reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Marta ale cudny bobas!!!! Jeszcze raz gratuluję, a Ty pomalutku dochodź do siebie.. dobrze, że mama pomaga to sobie odpoczniesz.

laski a ja sobie dzisiaj takiego strachu narobiłam, że az mnie brzuch rozbolał! kąpie się, kąpie, gole sobie nóżki i wiadomo co i nagle krew... myślałam, że mi serce stanie! wyskoczyłamz wanny jak poparzona a tu coooo, okazuje się, że się zacięłam.. Chrysteee ale stress, a później chyba z tego wszystkiego znowu pojawiła się nitka brązowawego śluzu przy podcieraniu. Normalnie nie wytrzymie do tej 16stej, żeby tylko wszystko było dobrze..
 
reklama
Izka to po co golisz sie w wodzie? Ja tam opieram stope na brzegu wanny i jakbym sie zaciela to widze skad leci;-)
Nie stresuj sie tak, najpierw sprawdz a potem panikuj...ok?
 
czesc dziewczynki
laugh.gif
jak tam wam mija poniedzialek? ja sie powoli szykuje do pracy
wink2.gif
i po raz pierwszy delikatnie prószy u mnie snieg, mam nadzieje, ze sie nie rozkreci
laugh.gif


Iza spokojnie, bedzie dobrze :tak:
 
Izka to po co golisz sie w wodzie? Ja tam opieram stope na brzegu wanny i jakbym sie zaciela to widze skad leci;-)
Nie stresuj sie tak, najpierw sprawdz a potem panikuj...ok?

bo kurde tak mi dobrze cieplutko było w wodzie, że mi się wychodzić nie chciało :tak: ale następnym razem będę robić tak jak mówisz, bo inaczej na zawał zejdę :-p kurde dotrwałam już do 13tc to chyba musi być dobrze nieee? najgorsze chyba za mną :)
 
Marta, Wojtek słodki, a Tobie współczuje tego krocza bolącego co nie co pamiętam jak to jest i nie zazdroszczę ale z każdym dniem bedzie lepiej;-)Dobrze, że możesz liczyć na wsparcie mamy szczęściaro.:biggrin2:Zdróweczka zyczę.
Gatto spoko 3 cm to dużo na tym etapie, spokojnie.Oczywsicie byle sie nie skracała w za szybkim tempie ;-)odpoczywaj:D
Nanu ależ TY masz arsenał tych ubranek woooow:szok:e tam bedzie jakby co dla nastepnej dzidzi;-)
Myszko a skad TY takie newsy bierzesz że Sudocrem skleja wargi sromowe? Jejku a ja stosowałam u mojej Jagody non stop i sie przeraziłam teraz:szok::eek:
Wikama zdrowiej a z takiej Córci to mozna byc dumnym:tak:
Izka nie martw sie bedzie dobrze ja tam plamie czasem do teraz ale dzieciaczek zdrów jak lekarz twierdzi.Grunt to
spokoj.;-)
Madaaa ja miałam zabieg w szpitalu i gin kazał sie wstrzymac ze staraniami od 3 do 6 miesiecy. Mimo że wszystko fajnie mi sie unormowało dośc szybko po zabiegu to jakos nam staranka długo efektów nie dawały ale przyznam że miałam jakaś blokade psychiczną wtedy wiec może dlatego. Powodzenia.

Co do pessaru to z tego co na własne uszy od lekarza syszałam zakłada sie go zazwyczaj gdy szyjka w połowie ciazy wynosi mniej niż 2,5 cm. Jak na patologii lezałam w sierpniu to kolezance z łózka obok zakładali.I podsłuchałam:-pale jej ktg wykazało jakies skurcze niewielkie a szyjke miała jak mówiła 2,4 cm.
 
Ja tez kupilam sudokrem ale niema ulotki bo to tylko krem sie dostaje w aptece.Kupilam tez z nivea baby krem na odparzenia z kielkami przenicy,moja siostry uzywaja sudokrem plus nivea i super wszystko sie goi.Moja kuzynka uzywa do dzisiaj sudokremu a jej corka ma 7 lat.Kupilam rowniez Oliatum balsam i emulsje do wody,moj chrzesniak od poczatku byl uczulony na rozne plyny i Oliatum byl super.Jeszcze dodatkowo mam krem Alantan plus
 
Ostatnia edycja:
reklama
laski ja z prośbą, zjem zupkę i zbieram się do lekarza, więc proszę o kciuki o 16stej :) żeby maluszkowi nic nie dolegało i się pięknie rozwijał :tak:
 
Do góry