reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

u nas też burza była ale bez gradu

Fifka ależ wypad mieliście :-) zazdraszczam gdyby Małgonia nie spała zaraz bym jej narzeczonego pokazała

eve masz prawo iść do innego lekarza w takiej sytuacji, większą szkodę sobie zrobić możesz nie robiąc z tym nic teraz, choć na pewno będzie dobrze

miq
śliczny brzusio :*

amlafi
cudne rzeczy robisz :) mnie się marzą dla Małgosi do chrztu butki z czegoś takiego :-) a ja u fryzjerki byłam w 4 mcu jak przeanalizowałam sobie

Dziurka żono piękne sprawozdanie, łojj dałaś radę :-D następnym razem was na dłużej same zostawię :cool2:

Pyscek kciuki nadal zaciśnięte, a może jakieś zdjątko twoich futrzaczków kochanych? mój śpi poza domkiem bo mu gorąco

coś ja miałam jeszcze ale wiecie w tym wieku to już skleroza
 
reklama
Pyscek kciuki nadal zaciśnięte, a może jakieś zdjątko twoich futrzaczków kochanych? mój śpi poza domkiem bo mu gorąco
:* Specjalnie dla Ciebie :
SDC11858.jpg w grupie raźniej :-D

SDC12015.jpg moja łapeczka kochana :-D uwielbiam jej łapki :-D
 
Pyscku, strasznie dzielna jestes

Amalfi, śliczne te Twoje cuda :)

Lily, moja też spokojnie w nocy, wstała o 1 a potem o 4 i tu się nie dała odłożyć, bo tatę zobaczyła i musiała z nim pogawędzić :) uroki posiadania łożeczka w sypialni, no nic, budowa się robi.. właśnie, budowa... przywieźli złe wyłazy, do płaskiej dachówki, a my mamy wysoką... mąż musi do nich jechać... A haków do rynien nadal nie ma, za to jest dachówka kominkowa. Kocham budowlankę :p

Eve, ja dziś idę do fryzjerki, poradź mi proszę, co zrobić, bo mi się strasznie rozdwajają końce. ściąć całe siano bo z 2 cm, pewnie nie pomoże. Ale jak potem o nie dbać?
 
Cześć Kochane :-)

Dziękuję za gratulację!

My z Michasiem jesteśmy od wczoraj w domu :tak:
Jeżeli chodzi o poród to wspominam go rewelacyjnie.. Wszystko od skurczy przez pojawienie się Michała trwało 1,5 godz i w sumie bardzo nie odczułam że rodziłam - wszyscy się w szpitalu śmiali że jestem stworzona do rodzenia :-D mimo nacięcia i szycia czuję się na prawdę super :-) (jak będę miała czas to opiszę poród)

Co do Michasia to jest mały leniuszek i śpioszek. Dzielnie uczymy się cyckać z cyca i nie jest to łatwe.. Mały był przez pierwszą dobę na butli bo ze mną było troszkę źle a potem kazały mi dokarmiać butlą bo siarą się nie najadał..
Ale robimy postępy.. mleczko wczoraj wieczorem się pojawiło i po 4 godzinnej walce Michał najadł się z cyca, spał 6 godz, jadł z cyca i znowu śpi więc mamy mały sukces :-) po malu do przodu.

A to mój mały Krasnalek:



Ja bym prosiła o streszczenie tego co działo się pod moją nieobecność :tak:
No i proszę o wyrozumiałość ponieważ pewnie rzadko będę to wpadać na początek.. same rozumiecie ;-)
 
Witam, i tak się zastanawiam z rana jak szybko występują objawy ciąży od zapłodnienia. Od wczoraj jak dotykam piersi strasznie mnie bolą (sutki). Nigdy mnie nie bolały nawet przed okresem, są dosyć małe, nie puchły i w ogóle nie było nigdy problemu a teraz szykuje się do pracy i stanika założyć nie mogę tak bolą.... Z drugiej strony może to skutek odstawienia antykoncepcji? Hmmm.... no nie wiem. Czekam tak czy siak do okresu a jutro wizyta u ginekologa. Muszę się przebadać troszkę po 5 latach łykania tabsów ( co pół roku się badałam u gina) ale chciałabym jakieś konkretniejsze badania po odstawieniu.

Natkusia - Michaś jest prze...słodki! :) Fajnie, że już jesteście w domku :)

Miłego dnia wszystkim - ja zmykam do pracy a potem długi weekend :)
 
Natkusia śliczny ten Twój synuś :-) Fajnie, że poród przeszłaś tak wspaniale... tylko pozazdrościć.. :tak:

p.s. pod swoim nickiem musisz zmienić napis z "przyszła mamusia" na "szczęśliwa mamusia" :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milia a ja u ciebie samopoczucie? :*
dziekuje Fifka, ze pytasz, wlasnie dostalam @...ciesze sie jak glupia, bo dziewczyny po stymulacji czesto dlugo czekaja na @ a mnie przyszedl w ostatnim dniu brania tabletek, wiec super! juz umowiona na wizyte we wtorek na 11.20...juz nie moge sie doczekac, wtedy zobaczymy czy moge podejsc w tym cyklu i czy ze mna wszystko juz jest ok...oby, oby!
kochana pieknie wygladacie razem, zadroszcze (oczywiscie pozytywnie) taka rodzinka to skarb! bardzo chce miec taka szczesliwa i usmiechnieta! :*

Pyscek...twoje te chomiczki piekniutkie sa! moj przyszywany jest malutki...dalam mu wody w nakretce od wody, troche chlapnal, ale wcale jakos nie bardzo mu sie chcialo, za to wiecej daje mu jabluszka no i zauwazylam, ze uwielbia slonecznik...poza tym meczy mnie jego aktywnosc, bo on budzi sie ok 23 i wtedy swiruje, lata po klatce i chodzi po tym kolku, masakra:-D

Natkusia...Michalek piekny, bardzo ci gratuluje! dzielna mamusia jestes:*:*:*...mowisz, ze porod nie taki straszny...hmm...?

MonaLisa...najlepiej mysle, ze te objawy mozna zauwazyc u invitrowiczek...zaraz po podaniu zarodka dziewczyny na ktorys dzien czuja klucia i ciagniecia w macicy a czesto jedno mocne uklucie..potem ciagna ich jajniki

dziewczyny na tvp 2 rozmawiaja z lekarzem ktory mnie przygototwywal do in vitro!! lewandowski!!
 
Do góry