodni, no ale gra warta świeczki, że tak powiem.
Uważaj na siebie, oby szpital nie był potrzebny.
Dzidzia niech sobie siedzi spokojnie :-D

Wszystko będzie dobrze


Elka wpisuj się na listę pewnie! I działaj, działaj. Obyś na liście nie zagrzała miejsca zbyt długo :-)


OK. A ja w takim razie zabieram psa i idę na dłuuugaśny spacer. Posprzątam później, a co.
 
Do góry