reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzięki dziewczyny za rady ;* Kochane jesteście!
Tylko właśnie... ja do lekarza chodzę prywatnie, a jak teraz pójdę do innego to mnie zjedzie z góry na dół, że mam się swojego trzymać. Już raz to przeżyłam. :-( Coś pomyśle, ale dzięki raz jeszcze!

Amalfi ja tak skromnie się pochwalę, że całkiem przypadkiem jestem fryzjerką. I jedno jest pewne - farba czy też rozjaśniacz nie zaszkodzi swoim składem ani Tobie, ani dzieciaczkowi. Nic co masz na głowie nie dostaje się do Twojego organizmu. Jedynie musisz zadbać żeby, tak jak dziewczyny mówiły, pomieszczenie było dobrze wentylowane. Najlepiej idź rano, bo wtedy mała szansa, że trafisz na jakąś ohydną trwałą :) Co do farb bez amoniaku... sraty taty... jakby nie miały amoniaku to Ci się wypłuczą więc takie z nich farby jak z koziej d. trąbka niestety. Każda farba, która trwale zmienia pigment włosa MUSI mieć amoniak, bo to właśnie na nim opiera się cały ten proces. Tam gdzie pisze "bez amoniaku" jest go po prostu bardzo mała ilość i wtedy można pisać, że bez. To co jak gorące kubki bez konserwantów. Jak mają ich mało to mozna pisac, że bez :-) Ja jednak takimi farbami nie polecałabym rozjaśniac - szczególnie jak masz ciemne swoje. Ze względu na tą małą ilość amoniaku mogą ci wyjśc najzwyczajniej w świecie żółte. Tzw. tenisowy blond (czego nikomu nie życzę) :-) Wszystko z włosami możesz robić tak jak dotychczas (i nie, nie urodzi ci się rude dziecko;-)) tylko musisz pamiętać, że hormony odgrywają dużą rolę w pigmentacji włosa. I może tak być, że jeśli do tej pory super Ci się rozjaśniały - teraz będą gorzej. I na odwrót. Na to nikt ani nic nie ma wpływu. Może też być, że wszystko będzie super jak zawsze :) I nie rób ciemnych z powodu ciązy! Bardzo ciężko potem do jasnych wrócić. Szkoda włosów.

NO! To się rozpisałam :-) mam nadzieję, że choć trochę pomogłam :)
 
reklama
hej wszystkim:)

Fifka pracowalismy ostro mam nadzieje ze sie uda ale znajac moje lupie szczescie to nie napalam sie az zabardzo pozytywnie:p

monaliza wiesz co ja sie staram od października tamtego roku , trzymam za Ciebie kciuki zeby tobie szybciej sie udalo niz mi :)
 
EVE1911 dzieki za tak wyczerpujaca odpowiedz, ja wiem ze te farby o doope rozbic, z włosow zrozjasnionych nawet normalne farby sie wypłukuja szybko. Ja sie martwie tylko o to czy tam wytrzymam tyle czasu, bo zwykle jest to ok 3i pol godz, bo mnie sie ciezko rozjasniaja wlosy, a jestem tylko szatynką w sumie. Bo mam mdłosci caly dzien i wczoraj wieczorem i dzis cały dzien czuje sie zle poprostu, dlatego chcialam zrobic ciemne pasemka i miec spokoj narazie.
 
Oczywiście,że każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania i robienia jak uważa i tak też właśnie czynię ale nie pisałam nic o chemii a jedynie o porównaniu czasów. Ale jeśli juz to(przyp.chodzi o tę chemie)naprawdę ogrom jest jej we wszystkim i nie ma czegoś takiego jak coś bez niej a tzw. zywność ekologiczna zawiera jej tylko dopuszczalne normy dla takowej szamy.Temat długi jak rzeka i tak naprawdę wykład mogłabym o tym zrobić,azaliż mam z nim baaardzo duzo wspólnego.
Fakt jest jednak taki,że witaminy owszem na 1 miesjcu te naturalne ,na drugim w tabletkach ale nie podciągałabym tego pod zarobek koncernów,ktore kase mają z suplementów typu"centrum","belissa" etc a to tak naparwdę za grosze kupić można w zielarskim. Pojedyńcze wit.,te,których czasem nam brakuje też drogie nie są...
 
Amalfi piękne! Jakbyś mogła to bym chciała takie duuuże warkocze zamiast sznureczków! Jak na przykład w tej sowie!
http://i524.photobucket.com/albums/cc330/melaniaDT/czapki grudzien/P1120090.jpg
Zdolna bestia jesteś!!! :*


I dziękuję za komplement dla Konradka! :tak: ja po prostu uwielbiam ten kapelusik!! Zaczyna z nigo wyrastać więc chyba kupie identyczny ale większy :-)


Pyscku
oj! Też bym sobie pojechała na pare dni... ale całe szczęście te jeziorko jest tak z 14 km od nas więc możemy jeździć tam nawet codziennie jak będą takie upały :tak:



Lily mamusia ma kompleksy jak stąd do.... chin.... :no: Ostatnio przytyłam znowu......

No wczoraj też u nas był grad..... ale nie aż taki... :szok: na szczęście nic się nie stało ani z autem ani z szybami w domu... ale moja mam dzwoniła ze na mieście powybijało szyby w samochodach i autobusach..... teraz widzę ze burza znowu wraca.....

Też mam nadzieję ze uda nam się jeszcze Iwaska złapać!! :*



Dziurko masz rację teeeemat rzeka! :-p





Boze zraz dostane nie wiem czego.... mały wykąpany został o 19 i do tej pory jest płacz... :angry: źle na rękach źle w bujaku, żle w huśtawce... już z mężem mamy dość..... chyba za dużo wrażeń dla niego jak na jeden dzień...........
 
FIFKA teoretycznie nie ma z tym problemu, bo tj robiony łancuszek z kilku złączonech włoczek ,problem polega jedynie na tym, ze muzse najpierw zrobic uszy i zobaczyc ile tej żoltej wloczki mi zostanie, bo mam jej bardzo mało juz, mam 2 motki brązu za to, ale wtedy ten warkocz bedzie za ciemny. Chyba, ze wmieszam tam jeszcze biała, bedzie pasowac do trampek kolorystycznie, wtedy mogłabym obszyc Ci ta czapke na biało , bo teraz jest na brązowo, cos pokombinuje, zeby starczyło i te sznurki byly grubsze, tak jak chcesz.;-)
 
Widziałam twoje dzieła więc wierzę ze będzie prześlicznie!! :* Mam nadzieję ze nie zapamiętasz mnie jako wymagającej klientki XD



Kwiatuszku
ja chyba pierwszy raz w życiu coś takiego widziałam :szok:
 
FIFKA nie, no co Ty! Mowilas na poczatku o tych warkoczykach , nie zrobiłam ich, bo poprostu bałam sie ze tej włozcki mi braknie, ale jak tylko cos mi zostanie, to na pewno je pogrubie, to nie jest najmniejszy problem dla mnie
 
reklama
Do góry