reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

amalfi...Fifka chyba 1 cykl staran ma teraz :tak:

Fifka...no i jak? @ przylazla?

Kalina...milo cie znow goscic! oczywiscie potrzebujemy nowej swiezej krwi! jezeli chodzi o meza i o badania, wiem, ze Sun robila w lodzi...warto sie jej zapytac ile co i jak...
jezeli chodzi o badania to TSH, wlasnie z tym roznie bywa...bo norma niby jest do 4,2, ale dla osob starajacych sie jest do 2,5 a najlepiej ponizej 2...
zbadaj jeszcze progesteron...moze masz niedomoge II fazy cyklu..
poza tym mierzysz tempke? mamy specjalistke od wykresow Magd.a...w razie czego mysle, ze chetnie ci pomoze w interpretacji...
poki co trzymam kciuki, bo moze ten cykl bedzie szczesliwy!
 
reklama
Wiatski laski :*
Ja dochodzę dziś do siebie po wczorajszej imprezie z okazji 2 latek po ślubie :-D łomatko ...
a tu specjalnie dla Was częstujcie się dla wszystkich starczy : fsfsfsfs.jpg dzieło mojej teściowej ;-)


Kalina witaj :) Ja staram się trochę dłużej niż Ty juz nie wiem który to cykl z kolei u mnie, ale też robiłam wszystkie badania, i było wszystko dobrze, prześwietlili mnie na wylot :tak: i też ok, uregulowali mi okres i owulkę :) ale ciągle nic, więc postanowiliśmy wziąść się za męża i już wiemy że przyczyną niezajścia była mała jakość ruchliwości plemników, teraz jedziemy razem na wizytę do gina 30.08 z wynikami dlatego już nastawiamy się że mąż dostanie jakieś witaminki bo najczęściej tak jest że jakiejś brakuje i będzie dobrze i mam nadzieję, że we wrześniu już się uda :-D a jak nie to z witaminek przejdzie na leki i wtedy musi się udać :-) Trzymam kciuki za Was aby jak najszybciej się udało i kciukasy za badanie męża :))

Mili jak się czujesz ?? co tam u Ciebie ??
 
Ja tylko na chwilę! @ nie ma, i brzuch nie boli więc wciaż czekam :-)


Wieczorem wam poodpisuję :*


Amalfi
to pierwszy cykl starań dopiero więc spoko luz! Mam czas :-D
 
Pyscek...u mnie spoko, dzis odpoczywam z moim M. wolne mamy i jakis festyn byl u nas w miasteczku...obiad u rodzicow i tak jakos zeszlo:tak:
jutro juz na pewno bedziemy bardziej aktywne!

my juz zyjemy wycieczka nasza, za tydzien wyruszamy...wiec przygotowania trwaja...pranie, spisanie rzeczy potrzebnych, prasowanie...
 
Teraz czeka nas badanie męża... i tutaj mam pytanie: gdzie ? (Łódź i okolice), kiedy ? i za ile ?

Witam Cię Kalina... odnośnie badań nasienia to polecam Salve Medica na ul. Szparagowej. Koszt podstawowego badania to 65 zł... z posiewem 95 zł... Nasienie oddaję się w Klinice... umówieni jesteście na konkretną godz. Mąż dostaje pojemnik i udaję się do wydzielonej toalety... Robi swoje... i wyniki są na drugi dzień... Najlepiej abyście przed badaniem nie kochali się min.3 dni max 7 dni - wtedy wyniki są miarodajne... Gdyby wyniki nie wyszły (ale trzymam kciuki aby jednak wszystko było ok ;-)) to w Klinice przyjmuję bardzo dobra P. androlog, więc zapiszcie się na wizytę - koszt 100 zł....

Głowa do góry :-)... ja teraz mam 15 cykl i niestety jestem nastawiona na to, że znów się nie uda... Aaaa i leczę się w Klinice u Pani Stefanowicz (polecam!!!)

Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz - pomogę :-)
 
Dziewczynki serdecznie dziękuje za ponownie ciepłe przyjęcie :-)

Miliaa bardzo dziękuję za wsparcie ! TSH wyszło mi 2,08 więc chyba ok jak na osobę starającą się. Pytałam mojej gin właśnie o progesteron, ale ona twierdzi, że jeżeli mam regularne cykle, okres zawsze występuje w terminie i nigdy z tym nie miałam problemu to z hormonami musi być wszystko dobrze. Sama nie wiem ile w tym prawdy ale póki co jej ufam i dalej będziemy koncentrować się na mężu. Temperaturę mierzyłam... póki miałam jeszcze zapał do tego wszystkiego :-p i wydaje mi się, że wszystko się zgadzało bo do owulacji miałam 36,2-36,3 a po owulacji wzrastała do 36,8-37,1 więc tak jak powinno być...

Pyscek my też ślubowaliśmy 14.08.2010 :-) skoro w tym samym czasie świętujemy rocznicę to może uda nam się dzieci spłodzić w podobnym terminie :-D Oby witaminki i Wam i nam pomogły !

Sun wielkie dzięki za szczegółowe informacje odnośnie tych badań :tak: Pocieszyłaś mnie bo myślałam, że to znacznie droższy interes a w sumie kosztuje tyle co prywatna wizyta u lekarza więc ok. Ja mam namiary od mojej gin na klinikę Gameta w Łodzi i w sumie teraz zastanawiam się czy tam jechać czy do tej, którą Ty polecasz... bo skoro sprawdzona to chyba lepiej, a o tamtej nic nie słyszałam ;-)
Ja tak jak wcześniej pisałam też mam poczucie, że to stracony cykl :confused: jakoś tak intuicyjnie to czuję... zawsze wydawało mi się, że kiedy się już uda to ciałem i duszą będę wiedziała, że to TO, a tu żadnych symptomów ani z jednej, ani z drugiej strony...

Fifka trzymam kciuki za drugiego szkraba ! Kiedy testujesz... ?
 
Kalina ja to pisałam ze potrzebujemy świeżej kwi! I bardzo się cieszę ze jesteś! :tak: Trzymam kciuki zebyś szybko zaciążyła! :-)

Ja dzisiaj testowałam ale tylko jedna kreseczka i na razie @ brak... zobaczymy co będzie jutro!



Pyscek tort wygląda smakowicie! Aż się poczęstuję :-D



Sun Milii jak tam samopoczucie??



Mnie dobija dzisiaj PMS... zawsze mam tak ze w urodziny humor nie może mi dopisywać... :dry:
 
pyscek spoznione wszystkiego najlepszego dla ciebie i meza i jeszcze z 100 takich wspanialych rocznic ale juz z dzieciaczkiem ;-)

milli zoneczko no no gdzie ten wyjazd gdzie sie wybierasz??
 
reklama
hej wpadam się tylko pochwalić wczorajszym brzuszkiem
 

Załączniki

  • 34 tc.jpg
    34 tc.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC_0148.jpg
    DSC_0148.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 21
Do góry