reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Zapomniałam,że to środa,więc już tradycyjnie wklejam brzucha
 

Załączniki

  • DSC_0106-2.jpg
    DSC_0106-2.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 22
reklama
miq: ale masz boski brzuszek, pozazdrościć ;-)

a ja na chwilkę mam pytaniec
JAK WPISUJĘ W WYSZUKIWARKĘ MÓJ NICK Z FORUM I BIORĘ GRAFIKĘ TO POJAWIA SIE OD RAZU MOJA FOTKA 3 PIERWSZZE, JAK TO USUNĄĆ ???????????????????????????? V DODAM ŻE SĄ TAM TEŻ ZDJĘCIA DIZECIACZKÓW Z NASZEGO FORUM, CO ROBIĆ ??????????????????
USUNĘŁAM LINKI NA KTÓRYCH BYŁY FOR=TKI I W FOTOSIKU TEZ I NIE WIEM CO DALEJ MOGĘ ZROBIC
 
Eve, toxo można się zarazić z surowego mięsa, z niemytych owoców, czy grzebiąc w ziemi. Ja od zawsze mam koty, w ciąży miałam, teraz mam i na toxo nigdy nie chorowałam, to jest kit, że tylko koty... A wskaźniki pokazują, że byłaś chora i najprawdopodobniej jesteś po raz drugi lub nadal. Prawdopodobnie zleci Ci wykonanie jeszcze raz tego samego badania, by zobaczyć, czy IgG wzrośnie, wtedy zaczyna się leczenie. Ale nie jestem lekarzem, najlepiej się skontaktować.

Lamiav, my pousuwałyśmy zdjęcia właśnie dlatego
 
Sil, ale jak się wpisze Twój nick w google to zdjęcie Diminisi też chyba wyskakuje jako pierwsze...
ogólnie moje też wyskakują, więc muszę pousuwać, nawet to z sygnatury :dry:

miq
PIĘKNY BRZUSIO!!! muaaah! :*

Magdalena Ty szalona kobito!!! chodź do mnie :-) u mnie też jest trochę do sprzątania:-);-) zapewniam wikt i opierunek, zastanów się więc Kochana nad moją kuszącą propozycją :tak::-p
 
Dzień dobry w to zimowe popołudnie:-D
To tak ku wyobraźnie,że jest chłodniej i przyjemniej i w ogóle oddychac sie da:-p

Nie nadrobię ale...

Przede wszystkim Natkusia GRATULACJE!!!:-)

A teraz sprawozdanie szczątkowe z odwiedzin u Neci i Małgosi:-)
Malutka cudna,taka kruchutka i...no mala strasznie,ja już chyba zapomnialam jak takie Maluszki wyglądają bo jak zobaczylam to Kropeńka taka.. Ale śliczna i ha! co Wam powiem to Ona póki co niepodobna do nikogo,tzn. tatusiowe oczka i bródka a tak to Małgorzata indywidualistka jak się patrzy.
Ciotka zestrachana strasznie,cała zdygotana jak Mała zaczeła kwilić a akurat Mamusia wyszła na chwile do kuchni. Zatkałam smokiem i spokój był....a co:-pSię śmiejcie ale jak ktoś nie ma do czynienia to duma rozpiera takiego co mu się uda choćby taka drobnostka.
Szkoda tylko,że byłam króciutko no ale trudno,musiałam uciekać do swojego dziecięcia. Poprawię się następnym razem:tak:


Jeśli chodzi o zjazd ja w sierpniu odpadam z przyczyn niezależnych ode mnie ale na bardziej jesienne miesiące sie piszę:-)

Tak czytałąm troszke o witaminach,o tym co pisalyście i wtrącę jedynie taką małą dygresję,że ja nie porównywałabym czasów "kiedyś" i "dziś" z kilku powodów... Strasznie to zabrzmi ale popatrzcie,kiedyś było mnóstwo poronień(ale nie mówiło sie tyle o tym),śmierci noworodków etc. a teraz jest tego zdecydowanie mniej bo kiedys natura sama decydowała,robiłą naturalna selekcje i tak jak u zwierzaków,przeżywali tylko najsilniejsi a teraz...są leki,są badania,są cuda wianki i podtrzymujemy ciąże jak się tylko da,ratujemy wcześniaki... I to bardzo dobrze,bo po to mamy nowoczesna technologie ale często takie dzieciaczki nie są już tak silne i trzeba je tak jak podczas ciązy wspomagac różnościami.
To tak ode mnie....
 
Do słów Dziurki dopiszę jeszcze, że dawniej jedzenie było lepsze, jakościowo lepsze, a teraz niestety musimy mieć suplementy. takie moje zdanie :)

Lily, wiem właśnie i to kurcze zdjęcie usunięte, ale google musi chwilę przebotować strony, żeby zniknęło, tak sądzę...
 
Hek dziewczyny.... ale naskrobałyście....



Ewika kurcze szkoda ze nie jesteś zmotoryzowana... we 4 byśmy się spotkały...



Iwasku ale było by super gdybyśmy we 3 się spotkały z mężami i dzieciakami!!! Mam nadzieję ze to wypali!!



Lily ja już obgadałam z mężem nasze spotkanie więc tylko czekam aż wyjedziecie na urlop :tak: bo już jst ustalone ze jedziemy NA PEWNO!!!


Necia mam swoją marudę.... :-p Dobrze ze w końcu kupa Małgosi poszła! Mój po szpinaku dzisiaj zrobił kupę taką jak "smółka" :-D



Pyscku u nas to samo.... taki upał... ale ja dzisiaj cały dzień nad wodą siedziałam to tak tego nie odczułam... Jak tam cykl u ciebie?? Ja wciąż zaciskam kciuki za moją żoneczkę :*




Sleepy hahaha no my 4 kolorowego to nie mamy.... ale też stary jak świat i poobijany :-p Teraz kupujemy nowe/stary.... po prostu zmieniamy na troszkę nowszego większego...



