reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej babolki, melduje, ze Gattino okazal sie dziewczynka! Wszystko jest w porzadku, dzidzia zdrowa, perfekcyjna jak sie wyrazil doktorek robiacy usg.

Ale fajnie. Będę się musiała przyzwyczaić :-D

Ja już po wizycie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Wszystkie parametry w normie. Widziałam jak maluszek się rozpycha i macha łapkami:-D
 
reklama
Cześć

Zapominajka bardzo,bardzo się ciesze ,że wszytsko okazało się ok.Trzymałam kciuk cały dzień:)

Gatto , no tak czułam ,ze to się okaże babka:)Masz jakąs foteczkę?
To teraz mówimy Gattina tak?:)

Magda , ja mimo wszystko trzymam kciuk bo moze jednak sie w tym cyklu uda.
Ja dzisiaj mam jakby ból owulacyjny,zobaczymy co z tego wyniknie.
 
zapominajka o jak super cieszę sie ze wszystko dobrze:-);-)dziewczyny same dobre dzisiaj wieści aż mordka mi się cieszy:-Dfuma trzymam mocno &&&&&&&&&&&& oby ten cykl był udany:tak:
 
reklama
Do góry