reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

roztapiam się

Natka cieszę się że tak szybko poszło :-) a jak tam twój cukier? stabilizuje się?

Fasolka bierzesz to coś?

gocha za wizytę &&&&&&&&&&&

pyscku ja też wierzę że musi być dobrze :-)

mila czekam z niecierpliwością na dobre wieści :-) mój chomcio też buszuje nocą ale to kwestia przyzwyczajenia potem jakoś się tego bardzo nie słyszy

my już po usg bioderek na szczęście wszystko w porządku :-)
 
reklama
Nie biorę, szukam informacji ile to ma w sobie chromu. Ja jem jakieś pojedyncze suplementy i witaminy, konkretnie: chrom,kwas foliowy, capivit a+E i magnez. Pozostałe czerpie z owoców i warzyw.
Dzisiaj zaczęłam czytać o oczyszczaniu organizmu, ale w rezultacie jeśli się na coś zdecyduje to na proszek zasadowy.
 
fasolka ja kiedyś te całe linee brałam to niech sobie to wsadzą w... tylko żołądek boli od tego i portfel chudszy. Jak się miewacie z Wielką Łu? :-)

kwiatuszek daj kawałek :-D
 
fasolka cudna :-) moja chyba też waży ponad 4 kg :-) a jak ładnie nawija po swojemu

ja zjadłam z wczoraj zostało mi kotletów mielonych bo robiłam dla małża od pracy a tak to głównie żyję na pomidorach itp ;-)
 
kwiatuszeq...sroda juz niedlugo, ja czekam na wtorek...wiec zaciskamy za siebie kciuki i MUSI BYC DOBRZE!!! :tak: a jak tam twoja @? juz cie opuscila?

Pyscek...ja tak samo sie roztapiam....! masakra, dobrze, ze mieszkam na parterze, bo u rodzicow w domu to normalnie masakra jest :-(

gochaa...ty kochana chyba mialas problemy z tarczyca, dobrze pamietam? mialas skoki TSH? tzn ja jeszcze pol roki temu mialam 3.5, potem spadlodo 2.5 a przed stymulacja do 1.5...i teraz dr znow kazala mi zrobic te badania przed crio...mam sie czego obawiac? myslisz, ze tsh podniesie sie?

Necia, Sil..:*:*
upał i @ to najgorsza opcja jaka dzis mam w gratisie:confused2:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewuszki!

Natkusia Michaś cud, miód i orzeszki :*:*:* kolejny mały przystojniak :*
Co do witaminek to poczytaj na opakowaniu, ja mam w tych kapsułkach "twist-off" więc jedną taką kapsułkę wyciskałam do buzialka raz dziennie! Witaminę K co dziennie do ukończenie 3-go miesiąca (ale tylko i wyłącznie jeśli karmisz piersią bo w MM ta wit już się znajduje) a witaminę D ja podaje co dziennie do teraz, choć różnie dziewczyny robią! Jedna daje jak nie ma słońca, inna jak jej się przypomni więc co mama to inne dawkowanie :-D więc wszystko zależy od Ciebie :-)

Ja dziś na obiadek też robię młode ziemniaczki, kalafiorek, jajko sadzone i jeszcze do tego maślankę :-) ale dopiero koło 18 bo tak mąż dziś z pracy wraca...


Milia mi wczoraj dopiero @ się skończyła więc wiem, co czujesz! Przez ten upał straciłam chyba hektolitry krwi :-D
 
Dzień dobry
Neciuszka bejbe ,nie strasz z tym zostawianiem…:szok:

Fifka przygotowania w toku,tzn. teraz czekam tylko na tel i bziuuum:tak:

Natkusia śliczne to Cudo Twoje,niech rośnie zdrowo. I jeszcze raz gratulacje dla Mamusi i Tatusia..:-)

Mona takie objawy można mieć też przed @,przed owu….zależy od kobiety

Milia &&&&..może chociaż Tobie się uda.

Fasolka ło matko,przypomniałaś mi,że….poczta:p

Sil masz Ty cyrk na tej budowie,wspołczuje i zazdroszcze tez bo dom to jest jednak dom…



A ja dziś już padam,zerwałam owoców,konkretnie porzeczek i narobiłam soku,ze 4 litry z bielej porzeczki i z 8 z czerwonej…niby nieduzo ale w ten upał się gotuje od środka.
 
reklama
a ja już po wizycie :-D sprawdził mi na usg czy jestem już po owulce :) także powiedział że na prawym jajniku mam pęcherzyk 8 lub 6 mm a na lewym 22 mm taki "pocharatany" czyli po owu :) więc teraz tylko czas pokaże czy coś tam kiełkuje :-p jeszcze w połowie lipca przed @ zapisze się do gina innego aby przed wyjazdem mnie zbadała :)
 
Do góry