reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

marta :-) tak to już bywa z tymi umowami nie ma łatwo ale trzymam kciuki,żeby już się obyło bez utrudnień.

Zapominajka napisz koniecznie jutro co lekarz powie.
U mnie wczoraj objawy na owulke ale skoku temp brak eh
 
reklama
ja takie ilości alkoholu piłam w tym miesiącu,że lepiej w ogóle nie myśleć o takiej ewentualności :-p. Z resztą moje tempki ledwo 36,5 sięgają.. nie nie nie -na 100000% to opóźniona owulka, no albo @ idzie dużymi krokami.. Dziś już jakieś skurcze macicy miałam no i masa MEGA płodnego śluzu..
Looknijcie: http://28dni.pl/cycles/182235
 
Kochająca_mama30 to dobrze że wszystko ok, w sumie musimy mieć te wyniki podobne skoro dwóch niezależnych lekarzy powiedziało dokładnie tak samo :-D. U mnie z wagą trochę też się wstrzymało, ale mniej to ja raczej nie będę miała, tylko przyrost niewielki myślę że do 1kg. Wizytę mam za 2 tygodnie. Jutro wkleję swój brzusio, co by porównać z tym z przed dwóch tygodni - jak na moje to mi niewiele urósł, nadal chodzę w swoich ciuchach bez problemu.
Karo01 tak musiałam pomylić, przepraszam. Ja bym pewnie umawiała się na wizytę cykl wcześniej, bo ja to niecierpliwa jestem, co by kolejnego cyklu nie tracić ;-). Ale życzę cierpliwości, popatrz w tył - ile czasu już minęło, więc to co zostało to już z górki :tak:.
Ani@k szkoda spadku, a tak pięknie się zapowiadało. Pewnie wredna @ jutro przyjdzie :baffled: chciaż lepiej by było gdyby nie.
Gatto i co zdecydowałaś się na mierzenie tempki? Jeżeli masz regularne cykle, to owulka zazwyczaj przypada koło połowy cyklu, a plemniczki potrafią przeżyć w macicy nawet tydzień więc ja bym zaczęła już intensywne staranka za około tydzień :-)
Myszka2829 może ten mega pms właśnie wskazuje na to że wredna @ nie przyjdzie. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&!! Czasami właśnie wtedy kiedy najbardziej czujemy się na @, to ona właśnie nie przychodzi !!
MartOocha jak na moje, to owulka przyjdzie a nie @. Nie korci Was aby już zacząć staranka? W sumie to prawie połowa kwietnia :cool2: więc tylko 2 tygodnie wcześniej ;-), wiem że ja bym już nie wytrzymała bo cierpliwości to ja nie mam!!
Opóźnienie owulki może mieć wiele przyczyn, między innymi zabieg który nie tak dawno przeszłaś. Ja na przykład miałam owulkę o prawie 10 dni opóźnioną jak zaczęłam brać leki na tarczycę, organizm potrzebował czasu na wyhodowanie "zdrowego i silnego" jajeczka bo właśnie w tym cyklu zaszłam w ciążę - czego się nie spodziewałam! I też sporo piłam bo się chciałam "odhamić" co weekend!! Alkohol w tym czasie nie szkodzi. Dopiero jak się widzi dwie kreseczki, to pić nie wolno.
Twojego cyklu nie mogę podejrzeć, pisze żeby się zalogować, czy możesz go "udostępnić publicznie" aby nie trzeba było się rejestrować? Jeżeli tempki nie wzrosły, to owulki nie było wg mnie.
 
Danutaski w ciazy z Sara tez bylam bardzo nerwowa na poczatku... to wiem jak to jest. No ale jeszcze za wczesnie na takie diagnozowanie, choc ten cykl byl dosc "roboczy" dla mojego Misia ;-), wiec moze, moze to to :tak:. @ powinna przyjsc 18-tego wiec juz niebawem sie przekonamy :-)
 
A teraz działa? 28dni
No nic..zobaczymy na co się zapowiada..równie dobrze moze być bezowulacyjny i tyle.. chciałabym by już się skończył..
Co do staranek to chcę poczekać na wynik chlamydii (powinien być za 2 tyg). Dodatkowo myślicie że powinnam zbadać toxo i cytomelagię? Bo po poronieniu to ja masę surowizny jadłam..
 
Zapominajka napisz koniecznie co jutro lekarz powie. U mnie chyba zanosi się na @ bo tak jakoś w brzuchu pobolewa, w sumie już pora bo w czwartek minie 4 tygodnie od zabiegu.Niech już ta @ przyjdzie...
 
A jak tak dziewczyny obserwowałyście, to po poronieniu jest łatwiej czy cięzej zajśc w ciązę? Ja po trzech miesiacach leczenia zaszłam ciązę ,ale poronilam. lekarka powiedziala mi ,że to może przez nie wyrównany poziom PRL a mozę wada genetyczna.. Myślę sobie ,ze jak bede się starać o dzidzi to nie bede od razu latala z testem po pierwszym dniu od miesiaczki do lekarza tylko poczekam dłużej..oszczednośc zdrowia psychicznego;-)
 
Martusia z tego co wiem to toxo jest od zywych kotkow (cos jak pasozyt) zyje w odchodach i zarazic sie mozna np przez brudne raczki. Zbadac niezaszkodzi ;-)

Agacia czy pierwszego dnia po tescie czy 2 miesiace pozniej pojdziesz... co ma byc to bedzie nie mamy na to wplywu, ale miejmy nadzieje ze bedzie ok :-) inaczej starania nie mialyby sensu ;-) chyba ze ktoras jest masochistka... w co szczerze watpie :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczynki :-)

troche powialo, troche cieplej i juz pusto i cicho tutaj :-D

wiecie co, dorwalam sie do wagi... no i nie wiem po co:wściekła/y: ale wiem, ze teraz waze jak ostatni pomiar z ciazy... a co bedzie pozniej?:szok: loooo matko i gdzie ja ciuchy kupie...

od paru dni zamiast ziemniaczkow jadam ryz, a teraz zrobie sobie ryzowke na kurczaczku z marcheweczka... wizyty u Wuja Czesia mnie dobijaja, od ilosci cholernych gazow nadymam sie jak balon... jakis koszmar
 
Ostatnia edycja:
Do góry