reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczyny zrobiłam dzisiaj test owulacyjny z samego rana i byl prawie pozytywny, to znaczy długo się zastanawialam czy jest pozytywny czy jednak negatywny. Po czym zrobilam ok. godz 16 i byl negatywny, tak ze nie bylo nawet sladu drugiej kreski. Zdarzyło Wam się tak kiedyś?

Tak poza tym to jutro wracamy z odpoczynku i wcale nam się nie chce i pogoda nad morzem o dziwo w miarę dobra na spacerowanie.

Sun ja cały czas trzymam za Ciebie kciuki i kibicuję!
O pozostałych staraczkach również myśle!:)
 
reklama
Mili wiem kochanie co czujesz bo ja kilka dni temu miałam taka samą reakcję jak Ty jakbym dostała w twarz i jeszcze do dzisiaj nie mogę się pozbierać, a w nocy śnią mi się koszmary z ginem w roli głównej i różne teksty lub gonitwa za mną jak uciekam od złej wieści... nie wiem jakoś coś się w głowie mi poprzestawiało i niedługo mnie do wariatkowa zawiozą ....
Sun kochanie trzymam kciuki &&&&& tempka ładna więc maleństwo napewno jest w brzuszku :)
Karla a co tam u Ciebie ??
Martusia to ty kotek korzystaj jeszcze z uroków morza :D a potem prosimy jakieś fotki i trochę tego świerzego powietrza morskiego :) każdej z nas się przyda :laugh2:


aaa zapomniałam, wczoraj byłam u przyjaciółki i ona ma synka miesięcznego jak jej mąż chciał mi dać go na ręce nie chciałam i starałam się nie rozpłakać przy nim :( a potem na spacerze jak prowadziłam wózek tak patrzyłam na małego jak śpał to rozmyślając doszłam do wniosku że za wcześnie dla mnie na dziecko - chyba nie dorosłam do tego ... :( nie wiem wogóle co mam myśleć ... buuu ...
 
Ostatnia edycja:
Pyscku kochana mówisz tak bo tracisz nadzieje. zobaczysz wszystko sie ulozy.
a u mnie nic ciekawego, kolezanka na 6 pazdziernika ma termin a jeszcze nawet nie wie w jakim szpitalu rodzi, ja chce jej pomóc jak sie da ale ona chyba ma wy******, mąz mi dzisiaj powiedzial ze mam dac sobie spokoj ze oni oboje sie zachowuja jakby conajmniej jeszcze 3 miesiace przed nimi byly.
czytałam gdzies ze juz nie powinni uprawiac seksu a bzykaja sie jak króliki.... ehhhh....człowiek chce pomóc a oni maja go w dupie....
dzisiaj wyslali do mnie testy ciążowe z allegro:)
a teraz mój mąż spi a ja ogladam serial kamuflaz:D heehe:)
i mam jakas jazde z sutkami cały czas twardnieja i troche bolą strasznie mnie to wkurza...:/ i irytuje.
 
Pyscek kochanie to nie ze nie dorastasz tylko chcialabys miec takiego wlasngo i dlatego twoj ci plata figle bedzie dobrze trzymamy kciuki z amelka !!!!&&&&&
 
reklama
Do góry