reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Fuma jak dla mnie to byla w 12dc ;-)


a to moje dzisiejsze zakupy dla malego :-D
DSC_0157[1].jpg
 
reklama
Pssssss- to odgłos spuszczanego przeze mnie powietrza. USG OK! Serducho bije, 2,33cm, 9t1d czyli gra.
Mam w planie nawalić się herbatą! Na razie zimuję z synem u mamy bo zapomniałam klucza od domu.
Dzięki za kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-)
 
Gaga no i cudo:-) teraz juz tylko relaks i hodowanie wielorybka;-) i jaka pechowa ta 9-tka??? Zeby mi to bylo ostatni raz;-)
Zle mysli precz !!!


No jutro pojde i kupie mu ten dresik ;-) bedzie maly dresiarz :-D
 
Gaga jak sie cieszę!!!! Gratuluje!!!! No to teraz czekamy na prenatalne :)!!! A co do nawalania - to tylko herbatką i to przez najbliższe 7 miesięcy :)!!!!

Nanu jaki wieloryb??? Prześliczna jesteś!!!! Ja jutro postaram sie wstawić zdjęcie mojego brzuchola, po prostu od trzech tygodni mam wrażenie, że moja Mała jedzie na jakiś sterydach:-D!!! Dobrze, że wracałaś autkiem, bo znowu nikt by Ci nie ustąpił bo przecież wcale nie widać że jesteś w ciąży;-)!!!

Mysiu piękne zakupy!!!! Ja może jutro też troszkę po wizycie poszaleje ;)

Fuma trenuj, trenuj!!!! I niedługo Ty sie takich Maluszków doczekasz to już praktyka będzie!!!! A swoją drogą to moja przyjaciółka przychodziła czasami Wiki przypilnować , sama starała sie o dzidziusia ale jakoś jej nie wychodziło, i któregoś dnia przyszła i powiedziała, że nie może zostać z Wiki bo spodziewa sie dziecka :)!!! Więc Fuma dzieci są zaraźliwe ;)!
 
Ostatnia edycja:
Wikama oj sa zarazliwe, sa... My zaszlismy zaraz po tym jak Mala Ksiezniczka zaczela do nas wpadac;-) biedniutka na poczatku nierozumiala czemu ciocia juz jej na rece nie bierze, potem co brzuch to mowila baby...potem gdy pierwszy raz widziala jak brzuch sie ruszyl to krzyczala "ciocia allluuuuaaa" i za kazdym razem sie zlatywali sprawdzac jakie alllluuuuaaa;-), potem skarpetki probowala ubierac na moj brzuch, teraz sie tuli i glaska, a dzis probowala sie bawic z malym lalka:-D
Mam ubaw z niej do lez.
Takze Izka owocnej opieki;-), a treningu nigdy za wiele:-D cierpliwosci mozna sie nauczyc.
 
Ostatnia edycja:
Gaga super wieści:)))))))

a ja właśnie walczę z zakupami, wyprawkowo szpitalnymi. Póki co kupiłam:

Ceratka Do Łóżeczka Pod Materac5.99 PLN211.98 PLN
63Dzidziuś Płatki Kosmetyczne Dzidziuś Kindii3.70 PLN13.7 PLN
533Siliconowa Mięciutka Gruszka do nosa na katar5.50 PLN15.5 PLN
192Szczotka do włosów z Naturalnego włosia Miękka z firmy Canpol11.99 PLN111.99 PLN
128Pampers Chusteczki nawilżane Babyfresh4.99 PLN14.99 PLN
237Majtki Poporodowe Horizon 7 sztuk7.99 PLN215.98 PLN
331Podkład poporodowy na łóżko 90 x 170 Największy Najlepszy po porodzie3.50 PLN310.5 PLN
462Proszek do prania DZIDZIUŚ Biel 500 g 6.99 PLN16.99 PLN
463Proszek do prania DZIDZIUŚ Kolor 500 g 6.99 PLN16.99 PLN
169Płyn do płukania ubranek dziecięcych Dzidziuś 6.99 PLN16.99 PLN
400Stelaż pod wanienke małą 86 cm58.99 PLN158.99 PLN

no i rożek....

8.jpg


walczę z resztą właśnie.... ehhh
 
reklama
Do góry