reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
zoneczko jak w pazdzierniku to moze 9.10 w moje urodzinki ;-)
a teraz mowie dobranoc moje staraczki plodzic sie ;-)
 
Pyscek fantastycznie wieści!! :-) z tego co się orientuję ruchliwość można ładnie podreperować lekami wiec zaciskam kciuki!! :-D




Witam też całą reszte co tam u was??



Ja jutro nie testuję choć tempka ładnie w górze się trzyma... za bardzo się boje... :zawstydzona/y:
 
Zoneczko...kochanie ja nie bede wpadac na wystarane, bo jeszcze wystarana nie jestem, ale wiem, ze bardzo bym chciala, zebys ty wpadala do nas...no przeciez nie mozemy byc w separacji!!!:-D
raczej myslimy, ze pod koniec pazdziernika...ale wszystko ustalimy na wakacjach na ktore wyjezdzamy za tydzien:tak: dowiesz sie kochana pierwsza co i jak!:-D

Fifka...testuj! przeciez jak sie nie udalo to trudno, nie od razu mosty zbudowali! pomysl jakie bedziesz miala piekne urodziny jak jednak sie UDAŁO!!:laugh2:
 
zoneczko i reszta witam ;-)
fifka &&&&&&&&&&
zoneczko kochana a na ten slub tez bedziemy zaproszeni?? bo zaczne sianko odkladac ;-) bo niewiem jak ale i tak bym przyjechala najwyzej pociagiem ;-)
 
Dziękuję, że pytasz :* Wyniki już od niedzieli znane :tak: wszystko jest jak najlepiej żołnierzyków więcej niż norma przysługuje :sorry2: hihi jedyne co nie jest dobrze to jakość ruchliwości ale wizyta 30.08 i mąż dostanie witaminki i będzie wszystko ok :-D

Kochana super, że wyniki wyszły dobrze... to daje Wam nadzieję na lepsze jutro... ruchliwość można bez problemu poprawić lekami tak więc głowa do góry :-)
Kupiłam już test! Teraz wszytko zależy od tempki jutro rano! :-)

Fifka zaciskam kciukasy, aby test był pozytywny... ale to byłaby "sensacja" :-D


Dziewczynki kochane... nie sposób Was tu wymienić....ale dziękuje każdej z osobna za słowa otuchy... Dzisiaj jakoś mi lepiej... Znów obudził się we mnie duch walki... smutki już gdzieś odeszły... JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJE :-)
 
Sun ciesze się że humorek masz lepszy! A nie mówiłam ze po deszczu zawsze wschodzi słońce? Oby donry nastrój ciebie nie opuszczał!



Mnie brzuch już boli i leje się ze mnie strasznie... więc pewnie w nocy mnie zaleje @... :-(
 
reklama
Hej dziewczyny !
Kiedyś się tu zalogowałam i chwilę udzielałam, ale nie specjalnie odnalazłam się w roli "staraczki".
Piszę ponownie bo jak któraś z was napisała (przepraszam, ale nie pamiętam która) potrzeba tu świeżej krwi :tak:
A ja powoli zaczynam oswajać się z myślą, że moje starania pewnie jeszcze długo potrwają... Początkowo pewnie tak jak każda myślałam, że rach ciach i maleństwo będzie na świecie...

Moje starania trwają już 14 cykl i czuję, że tym razem nic z tego nie wyjdzie. Zrobiłam morfologię, prolaktynę i tarczycę i wszystkie wyniki jak najbardziej w normie. Teraz czeka nas badanie męża... i tutaj mam pytanie: gdzie ? (Łódź i okolice), kiedy ? i za ile ?

Eh... może z wami będzie mi raźniej bo tracę już nadzieję.
 
Do góry