reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifka ano z grzeczności nie zaprzeczę:-p
Ja też na filmach czesto płacze a dziś na zakończeniu roku to masakra jakaś....zaczęłam ryczeć na hymnie,skończyłam dopiero w domu:rofl:

To się Konradek wyhuśta,nie będzie chciał przestać:-D
 
reklama
Znając życie pewnie guzik... będzie się huśtał jak mama będzie obok... :dry:


Ja ogólnie ostatnio też się szybko wzruszam... a to na reklamach a to w sklepie obserwując dzieciaki... a t na filmach.... MASAKRA!!
 
Magdalenko. Alez ty zabiegana współczuję że bartus odreagowal szczepienie...
Fifka nie przejmuj się głupia sasiadka...
Dziura no Ja też cie podziwiam za sile jaką masz w sobie...
A amelka jest wolną niema kawalera nikt jej niechce buu
Natkusia biedna zaczeka sie za michasiem...
Necia współczuję że nadal musi malgosia brać zelazo...
A gdzie fasolka z łucja dawno jej nie widziałam...
A. Dzwonili z naprawy że nie tylko matrycą poszła... no ja się załamie i jak naprawa będzie za 400 zł to Ja podziekuje i kupię nowy..
 
Fifka co nie ma prawa....Ty wiesz dobrze,że prawa w tym temacie nie obowiązują:-p

Atan to faktycznie,kosztowna sprawa...



A tak w ogóle to Kielce to środek Pl prawda? Może by się tu spotkać?:cool2:
 
Hej dziewuszki, ja tak na szybko bo zaraz lecę się z siostrą spotkać

Madziu pewnie, że jestem dumna jak paw!!!! :tak::tak::tak::-) jak skończysz to szybciutko na żywienie się chwalić jak poszło!!!:tak:

Dziurko a no u nas w porządku, chociaż Julia przechodzi jakieś ciężkie dni.... więc i mama przechodzi ciężkie dni :baffled: ja już taaaak czekam, żeby ten skok się w końcu skończył!!! idź precz!!! :-p
Och to Wy takie z Fifką wzruszalskie jesteście? :-p ja w ciąży wyłam jak bóbr, ale teraz nic mnie nie rusza :tak::-) ale ja tak zawsze miałam:-p
Jakbyś miała Kochana ochotę pogadać więcej, to pamiętaj, zawsze możesz na mnie liczyć :tak:
A i zostajesz już tutaj z nami na forum????:-)

Fifka no to suuuuper że dostaniecie huśtawkę!!! taka rzecz to ŚWIETNA rzecz! :-) sami mamy i bardzo często korzystamy :tak:koniecznie pochwal się wieczorkiem zdjęciami:-) i może tymi ciuszkami z wczoraj?:happy2:
 
hej wszystkim
mam takie pytanko kupilam sobie testy owulacyjne wczoraj sobie zrobiłam 1 raz i ta druga kreska wyszla blado czerwona i nie wiem bo na allegro pisze ze to nic nie oznacza a na nie których forach dziewczyny pisza ze to oznacza ze sie zblizaja te najwazniejsze dni , co o tym myslicie?
 
reklama
Dziurka ma rację, Domi obiecana Bartkowi i już, chyba, że Pyscek będzie miała Chłopca to się podzielą, zresztą, Bartek starszy to akurat (nie że coś, ale przezorny ubezpieczony :p)

Nicola, z tego co dziewczyny mówiły, to mogą się zbliżać, ale może też być właśnie po. Tylko taka sama albo ciemniejsza daje pewność, że to owu
 
Do góry