reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscek...kochanie dokladnie czuje to samo! tez mam koszmary, chociaz jest troche lepiej...do dzieci podchodze co prawda normalnie i dziecko mojej kolezanki jak tylko jest przy mnie traktuje jak swoje...
ale wczoraj dowiedzialam sie ze znajoma z jednym jajnikiem zaszla w ciaze i wstyd sie przyznac, ale normalnie ogarnela mnie taka zazdrosc, ze nie wiem:sorry: to jest okropne!

ja nadal @ nie mam, po terminie 2 dni, bylo male plamienie w czwartek i piatek a dzis juz nic...a to, zebym byla w ciazy moze sie zdarzyc na 0,0000000000000001 %, wiec raczej niemozliwe...no to teraz sie zastanawiam gdzie ta @ jest!?

Sun...&&&&
 
reklama
nicola...no oby byla w ciazy!! tego jej zycze! szkoda, ze nie zajrzala do nas jeszcze:-( a moze ktoras ma do niej nr tel?

Fifka...gdzies ty sie zapodziala?!
 
ja nadal @ nie mam, po terminie 2 dni, bylo male plamienie w czwartek i piatek a dzis juz nic...a to, zebym byla w ciazy moze sie zdarzyc na 0,0000000000000001 %, wiec raczej niemozliwe...no to teraz sie zastanawiam gdzie ta @ jest!?

Miliaa ja mój test wykonałam dokładnie 2 dni po terminie @ i wyszedł pozytywnie ;-) A szanse na to były mniej więcej takie jak u Ciebie :-p :-)
Sun &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Agus...kochanie ja nie bede robila, bo caly czas gdzies kregoslup mnie boli i dol brzucha, wiec nie bede z siebie debila robic nawet:sorry: no chyba, ze po weekendzie jak nie przyjdzie...
a ty w ciagu dnia robilas test czy z rana i jak kreseczka, mocna? w ktorym dFL?
 
Agus...kochanie ja nie bede robila, bo caly czas gdzies kregoslup mnie boli i dol brzucha, wiec nie bede z siebie debila robic nawet:sorry: no chyba, ze po weekendzie jak nie przyjdzie...
a ty w ciagu dnia robilas test czy z rana i jak kreseczka, mocna? w ktorym dFL?

Miliaa ja zrobiłam test z samego rana i TYLKO dlatego, ponieważ o 8:20 miałam wizytę w Novum. I wiedziałam, że pierwsze pytanie będzie czy robiłam test. Wiec pomyślałam, że zrobię, choć na 100% wyjdzie negatywny. Wyszedł pozytywny - dwie widoczne normalnie kreski (mniej wiecej tego samego koloru). Ale jak to zobaczyłam to i tak nie było radości. Bo ja po prostu byłam pewna, że test się pomylił. Uwierzyłam dopiero po rozmowie telefonicznej z lekarzem, który miał w ręku moje wyniki bety i powiedział, że nie ma wątpliwości :))) Test robiłam w 29 dc (14-15 dFL).
 
Hej kochane
Aga gratuluje!
Ktoś pisał o zazdrości... to nie jest okrutne,ja też tak miałam,patrzałam na rosnący brzuszek bratowej i tak.strasznie jej zazdrościłam,aż tak bardzo,że bałam się,że moja zazdrość może doprowadzić do tego,że z jej małym będzie coś nie tak,ale to było pragnienie dziecka a nie życzenie czegoś złego.Potem jak trzymałam małego to wyć mi się chciało,nie wiem co by było z moją psychiką gdyby u Nas były poważniejsze problemy albo coś nie tak było z małą...
Kochane z całej siły trzymam za Was kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
A nie wiem czy Wam pisałam,że moja bratowa jest znowu w ciąży,wszystkim wmawiała,że pierwsze dziecko to wpadka-cud bo lekarz jej powiedział,że bedzie miała problemy z zajściem w ciąże-ściema jak nie wiem,a teraz myk,mały nie skońxzył roku i drugie... jak o tym myśle to mnie mały nerw ogarnia na taką niesprawiedliwość,no ale jak los im dał to szczęście to niech zdrowo się rozwija...

Kalisia ja kupowałam testy i w aptece i na allegro i dla mnie jakość ta sama,a cena niźsza i o wiele więcej sztuk
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry