reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

ja plamilam w 9tc.. przeszło po tygodniu..do dzis nie wiadomo co to bylo..ale dobrze Pietruszka ze maja Cie na oku.. to daje poczucie bezpieczenstwa..masz okazje ponadrabiac ksiazki ;p
 
reklama
Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze,w poprzedniej ciąży zaraz jak zrobiłam test to zaczęłam leżeć,teraz też już dwa tygodnie w domu tylko tyle co obiad zrobię...albo jakiś mały spacer

Kurcze żeby się pietruszce udało,ja coś dzisiaj się za dużo martwię...jakoś brzuch mnie trochę boli,u mnie za oknem dzisiaj szaro,buro i ponuro to pewnie też ma jakiś wpływ,czasem mi na myśl przychodzi żeby do PL przyjechać na jakiś miesiąc żeby w razie czego położyliby mnie do szpitala i może wtedy by się udało przetrwać te najgorsze tygodnie ale z drugiej strony co ma być to będzie.
Na razie moja fasoleczka rośnie mam nadzieje,że tak chociaż do 3kg:-D

...oj sama się już pocieszam:-D
 
Ostatnia edycja:
pietrucha zbladłam... dobrze, że w szpitalu Cię potrzymają... ale może jak już będzie ok to wypuszczą do domu.... Dawaj nam codziennie znak co się dzieje!!! I nawet ja się pomodlę za Ciebie!!!!!!

Celtus Ty Moja Pozytywna Gwiazdeczko!!!!!!!!!!!!!! Jak ja CIę UWIELBIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trzymaj kciuki za mojego chłopa. Ja się cieszę, że on poszuka innej pracy bo tamtej kancelrii nie lubiłam, ale szkoda, ze to w takim momencie jak za 2 mies ma nam się dziecko urodzić.....
Troszkę się boję też tego, że on mi się załamał i w kółko mówi, że jest bezandziejnym facetem, mężem i ojcem....


A jak pozostałe babeczki??? Co tu taka cisza??????????????????????????????
Dziś przyszedł do mnie mój laktator :D przeraża mnie :)
 
Pietrucha mocno trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku, może Cię szybciej wypuszczą jak będzie dobrze, chociaż lepiej być pod stałą opieką ;-) 3maj się Kochana !!!
 
Eska mi moja gin w poprzedniej ciąży nie pozwalała niczym smarować.. :( Lepiej skonsultować się z ortopedą, zaleci Ci może jakieś lekkie ćwiczenia.
 
Witajcie dziewczyny. rzadko tu bywam chyba nie bardzo sobie radze ze strata ciazy...
do tego mam problem i sie martwie. jak wiecie 9.10 dowiedzialam sie ze z ciaza to koniec. odstawilam leki i 13.10 dostalam okres. trwal juz sobie troche i 23.10 bylam na wizycie u ginekologa bo martwilo mnie bo to byl juz 11 dzien okresu. i dr powiedzial ze na usg jest ok. mam brac od 16 dnia cyklu luteine.i tego 16 dnia zatrzymal mi sie okres na 2 dni a potem znow wrocil. dzis mam 20 dzien a ja dalej mam okres. i to juz mnie mega martwi . boje sie ze dr sie nie dopatrzyl i mnie olał. ale to juz troche twa.
jak to bylo u was ile u was trwalo???? chyba bede musiala jechac do dr ponownie ale powoli trace zaufanie do niego. niestety nie moge teraz zrezygnowac z tej kliniki bo mam jeszcze 2 moje zarodki zamrozone i zaplacona z gory procedore ivf... napiszcie błagam ile trwal u was okres
 
reklama
pietrusia 3 maj sie dzielnie, wszystko bedzie dobrze, zobaczysz, ja plamilam od chyba tez 9 tyg. przez prawie3 tygodnie! I to bylo poza macica, bo z dzieckiem bylo wszystko ok! Przeciez jeszcze raz calkiem niedawno, gdzies miesiac temu znowu i tez bylo wszystko ok, wiec nic sie nie martw, wlasnie to moze od szyjki dlatego chca skontrolowac i to bardzo dobrze, ze bedziesz pod kontrola:tak:

celtus jestes wspanialam czlowiekiem, to wiem od razu czytajac Twoje posty i bedziecie bardzo szczesliwi z ta adopcja- zobaczysz! Ja mam klientke, ktora nie mogla zajsc w ciaze- niemiecka para tutaj i czekali dosc dlugo na adopcje, wkoncu maja cudnego 5 letniego chlopczyka i jest tak wdziecznym dzieckiem mowila tak go kocha, a zniego taka czulosc i milosc do nich bije:tak: zreszta mysmy tez o tym mysleli, gdyby sie nam nie udalo wczesniej, dodam jeszcze tylko, ze bardzo bliska osoba z mojej rodziny jest adoptowana i nawet nigdy sie o tym nie mowi a ona o swoich rodzicach ( adopcyjnych, ktorzy juz nie zyja zreszta) zawsze mowila i mowi rodzice i nawet wiekszosc rodziny nie wie! Takze jest to super sprawa- 3 mam za Was;-)

martoosia cudne dziecie, cudna Ty:-)

eska zadnego rozgrzewajacego absolutnie bym nie nakladala!
ale najlepiej to po prostu w aptece sie spytaj
 
Do góry