reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Buziak dziewczynki. Dziękuję za wspólne chwile na TYM wątku. Zmykam na wystarane a Wam zycze powodzenia i ślicznych fasolinek!!!! Jeśli któraś będzie czegos potrzebowała- jestem
Cmoki :D
 
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamusie :)
Chciałabym do Was dołączyć, mam nadzieję, że się zgodzicie ;)

Mam na imię Alicja i mam 22 lata.
O dzidziusia staraliśmy się już z narzeczonym kilka miesięcy, ale w związku z tym, że nie mialam praktycznie wcale owulacji, a mój okres był strasznie nieregularny, nie zaliczam tych miesięcy do takich prawdziwych starań, bo te rozpoczęliśmy teraz i mam nadzieję że jak najszybciej uda mi się zajść w ciążę :)

Dwa lata temu zostało u mnie stwierdzone przedwczesne wygasanie czynności jajników, przez co lekarze nie dawali mi wielkich szans na maleństwo. Bardzo to przeżywałam i masę lez wylałam z tego powodu, jednak narzeczony wciąż byl przy mnie i ogromnie mnie wspierał i... okazało się, że owulacja wróciła!! ponad miesiąc temu byłam w szpitalu i podczas rutynowych badań wyszło że jestem już zdrowa, nie wiem jak to możliwe, ale bardzo się cieszę :) Póki co okres regularnie się pojawia, owulację miałam zarówno w zeszłym miesiącu jak i teraz. Okres powinnam dostać w ciągu najbliższych 5 dni, ale mam nadzieję że nasze staranka w tym miesiącu dały efekty i okaże się, że noszę pod serduszkiem maleństwo :)

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę owocnych starań, a wszystkim kobietkom, którym udało się zajść w ciąże, masę radości i zdrowych maluszków :)
 
hej wpadam sie przywitac jestem chora mam jelitowke cala noc spedzilam w wc a po 2 moja siostra jest w ciazy i mam malego dolka

Współczuje Ci kochana... bo też to miałam 3 tyg temu, tylko u mnie przez to odnowiły się wrzody jelita grubego i miałam krwotok wewnętrzny, ale jest już w miarę ok... Życzę zdrówka :-)

Witam wszystkie obecne i przyszłe mamusie :)
Chciałabym do Was dołączyć, mam nadzieję, że się zgodzicie ;)

Mam na imię Alicja i mam 22 lata.
O dzidziusia staraliśmy się już z narzeczonym kilka miesięcy, ale w związku z tym, że nie mialam praktycznie wcale owulacji, a mój okres był strasznie nieregularny, nie zaliczam tych miesięcy do takich prawdziwych starań, bo te rozpoczęliśmy teraz i mam nadzieję że jak najszybciej uda mi się zajść w ciążę :)

Dwa lata temu zostało u mnie stwierdzone przedwczesne wygasanie czynności jajników, przez co lekarze nie dawali mi wielkich szans na maleństwo. Bardzo to przeżywałam i masę lez wylałam z tego powodu, jednak narzeczony wciąż byl przy mnie i ogromnie mnie wspierał i... okazało się, że owulacja wróciła!! ponad miesiąc temu byłam w szpitalu i podczas rutynowych badań wyszło że jestem już zdrowa, nie wiem jak to możliwe, ale bardzo się cieszę :) Póki co okres regularnie się pojawia, owulację miałam zarówno w zeszłym miesiącu jak i teraz. Okres powinnam dostać w ciągu najbliższych 5 dni, ale mam nadzieję że nasze staranka w tym miesiącu dały efekty i okaże się, że noszę pod serduszkiem maleństwo :)

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę owocnych starań, a wszystkim kobietkom, którym udało się zajść w ciąże, masę radości i zdrowych maluszków :)

Kochana miło, że do Nas dołączyłaś... :-) Rozgość się... mam nadzieję, że szybko zaciążysz i tego z całego serduszka życzę... :-)


Pyscku a co tam u Ciebie..??? kiedy testujesz???
 
Sun kochanie nie testuje :) jakoś mnie nie ciągnie do tego, jeszcze z obliczeń i wykresu wychodzi że w środe powinnam dostać @ więc czekam, jak narazie brzuch mnie dołem boli i jajnik kuje :-(
 
reklama
hej u mnie dzis 22dc kurcze jak bym chciala zeby to byl osttsni cykl staraczkowy ale watpie w to
juz czuje sie fizycznie lepiej ale ciagle mnie doluje ciaza sis
lece prasowac zajrze pozniej do was
 
Do góry