reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dzięki dziewczyny.Ja naprawdę myślałam ,że tak w Polsce wygląda zabieg na żywca praktycznie inaczej bym się nie zgodziła na to ,ale teraz jestem mądrzejsza ,a tamten lekarz na mnie zarobił może pomyślicie ,że jestem niedoinformowana ,a raczej byłam ,ale ja nie miałam wtedy wśród znajomych przypadku poronienia i nie miałam internetu ,że to był bezprawny zabieg dowiedziałam się tu na forum dwa lata po poronieniu.
 
Hej,
ja sie dzisiaj rozłożyłam i razem z młodym chorujemy. Musze dzisiaj zrobić mazurek a kompletnie nie mam siły. W domu szpital na całego.

ja mam @ jak nic ... ale jestem tym bardzo zdziwiona bo to za szybko po owulce. Oprócz krwawienia to nic mnie nie boli.
 
Danutaski chyba pomlilas Martooche ze mna.To ja po drugiej operacji czyli od lutego przez trzy miesiace musze brac tab antykoncepcyjne:-(.W srode bede konczyc drugie opakowanie wiec zostanie juz tylko jedno.Potem mam odczekac 3 tyg i zglosic sie do mojego gin.Chce zobaczyc w jakim stanie bedzie moja macica,czy wszystko sie zagoilo.Jak wyliczylam moja wizyta bedzie na koniec maja,wiec dziewczyny mysle ze ktoras bedzie sie w czerwcu ze mna starac.

Ja jestem do wtorku u mamy w Polsce,we wtorek wracamy spowrotem bo moj M musi w srode do pracy.Ja niby po tak dlugim czasie tez mam wrocic do pracy w srode,ale niestety robia w pracy mi takie problemy bo niby mnie nie potrzebuja,ale jak pracowalam 4 i pol roku prawie nonstop to bylo super,ale teraz jak poronilam i mialam dwie operacje to juz mnie nie potrzebuja,tak to juz jest jak jest sie chorym to juz cie nie potrzebuja.Ale mam umowe na stale wiec nie moga mnie zwolnic,wiec bede walczyc o moje.:wściekła/y:

Dziewczyny zycze Wam Zdrowych Spokojnych i Radosnych Swiat.Smacznego jajk i Mokrego Dyngusu.Oby te nastepne miesiace stale sie dla nas wszystkich owocne :-)
 
Na wielkanocnym stole
baba się rozpycha,
mówiąc do mazurka:
"Ale jestem pycha".
A mazurek prycha
do czekoladowych kurek:
"To jasne jak słońce,
że jam lepszy
od początku po końce."
Jajka bardzo się zgniewały,
mazurkowi przyganiały:
"Każdy powie,
że jajko na zdrowie,
mazurek niedobry!"
Odezwał się zza firanek
okienny papierowy baranek:
"Przestańcie sobie przyganiać.
Bardzo was proszę.
Bo kurki zjem po trosze,
a jajka całe na twardo.
Przysięgam na palmę
z kokardą.
Palmy się pogniewały...
I oto nasz wierszyk cały.

Wesolych Swiat dziewczynki i oby po, coraz wiecej zobaczylo II na tescikach, dla naszych ciezarowek duzo zdrowenka :-)

 
reklama
Ja też Kochane życzę Wam wszystkiego najlepszego z Okazji Świąt Wielkanocnych, spełnienia marzeń przede wszystkim!
Oby każda z Was tych starających nie musiała zbyt długo zaglądać na to forum i wykiełkowała w końcu w sobie fasolinkę, bo to najważniejsze!
A dla tych już zaciążonych zdrowia, spokoju i udanych 9 miesięcy a potem zdrowego dzieciaczka!

Wesołych Świąt!
 
Do góry