reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Poczekaj jeszcze na opinie innych dziewczyn,ja miałam pakiet 25 testów owulacyjnych i do tego było kilka ciążowych a wtych z apteki było tylko 5 owulacyjnych
 
reklama
Kalisia poszukaj sobie ulotki do testów w necie,one wszystkie działają na tej samej zasadzie,a do tych z allegro nie dołączają ulotki,testujesz codziennie o tej samej porze(w teście bedzie tabelka od którego dnia robić w zakeżności od długości cyklu) ale nie z porannego testu,czekasz na 2 wyraźne kreski,słabe nie oznaczają owulacji,24-48 h od pozytywnego testu następuje owulacja
 
Tutaj już nie pomogę,miałam skierowanie na badania,ale nie pamiętam już jakie,miałam zrobić po @ ale już nie przyszedł
 
Ale tu mały ruch dzisiaj, weekendowo:)
Sun i Milia trzymam kciuki! &&&&&
Kalisia ja zakupiłam testy owulacyjne na allegro i to jest dopiero pierwszy cykl jak testuję wiec jeszcze nie umiem nic powiedzieć. Mam nadzieję, że niedlugo pojawią się dwie kreseczki. Czekam również aż przyjdzie mini mikroskop i w połączeniu z testami uda mi sie ustalić kiedy mam owulkę przy tych moich nieregularnych cyklach :)

My juz w domku, jechaliśmy 7,5 h ale szczęśliwie dotarliśmy. Za to teraz oboje robimy wszystko resztkami sił, nie mowię o rozpakowaniu torby :D
 
Mi własnie termometra do pełnego zestawu brakuje. Przeraża mnie tylko codzinne mierzenie o tej samej godzinie. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazic pobudki w weekend jakimś bladym świtem:)

Kalisia Tobie rowniez tego życzę!:)
 
reklama
Do góry