reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Myszko oszczedzaj baterie, potem ci eMek przywiezie ladowarke:tak: Ja mysle, ze jak chca cie obserwowac w szpitalu to lepiej wykorzystac ten fakt.
 
Myszka nie martw się kochana nie denerwuj dobrze ze jesteś w szpitalu ciągła obserwacja jest w tej chwili najważniejsza. Trzymam kciuki za Was. A towarzystwo chociaż jakieś masz na sali???
 
witajcie dziewczynki:-)

odnośnie tego, w czym nosić maluszki:
/ze strony lennylamb/


W czym nosić ?



Chusty wiązane elastyczne



nadają się szczególnie dla nowonarodzonych dzieci. Są bardzo wygodne w użyciu, ponieważ wkładamy dzieciaczka do właściwie gotowego wiązania. Mniej problemów jest dodatkowo z dociąganiem chusty, ponieważ jest ona elastyczna, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do dzieciaczka ciała.

Nosidła Mei-tai


są bardzo popularnym rodzajem nosideł miękkich, przeżywających swój renesans w Europie są azjatyckie nosidła. Jest to kawałek materiału wiązanego do ciała za pomocą czterech długich pasów. Nie posiadają one żadnych elementów sztywnych (podobnie jak chusty elastyczne, lub chusty tkane), dzięki czemu umożliwiają noszenie maluszka zgodnie z fizjologią mało dojrzałego kręgosłupka.


Chusty wiązane tkane



to nosidła, które są świetne zarówno dla nowo narodzonego dziecka jak i 2-3 latka. Możemy je nosić na bardzo wiele sposobów, ta sama chusta pasuje na osoby o przeróżnych rozmiarach i przeróżnych budowach ciała. Splot skośno - krzyżowy tkaniny nadaje jej szczególne własności, pozwalające równomiernie otulić maluszka, dzięki czemu jest ono zabezpieczone w pełni.

lolla dla Twoich Aniołków
[*]
[*]nam się udało w 3 cyklu po #, cykl był stymulowany Clo i Pregnylem

myszko
wszytsko będzie dobrze, wierzę w to i trzymam mooooccccccccno kciuki!!!!!!!!
 
Myszko trzymaj sie,wiesz ze musisz walczyc dla malenstwa.Bedzie dobrze,lepiej niech poobserwuja i bedziesz wiedziala co i jak.Ale troche mnie wystraszylas bo tez zmniejszylam dawke magnezu.Zobyczymy co ci powiedza czy masz dalej brac czy jak.Z tego co mi lekarz mowil to tutaj w niemczech zakladaja dopiero krazek na szyjke gdy szyjka ma 2cm,bo u mnie byla juz 2,5cm i powiedzial ze jeszcze troche poobserwujemy.Wlasnie jak towarzystwo na sali???
Lola witam cie na forum.Zostan z nami,tutaj bardzo przyjemnie.Mnie przynajmniej po stracie bardzo forum pomoglo.Stracilam moje mlenstwo podobnie jak Nanu w 16tyg,mialo ogromna wade serca i wykryto po badaniu chromosomow w 13tyg zespol Downa i niestety dziecko niemialo szans na przezycie.To bylo w grudniu 2011 i jak kazdy z nas chcialam byc jak najszybciej znowu w ciazy ale niestety koniec lutego musialam byc drugi raz lyzeczkowana bo okazalo sie ze na macicy zostaly resztki lozyska i porobily sie ogromne zrosty.Grozila mi utrata macicy.Jednka wszystko dobrze sie powiodlo,jednak musialam odczekac 3miesiace aby endometrium bo dwoch operacjach moglo sie odbudowac.W maju dostalam zapalenia torebki stawowej w ramieniu i musialam znowu miesiac odczekac bo bralam bardzo silne leki,jednak po dostaniu zielonego swiatelka zaraz w pierwszym cyklu sie udalo.Jak widzisz moja historia troche straszna,sama niewiem jak to przezylam,ale tutaj podnioslam sie na duchu.Teraz jak widzisz jestem w 31tyg,tez nieobylo sie bez problemow bo po dwoch operacjach jednak moja szyjka oslabiona jest i byla juz skrocona do 2,5.Biore magnez i teraz trzyma i ma 3cm,zobaczymy co dalej.Takze jak widzisz warto walczyc i bedziemy razem z toba trzymac kciuki aby @nieprzyszla

My popoludniu wybieramy sie na miasto troche polazic po sklepach a na wieczor idziemy z kolezankami odprawic jednej z nich zalegle urodzinki.Jakos mnie wczoraj troche brzuch pobolewal,mysle ze bedzie dzis ok i bede mogla isc,przynajmniej na godzinke troche sie rozerwac
 
Zostaje w szpitalu...
Z moich 5cm szyjki zrobilo sie 2,6cm w ciagu 6 dni...
Dostane sterydy na plucka dla malego...

Az mi sie plakac chce;-(
Myszko-proszę NIE DENERWUJ MI SIĘ TUTAJ! Nerwy w takich momentach nie pomagają..pamiętaj że jesteś teraz pod fachową opieką.. i oboje jestescie 3 razy bardziej bezpieczni w szpitalu. Dobrze że mały dostanie sterydy, to chuchanie na zimne.
Jestem przy Tobie myślami i trzymam Cię za łapkę :tak:.
 
reklama
Do góry