reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

______§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§____\__///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥
Anielka piszczy wśród pisanek
ma na głowie kwiecia wianek
Podmuch wiosny na jej skroni
i kurczaczka ma na dłoni
obok baranek w trawie figluje
i Wielkanoc nam zwiastuje
Zajączek baziami strzela z procy
i życzy wszystkim radosnej Wielkanocy!!!

Wszystkiego najlepszego dziewczyny;) oby spełniły się wszystkie marzenia&&&&&
SPOKOJNYCH I OWOCNYCH ŚWIĄT:-D
 
reklama
Sailor - no jakos na kilka dni przed @ ... no dziwne to wszystko :eek:

ja również wam dziewczyny życzę Wesołych Świąt Wielkanocnych!!! ... oby kurczaczki i zajączki przyniosły nam tym razem więcej szczęścia !
 
cześć dziewczyny, ja tylko na chwilkę.'

Chciałam Wam życzyć zdrowych, spokojnych, radosnych i pogodnych świąt, spędzonych wśród najbliższych. I tak jak powiedziała Lorelain- niech te kurczaczki przyniosą nam dużo szczęścia.
 
Witajcie poświątecznie!!!!
Budzimy się dziewczynki, budzimy ze snu Świątecznego!!!;-) :-)
Ja aczęłam dzień ze spadkiem temp. dzis wybieram się do sklepu z dobrymi winami bo muszę jakieś kupić na "dobre" endometrium...
Czekam na zakończenie cyklu i .. zaczynamy od początku!!!! :-)
Miłego dnia bebeczki!!!
 
Witam po świętach ;-) ja na wagę w ogóle nie wchodzę bo się boję. Idziemy zaraz z A. do banku podpisać umowę kredytową a później idę do pracy- pierwszy dzień po zwolnieniu lekarskim. W sumie minęły cztery tygodnie bez jednego dnia jak ostatni raz w pracy byłam...trochę się denerwuję, w sumie nie wiem dlaczego. Miłego dnia życzę :-)
 
reklama
O rzesz kurde Ani@k taka wiadomosc zaraz po otwarciu kompa, a buuuu..... Trzymam kciuki za next time &&&

Ja wczoraj dostalam @, co jest dobra wiadomoscia, bo to oznacza, ze za jakies 2 tyg zaczynamy staranka :)
 
Do góry