reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magd.a...no to wcale bym sie nie zdziwila, jak ty zaraz tu do nas zajrzysz z wiadomoscia, ze sie starasz:tak: czego ci zycze! ty przynajmniej nie masz problemow z interpretacja wykresu, ja mimo roku obserwacji, nadal nie mam o tym pojecia:-D
 
reklama
Magd.a...no to sie okresli, powoli...chyba dopiero pierwsza randka byla...no chyba, ze o czyms nie wiemy:confused:
teraz masz najpiekniejszy czas kochana, pierwsze randki o ile dobrze pamietam to bylo cos cudownego, pierwsze pocalunki, dotyk... losie...z mam ciary:-p zazdroszcze co tego!
Atan...no tak zonko...skoro zona jest to i meza musze miec!! skoro mam dziewczynke coreczke to teraz czas na chlopca !:-D wszystko sie zgadza:tak:
 
Pyscek...kiedy wyniki meza tak w ogole?bo sie nie zapytalam jak ona przezyl te badania?
Dziękuję, że pytasz :* Wyniki już od niedzieli znane :tak: wszystko jest jak najlepiej żołnierzyków więcej niż norma przysługuje :sorry2: hihi jedyne co nie jest dobrze to jakość ruchliwości ale wizyta 30.08 i mąż dostanie witaminki i będzie wszystko ok :-D
 
Pyscek...jak ja sie ciesze kochana!! bardzo :tak: ruchliwosc mozna poprawic chyba, wiec spoko...swoja droga mozesz mezowi podawac cynk, selen...ale moze lepiej zapytac lekarza i tak idziecie na wizyte, wiec nie bedzie problemu:tak:
Magd.a...ja czekam z niecierpliwoscia na twoje opowieci, bo wiesz, ze stare malzenstwa (nawet jak nimi jeszcze nie sa) to juz nic ciekawego nie czeka...wiec muszimy sie napawac radoscia innych!:-D
a my tu czekamy na ciebie:tak: tak jakby co pisze...
 
reklama
zoneczko mam pytanko czy bedziesz zagladac na wystarane?? i reszta staraczek? bo bedzie mi was brakowac ;-(
 
Do góry