reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Właśnie wróciłam od świetnej Pani ginekolog, u której byłam 2 lata temu. Opowiedziała mi całą ścieżkę wizyt i badań, jeśli nie przestanie boleć i wyjaśniła po kolei co i jak. Powiedziała,że wszystko wskazuje na to, że po poronieniu miałam bardzo duży pęcherzyk lub nawet dwa i wylało się z nich dużo płynu, co może powodować ból. Najpierw więc czułam jajniki z okazji owulacji, a potem od tego płynu. Powiedziała też, że jeśli dopiero coś tam się ciążowo tworzy, to mogło na becie nie wykazać. Nadziei sobie jednak nie robię, bo maaało to prawdopodobne.
 
reklama
Nareszcie się ogarnęłam ze wszystkim i jestem.
Dzięki za gratulacje. Spanikowana jestem na maxa. Nawet test bałam się robić. Na piątek umówiłam się do mojego gina. Zobaczymy co mi powie.
Magda: mnie w tym cyklu też bolą jajniki. Jak zaczęły około owu tak bolą do teraz.
Sandy: to my prawie podobnie jesteśmy. U mnie czwarty tydzień i jeden dzień. Wiesz że nieraz myślałam o Tobie i zastanawiałem się co u Ciebie i czy nadal się starasz o dzidziusia.
 
dorcia - będzie dobrze!!!

ja zrobiłam sobie po zakupach wieczór piękności, peeling całego ciała, twarzy, maseczka, kremik, balsamik.... mmmm jak mi dobrze i pachnąco!!!

idę spaaaać! i tak dziś mega długo wytrzymałam!



Edit
Juz wstana... dzien dobry!
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry :-)

Ja tez juz na nogach, kolczyki do nie palenia okazaly sie iglami i mam ich chyba z 8... No nic jak na pierwszy dzien noszenia nie jest zle :-) mam je nosic 10-12 dni i doktor je zmieni. Podobno ochota na chmurke bedzie odchodzic stopniowo, jak tak to super, bo juz pierwszego dnia czesciej odmawialam jak palilam :-) co bardzo mnie cieszy i daje nadzieje.
Z tych 8 igiel czuje jedna i wejde sie dopytac czy to tak musi byc, bo troche boli jak dotkne to miejsce albo pociagne wlosy...no i spac na prawej stronie nie moge.


Sandy witaj corkomarnotrawna :-D gdzies Ty byla jak Cie nie bylo? No i gratulacje dbaj o siebie i mysl pozytywnie.
 
Sandy witaj, czasami myślałam o Tobie, jak z Waszymi starankami , cieszę sie, bardzo i gratuluję

Nanu fajna ta tunika:tak:

Magda nie trać jeszcze nadziei , przytulam mocno

Myszka no to za te igły, oby pomogły


U mnie mdłości wróciły, jak trzeba być sfrustrowanym żeby sie. z tego cieszyć:sorry2:, a ptk powtarzam IgM, okaże się czy spada,mam trochę stresa

pozdrawiam
 
Dzień dobry
witam z pochmurnej krainy Buki - wielkopolski.

Nanu bardzo fajne zakupy. Butów poszukuję podobnych, w moim ccc tych nie było :-(
Magda dobrze, że na lepszą lekarkę trafiłaś :tak:
Myszko super z tymi kolczykami. Trzymam kciuki za sukces dymkowy!!!
Lenka trzymam kciuki!!!

Ja dziś wizytuję i muszę troszkę po urzędach pobiegać. Trzymajcie kciuki. Odezwę się pewnie wieczorem dopiero...
A na tvn zaraz materiał o poronieniach będzie.

Miłego dnia!
 
Zapominajko u tej już kiedyś byłam i stwierdziłam,że to moja ostatnia deska ratunku. Poszłam do niej prywatnie, bo z mojego pakietu nie było terminów. Wyjaśniła wszystko co może być przyczyną, więc polecam ją szczerze :)

Lenka już straciłam. Tempka spada, wiem czemu mnie boli. Ale nic to! Next time! :)
 
heja kochane:-) niezapominajka będzie dobrze kochana,mdłości nieprzyjemne ale dobry znak:tak:maluszek sobie rośnie a ty postaraj się troszeczkę uspokoić;-)

Dziewczyny pisałam wam jak ostatnio bolał mnie zołądek dodatkowo chodzę jakaś nadęta zjem troszkę to mnie tak rozsadzi jakbym w ciąży była....:-(nie wiem może to dlatego ze nie palę już zwykłych papierosów bo mam e-papierosa.Odnośnie staranek z O kochamy się co 3 dni nic nie sprawdzam i się nie nastawiam bo i tak pewnie sie nie uda.

Pozdrawiam:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Angel to bardzo prawdopodobne ze od braku substancji smolistych, ktore sa w normalnych fajach. Gdy rzucalam palenie dopiero po okolo 4 miesiacach sie wszystko unormowalo ;-) zycze wytrwalosci i trzymam kciuki oby Ci poszlo lepiej na e-fajku jak mnie :-)
 
Do góry