reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Milia co prawda przez te 1,5 godz szarpało mi dupą i myślałam że wyzionę ducha ale ogólnie fajnie było ;-) no u mnie ta oxy szalenie zadziałało że to szło takim tempem strasznym

Sun już zmieniam :-)

mamusie moje drogie..
miałam dupiate babki na noworodkach i dowiedzenie się czegoś graniczyło z cudem
confused8gj.gif

Maluszkowi trzeba podawać wit K i D ja zaopatrzyłam się w to:
http://lodz.forumslubne.pl/printview.php?t=7667&start=0
ale moje pytanie jak to dokładnie podawać??

Działo się coś pod moją nieobecność? Jakaś relacja?
 
reklama
Sliczny michas

w srode wieczorem poznym kontrola wiec w czwartek zdam relacje jak po wizycie kontrolnej
choc lekarz mowil ze jak maja byc efekty to wieksze beda po 6miesiacach


Fifcia widzialam na fejsie niezle wam ta chmurka dala czadu
 
Pyscku, strasznie dzielna jestes


Dziękuję :* ale pod jakim względem bo przez ten upał mózg mi paruje i nie myślę :zawstydzona/y:

Pyscek...twoje te chomiczki piekniutkie sa! moj przyszywany jest malutki...dalam mu wody w nakretce od wody, troche chlapnal, ale wcale jakos nie bardzo mu sie chcialo, za to wiecej daje mu jabluszka no i zauwazylam, ze uwielbia slonecznik...poza tym meczy mnie jego aktywnosc, bo on budzi sie ok 23 i wtedy swiruje, lata po klatce i chodzi po tym kolku, masakra:-D
haha Mili bo to jest urok chomików cały dzien przespi a w nocy szaleje na tych kułkach i nie daje spać bo to skrzypi ... ale my już się przyzwyczailiśmy i możemy spać ... czasem jak glowa boli i nie można usnąć to wkurza niemiłosiernie ....


Natkusia witaj kochana :) jeszcze raz gratuluje przystojnego synka :-D


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......... roztapiam się .....
 
Hej wpadłam tylko na chwilkę ! Nie miałam internetu przez 2 dni prawie od wielkiej burzy !! A dzisiaj wpadłam zobaczyć czy Natkusia wróciła i widzę że już jest !! Śliczny Michałek ! Gratulacje raz jeszcze :-)

Milia trzymam kciuki za to żeby się udało !! :*

Amalfi ja farbowałam już raz włosy. Podobno bez amoniaku można spokojnie farbować :)

Mam nadzieję że później nadrobię wszystko a teraz lece !

Zaraz jadę na wizytę do endokrynologa ! Ciekawe jak tam moje wyniki :):)
A i powiem Wam że te upały wykańczają ! Trochę wieczorami mnie brzuch pobolewa. Mam nadzieję że to nic poważnego :(
 
Ostatnia edycja:
Pyscku, z clo i w ogóle z tym wszystkim, co przechodzisz.. A jak z mężem?

Amalfi, właśnie, ja farbowałam często, nawet sama, bo mi żal było na fryzjera i wychodził kolor i dzidzia zdrowa i nie ruda :) ale kolor nie zawsze wychodzi taki, jak oczekiwaliśmy i jak śmierdzi to może się zrobić słabo
 
Pyscku, z clo i w ogóle z tym wszystkim, co przechodzisz.. A jak z mężem?

z mężem już dobrze :) coraz więcej rozmawiamy ze sobą, rozmawialiśmy zawsze ale teraz więcej na tematy wszystkie np co danego dnia mnie denerwuje, co się działo itd .. no a co do staranek to oboje jakoś teraz jesteśmy pozytywnie nastawieni :) zawsze ja pesymista a on optymista :-p no może zmieniło i dało mi kopa taka nadzieję to clo :) wiem że jeszcze jeden mc z clo jak sie teraz nie uda a potem odstawiam lek i naturalnie działamy więc musi się udać prędzej czy później :) teraz się śmieje jak mi tempka spadła potem w góre skoczyła i powtórzyło sie więc śmieje się że miałam dwa zagnieżdżenia - wczoraj powiedziałam mężowi że jak się uda to możemy mieć bliźniaki :-p powiem szczerze że ja nie chce mieć bliźniaków bo boże gdzie one się pomieszczą we mnie :-p ale jak będa będę szczęśliwa bo za jednym zamachem 2 i spokój na przyszłość :laugh2::laugh2:
 
reklama
natkusia Michałek śliczniutki ;D ehzz aż mnie wspomnienia naszły jak patrze na takie male dzieciątko ;D a z witaminami to wciskasz do buziaczka ;D najlepiej przed jedzeniem bo się dobrze w tłuszczach wchłaniają
 
Do góry