reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

mysia dzięki tak właśnie czułam bo około msc juz nie palę normalnych a ze ja taki nałóg zawsze szła mi paczka dziennie,to teraz organizm musi odreagować no nic damy rade w koncu sie ustabilizuje.Nie mam zamiaru wrócić powiem ci nawet ze mnie nie ciągnie co mnie bardzo cieszy.Za ciebie tez trzymam bardzo&&&&&&&&&&& uda się :tak:
 
reklama
Cześć dziewczynki dawno mnie nie było, byłam u taty ,a potem to naprzywoziłam warzywek i kładłam je w słoiki , staram się zajmować sobie czas w oczekiwaniu na staranka nawet wykres zaniedbałam, pamiętam o Was i pozdrawiam serdecznie:)
 
hej kobietko fajnie ze spedzasz milo czas:-) ojjj teraz juz zleci jeszcze troszke i staranka pojda w ruch:tak:a jak tam u ciebie z e-papierosem udało sie czy palisz normalne?
 
ja na e-papierosie steptycznie do niego podeszłam ale muszę powiedzieć ze mi pomógł:tak:będzie msc jak nie pale i sama jestem w szoku bo w rodzinie kazdy sie smiał ze po co ja go kupuję szkoda kasy,dałam 300zł i nie załuję;-)
 
Hej babolki, melduje, ze Gattino okazal sie dziewczynka! Wszystko jest w porzadku, dzidzia zdrowa, perfekcyjna jak sie wyrazil doktorek robiacy usg.
 
reklama
Gatto gratki!
Kurcze jakos sie przyzwyczilam ze to gattino a nie gattina! :D
Ale co tam! Najwazniejsze ze zdrowo rosnie:)
Ja jutro o tej porze bede w drodze do gin.... brr....
 
Do góry