reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Nanu jak pojdziesz do gina to niech Ci sprawdzi spojenie, bo to troche za duzo tych boli.


Gaga zapomnij o pechowych tyg, kciuki &&&&&&&&&&&&&& ale i tak wiem, ze bedzie dobrze:-)

Iza ja tam nie kupilam w koncu tej poduchy i daje rade z poduszka lub koldra;-)


A u nas szyjka ok, zamknieta i twarda, skurczy brak, maly juz sie ladnie umiescil stad moge odczuwac uciski i klucia. Nastepna wizyta za 2tyg i wtedy odstawiamy magnez.
Ogolnie wsio ok
 
Myszka super wieści!! coś czuje, że Paulowi nie będzie się spieszyć :-p

Nanu haha siedz poki zadna schorowana staruszka nie przyjdzie, żeby Cię zgonić :p

a ja kurde mam znowu jakieś ukłucia tak jakby w pochwie czy cooooo, cholera wie.. musze sobie na pon pozapisywać pytania do gina :-p
 
Gaga zobaczysz dziś na pewno śliczne malutkie bijące serduszko!!!! Kciuki oczywiście zaciśnięte!!!! Czekamy na wieści i foty!!!! :)

Gatto, wiesz co, moja Wiki też miała podobnie i pomogła jej herbatka plantex, generalnie na wzdecia i kolki. Przed spaniem, po myciu, do odciągniętego mleczka (dosłownie odrobine, bo i tak później cyca dawałam) dodawałam trochę tego proszku! I sytuacja zupełnie sie zmieniła. Wiki budziła sie tylko dwa razy na karmienie i od razu zasypiała. Kupki też sie wyregulowały, więc polecam na noc takie herbatki, bo naprawde pomaga :)!

Myszko to już też jesteś tuż, tuż.... Kurcze jak odstawisz magnez to ciekawa jestem jak szybko ta szyjka Ci poleci.... Na Twoim miejscu to po odstawieniu to chyba na ip od razu bym biegła:-D! Ta Twoja szyjka to skraca sie w sekundę....

Zapominajko pewnie męczący ten remont, ale jaki będzie efekt.... No i zmywareczka!!! Super!!!

Iza nie mam siły wstawać i robić zdjęcia brzucha ale ostatnio Mamie wysyłałam swoje zdjęcia, żeby pokazać jaka sie duża robię to wstawie chociaż na chwilkę. Ciekawa jestem jak będę wyglądała za trzy miechy!

Nanu musisz odpocząć, bo tak boleć jak ma do końca ciąży to wcale nie fajnie:/! No i koniecznie pogadaj o tym z lekarką!

Marcela to czekamy do poniedziałku na badania! A jeżeli chodzi o staranka, to życzę częstych i bardzo przyjemnych ;)!
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 32
Wikama piekny twoj brzuszek!!!
Marcela to czekamy do poniedzialku i trzymamy kciuki&&&&&&&&&&&
Gaga trzymamy kciuki wieczorem,a ty dawaj zaraz znac jak bedziesz cos wiedziala&&&&&&&&&&&&&&&
Nanu odpoczywaj jak najwiecej
Myszko super ze wszystko w porzadku.Ja tez jestem ciekawa jak za tydzien bedzie wygladala moja szyjka po odstawieniu magnezu.U mnie wczoraj mala sie tak jakos na pecherzu usadowila ze niemoglam kroku zrobic bo myslalam ze sie posikam a pecherz byl pusty.
 
Wikama ale brzuszek cudo!!! tak właśnie teraz spojrzałam i jesteś dokładnie 3 tyg dalej niż ja :-)
u mnie dzisiaj widzę macica znowu zaczyna się stawiać ehh było kilka dni spokoju i sobie znowu przypomniała :-p ale na szczęście nie bolesne i odpuszcza po kilku sekundach
 
reklama
Do góry