reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Lam ja dupę i nogi mam okej - tylko cellulit wyszedł..... :angry: najgorszy jest ten brzuch bo wyglądam jak w ciąży w 5 miesiącu!! :szok: żart żartami ale już mnie 3 osoby pytały czy z drugim nie jestem...........




Oj żonko.... to ja mam do ciebie KAWAŁ drogi... 360km...

A w miłość moje żoneczki nie wątpię! :*



A ja wczoraj chyba miałam owu 0 tk mnie jajnik bolał ze chodzić nie dałam rady.... :confused2: i taką miałam ochote zawalczyć o fasolkę........ ja nienormalna jestem..........
 
dziękuję za odpowiedzi :) może jutro skoczy temperatura i zacznę odliczanie. Mam ciągle nadzieję, że ta krótka faza lutalna to skutek odstawienia luteiny... może w tym miesiącu się wszystko unormuje :-)
 
a ja mam do pyscka 60 km :-p ano tuniczkę od teściowej dostała Małgosia :-D

fifka a jaki ten salceson masz bo mało który ale czasem zjem, ja piję mleko bananowe właśnie :-D

lamia teściowa ma pełno po ziemniakach to przyjeżdżaj coś wybierzemy :-D
 
reklama
Malgosia dziękuję! Też się swojego doczekasz! :* Ooo znacie się z Magdaleną??



Necia taki czosnkowy! Ja też nie przepadam za wszystkimi... ale te akurat jest super! :tak:



Lam ja długo też plamiłam.... na pewno te 6 tygodni przepisowe... a nawet i dłużej... a co do @ to karmisz choć troszkę cycem?? czy już nic?

Z tą @ to różnie jest... ja karmiłam TYLKO CYCEM a dostałam równo 3 miesiące po porodzie... Magdalena jak odstawiła Bartka też sporo na @ czekała jeszcze... - z tego co pamiętam :sorry:




Pyscek Necia a idźcie wy.... wszyscy tak blisko a mnie tak wywiało a wschód :-(





Patrzcie jak mój mały śpi...... jest prawie 30 stopni w domu... idzie oszaleć....
Zobacz załącznik 480651
 
Do góry