reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lilly współczuję Wam dziewczyny tych skoków ale wierzę,że maluchy wynagradzają wszystkie te gorsze chwile usmiechami i kolejnymi osiagnieciami w rozwoju:tak:
A mama jak to mama...ma prawo byc zmeczona,prawda? Masz mam nadzieję na jakąś chwile dla siebie...kąpiel,książka etc. Ja sama mówię,jakbym na to czas miała..ech...
No ja to się tak od zawsze wzruszam,w ciazy czy też nie:-p

Kochana zostaję i nie zostaję bo ja tak naprawde pzrecież nie odeszłam ale zniknęłam bez zapowiedzi bo wiadomo,musiałam odpocząć złapać dystans..
I dziękuję Ci za możliwość pogadania..na pewno skorzystam w wolnej chwili:tak:
Nicola..ja będę powtarzać do znudzenia,że należałoby cały cykl obserwowac się testami aby prawidłowo stwierdzić kiedy tak naprawdę możemy na nich polegać,jak reagują na nasze hormony i jak nasz organizm się zachwouje w ogóle w danym cyklu. Jednorazowy test nic nie znaczy...
Sil nooo jqa nie wiem czy Bartek się podzieli ale skoro tak...wstawię później zdjęcie kawalera i może Któraś Mamusia jeszcze zechce takiego zięcia:-D

Prosze nie zapominać o matce ew. pana młodego znaczy się o mnie. Teściowa to ważna sprawa jest:-D
Milia u mamy swojej jest,może wieczorkiem wpadnie na forum. A my możemy pomoc,tzn ja?
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziuraWsparcie wiem o tym mam tego swiadomosc pierwszy raz robiłam zobaczymy co z tego wyjdzie nie bede robic codziennie a co 2 dzien mierze sobie tez temp. codziennie o tej samej godzinie i i dzis była wyzsza niz przez ostatnie 4 dni
 
Nico a to porób naprawdę cały cykl ale mnie tylko wyraźna krecha oznaczała zblizająca się owu....bo jak czytałas na tescie zapewne i już wiesz,że owu nastapi w ciagu 48 godz po pojawieniu sie takowej krechy.
Kochana..temp,testy wszystko luks tylko pamiętaj...luzik:-pnic na siłę i pomalutku
 
wiem wiem mam luzik a ty dzieki wlasnie testom zaszłas ? czy poprostu mialas szczesie i od razu zalapało?ja kupiłam te testy z mysla o tym zeby sie uspokoic i dowiedziec czy wogóle wystepuje u mnie owulacja :) ale fajnie by było jakby zaskoczyłło i pojawiło sie moje małe maleństwo.
 
Ja zaszlam po 29 cyklach,po 3 nieudanych iui,tonie clo i innych bromergonów w trakcie przygotowania do Ivf....testy pomogły ale mnie nie wystarczyły
 
a to nie mialas latwko , ja sie boje ze u mnie tez bedzie bardzo ciezko wczesniej nagminnie o tym myslalam a teraz podchodze na luzie ale niepewnosc czasami daje o sobie znac
 
No nie miałam i juz mieć nie będę bo u mnie na ciąże szans nie ma...ale trudno,widocznie moja misja w tym zyciu inna jest:tak:
A Ty powiedz,robiłas jakies badania,bylas u gina etc?
 
u mnie to jest tak staramy sie od pazdziernika tamtego roku moj mąz zrobil badania i jest płodny a ja bylam sie przebadac mialam robiona usg i cytologia lekarka powiedziala ze wszystko jest oki i mówiła zeby sie nadal starac
 
No to super...teraz tylko(lub aż) trzeba się postarac:-pSpokojnie macie rok na normalne zachodzenie(przynajmniej wg lekarzy) a potem ew. można zacząć się martwić. Jakby owu nie było czy coś..no to wiadomo,że sprawa poważniejsza ale tak to będzie dobrze i zobaczysz,że będziesz miałą swojego upragnionego Maluszka. Trzymam &&&&&&&&
 
reklama
tylko najbardziej sie własnie sie boje ze tej owulacji u mnie nie ma :( bardzo sie tego boje bo jak nie ma owulacji to nie bede ,mogla miec maluszka
 
Do góry