reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
o wy babolki jedne :-p zrobiłam już wsio a nawet więcej ;-) teraz czekać na męża tylko mi zostaje

sleep haha poniżej sadełka mówisz, a co tam ciekawego masz? :-p

sil no wiesz cooo :-p

dzwoniłam po wyniki Małgosi i doooopa niestety musi nadal brać żelazo bo ma hemoglobinę na granicy, a już miałam nadzieję że jej ulżę i odstawimy.
 
lilly: stworzyłam album u siebie. wykres jeszzce ma braki,ale pracuje nad tym;) twója julcia z bartkiem się zaręczli chyba, prawda?:)

necia: szczerze? nie pamiętam;)
 
Ostatnia edycja:
Ależ się zdenerwowałam!!! :angry::angry::angry:


Przyszła przed chwila sąsiadka żeby pokazać mi wózek-spacerówkę jaką kupiła w hurtowni. No i jak zaszłam to już posiedziała chwilę (ta sąsiadka ma tyle lat co moi teściowie a ja przyjaźnie się z jej synem) przyprowadziła Maksa (to syn jej córki, 3 miesiące starszy od mojego małego) i Konrad sobie z kumplem chwile pogadali... no i się zaczęło: "weź takiego Maksia wsadź w chustę" "ty go nie bierz na ręce bo ci później z rąk nie zadzie." "Zostaw go nam i idź obiad skończ gotować" mały zaczął płakać jak mi go zabrali "Oooo mamin synek, nasz Maksio to lgnie do ludzi, a Konrad to tylko przy mamusi".... i cała gama pie^&*(%$%a :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:



No żesz ku^wa co to ich interesuję?? To ze Ulka (mama Maksa) zostawiła go na 2 tygodnie dla babci i pojechała do Anglii, albo podrzuca codziennie rano małego dla babci a sama wraca do domu i przychodzi po małego dopiero wieczorem to nie znaczy ze każdy ma tak robić!! :angry: Widzą ze nozę Konrada w chuście na spacerze to komentarze są co chwila, ze on tylko na rękach... a guzik! Bo w domu niemal w ogóle na rękach sie siedzi tylko na podłodze albo w leżaczku się przewraca... znawcy w pizdu... zła jestem jak nie wiem :no:






Necia
biedna Małgosia.... kurcze... ciekawe od czego jej ta hemoglobina jest taka niska...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fifka, no bez jaj!! przegięcie to co piszesz!:szok: jak ja nie lubię takich ludzi :no: to, że oni tak chowają swoje dziecko nie znaczy, że inny mają robić tak samo! a nawet jeśli całymi dniami Kaonradek miałby być na rękach to co w tym złego?? nie przejmuj się takimi komentarzami tylko rób swoje :tak: bo przecież sama dobrze wiedz, że robisz to co najlepsze dla Konradka :)
Ja nie wyobrażam sobie zostawić dziecka na 2 tygodnie i gdzieś wyjechać:baffled: serce by mi chyba pękło...:-( także choćby na takim jednym przykładzie sama oceń, kto tutaj krzywdzi dziecko, bo na pewno nie Ty :) i olej takie uwagi!! :tak:
 
Do góry