Miq brzuszek prześliczny!! Cmok w pępuszek!! :* Pokaż zdjęcia łazienki jak bedzie już skończona!!! :-)




Eve ja bym nie czekała i poszła szybko do lekarza prywatnie... to poważna sprawa... :no: Musisz szybko zacząć przyjmować leki...



Amalfi ja farbowałam.... ale na ciemno be żadnych problemów... myślę ze rozjaśniać też można... a i widziałam trampki i czapkę! :tak: Aż sie doczekać nie mogę!!




Milia a ja u ciebie samopoczucie? :*




Magdalena ja miałam przed wczoraj takie generalne sprzątanie! Teściowie mi troszkę pomogli bo bym nie dała rady sprzątać i małego pilnować... a zwłaszcza teraz... JAK JA UWIELBIAM TAKI CZYSTY DOMEK!! :-)




Lamiav one z czasem same zniknął...



Dziurko tak ja było mówione, każda ma swoje zdanie i swój rozum :tak: Ja nie mówię ze leki czy witaminy są złe, ale czasem jest lepiej brać tego troszkę mniej bo to jest jednak chemia... ale to moje zdanie :-)






AA NATKUSIA DZISIAJ WYCHODZI!! Ma wieczorem do nas zajrzeć!!




BOŻE! Ale przed chwilą był u mnie grad........ normalnie aż boje sie iść na dwór sprawdzić co zostało z naszego auta..... waliły kulki lodu wielkości piłek golfowych.... :szok:

Zobacz załącznik 480322

Ta kulka już jest troszkę rozpryśnięta po upadku na beton... ale strach było wyjść dalej żeby złapać całą.... :szok: Teraz leje i wali burza....



A tu dzisiejsze zdjęcia z wypadku nad wodę!!


Tu z dziadkiem (teściem) :-)
Zobacz załącznik 480325

Tu cała rodzinka!
Zobacz załącznik 480326


Ale pycha!
Zobacz załącznik 480327


Stoję!
Zobacz załącznik 480328


Z tatusiem (podobny nie? Tylko moje oczy ma)
Zobacz załącznik 480329

A tu z mamusią! - mamusia rozczochrana bo pływała w jeziorku!)
Zobacz załącznik 480330
 
Ostatnia edycja:
Pyscku u nas to samo.... taki upał... ale ja dzisiaj cały dzień nad wodą siedziałam to tak tego nie odczułam... Jak tam cykl u ciebie?? Ja wciąż zaciskam kciuki za moją żoneczkę :*

:* a u mnie cykl dziwny ... bo raz spadek raz skok już nie wiem jak to odczytywać ... no ale jeszcze jeden i ostatni cykl z clo a potem niech sie dzieje wola nieba ...
zdjęcia super wywnioskowałam po nich że bardzo dobrze się bawiliście no i mały jaki radosny :-D ja w sobote mam nadzieję pojadę z moim nad wodę wrócimy dopiero w niedziele wieczorem :-D już się doczekać nie mogę :D
 
Hejo :)
U nas dzisiaj, żeby nie zapeszyć, dzień super :-) z rana tylko trochę przed zaśnięciem trochę marudkała, ale potem cały dzień, bajka :-) znowu jak za dawnych dobrych czasów :tak: siedziała np 1,5h na piankach, i bez żadnego jęknięcia bawiła się sama zabawkami, a mama miała czas na zrobienie obiadku :) na zakupach w sklepach też była zadowolona, w jednym przymierzałam jej chyba z 15 czapek i wręcz była zadowolona i cieszyła się do Pani sprzedawczyni, we wszystkich sklepach mimo długiego czekania cierpliwie czekała na matule :-) no daaawno tak nie było :tak: ale znając życie, pochwaliłam więc jutro już nie będzie sielanki :-D

Dziurko
masz rację, kiedyś było inaczej, więc nie warto wszystkiego porównywać do tamtych czasów :happy2: ale ja myślę, że niektóre rzeczy się po prostu nie zmieniają! :happy2: Super, że wizyta się udała :tak: i brawo za uspokojenie Małgoni!! :-) dumnam :tak:

Fifka aaaaale mieliście fajny wyjazd :-) jejku jak ja już się nie mogę doczekać pływania w jeziorze!!
zdjęcia pięne!! rodzinka elegancka z Was :tak: a mamuśka seksi seksi :-p
a ten grad!!:szok: przerażające :nerd: w lato takie rzeczy... co to się dzieje z tą naszą pogodą:szok: krejzi.... a jak tam samochód? jakoś przeżył to gradobicie? no i super, że już ustalone z mężem :tak: tylko wybrać dzień zostało :tak: mam nadzieję, że IWASEK też da radę!


Sil
no właśnie dziwne to z tym googlem... a najśmieszniejsze jest to, że wpisując mój nick, pojawiają się zdjęcia dzieci innych forumowiczek :szok: ale nie wszystkich, tylko tak jakoś losowo wybrane :shocked2:
 
reklama
FIFKA no ja sie pytalam mojej fryzjerki i powiedziala, ze jak skoncze 3miechy to zebym przyszla i cos wykombinujemy razemZobacz załącznik 480344Zobacz załącznik 480345

Juz tyle zrobione, jak chcesz cos zmienic, to mow, bo jeszcze pewne rzeczy mozna pozmieniac. A dzidzie masz piękną, on jest poprostu sliczny w tym kapelusiku:-), te rozkoszne stópki do schrupania :tak:
 
Do góry