reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lily nie biorę sobie ich nawet do bani... ale się wkurzyłam... Oj ja mogłabym jeszcze więcej rzeczy wymieniać a pro po krzywdzenia... :angry: przecież to dziecko nie zna własnej matki bo ciągle u babci siedzi.... i do mnie też co raz są aluzję żebym małego oddała teściom jak jestem w domu....A TAKIEGO!!! Jak nie muszę to mały jest ze mną i kropka!! Nie wyobrażam sobie takiego oddawania z rąk do rąk dziecka...


Zresztą tu nie o to chodzi kto robi dobrze a kto źle bo każdy robi tak jak uważa.... ale co to za pouczanie??? :angry::angry:
 
reklama
Natkusia właśnie napisała ze lekarz odkleił jej dolną część pęcherza płodowego i dostała OXY i nic.... :no: No wiec musi czekać aż samo się rozkręci...
 
Fifka dokładnie, takie pouczanie jest najgorsze...ehhh... najlepiej wpuszczać jednym uchem a wypuszczać drugim...bo chyba innej rady na to nie ma....

A co do Natkusi to bieda się tam naczeka.... no niestety bardzo często jest tak, że tak długo to trwa :dry:

A moja Jula się odfochowała i śpi już ponad trzy godziny :szok:
 
No oczywiście naprodukowały….kto pozwolił?
Zaraz będzie,że przyszła i się rządzi..i bardzo dobrze,ktoś musi:-pżart:-D


Sleeepy lecisz na mój awatar?

Niemożliwa jesteś a Bartek mój to nie Domi Sil-owej obiecany? Tak mi coś świta właśnie…:-p


Lilly dziękuję za pamięć i za dobre słowo:tak:. A u mnie,u nas z Młodym nic ciekawego,żyjemy sobie w miare normalnie,staramy się jakos to ogarnąc. Mam nadzieję,że będzie z każdym dniem lepiej….teraz wyjeżdżam na kilka miesięcy niestety…siła wyższa a raczej codziennośc.

Jesli chodzi o moje panienki to wolę o nich myslec w ten sposób aniżeli w ogóle nie mysleć. To moje dzieci i nic tego nie zmieni,jakos mi tak łatwiej...

A co u Ciebie? Jak się miewa malutka?
Fifka współczuje nerwów bo ludzi nie ma co współczuć,już się z tym zrobic chyba nic nie da
 
Ostatnia edycja:
No pięknie nikt nawet o mnie nie wspomniał słowem... nikt się nie stęsknił! NIC kompletne zero! NULL!!! Ale będziecie mnie musiały zza to przepraszać.... :-p:p:p:p:p:-p to był oczywiście joke ale ja chciałam zapytać "czy wyście powariowiały kobity???!!!" usiadłam sobie na ubikacja z nadzieją, że w tym czasie Was nadrobie i poodpisuje! ale gdzie tam!!! Odciski miałam już na tyłku a z czytaniem byłam w czarnej pupie! Ale dałam radę...


Hej dziewczyny dawno mnie tutaj nie było :(:( Chciałam przeprosić i prosić o wybaczenie !!
Natkusia trzymam kciuki za Ciebie ! Życzę żebyś szybko tuliła swego Michałka w ramionach ! ;-)

Miq gratuluje zakupu wózka my tak za 2 miesiące się za to weźmiemy na razie dzisiaj po usg kupiłam parę ciuszków :)

Kwiatuszku trzymam kciuki za to żeby @ nie przyszła !

Chciałam Wam przedstawić Mateuszka bo okazało się już na 100 % że będzie facet :-)
Zobacz załącznik 478803

GRATULUJĘ!!! :*:*

Hej dziewczonki :-)

Aleeeee poszła produkcja postów:szok: i jak ja teraz odpiszę? znowu godzina pójdzie :p
no ale nic to, dam radę :tak::-)

IWASKU gratuluję zrobienia obiadków!!!!! :-):-):-):-):tak: DUMNAM!!!!:-) dawaj szybko na wątek żywieniowy i chwal się co i jak i ile i dlaczego :-p może jakieś zdjęcie :tak: czekam! :) Julia na szczęście te moje obiadki jakoś woli od tych słoiczkowych, pewnie dlatego, że smak wyraźniejszy, ale słoiczków i tak pewnie będę od czasu do czasu używać np przy wyjściach w gości czy wakacjach :happy:
Ni dalej trzymam kciuki za autko :tak: &&&&&&&&

Sleepy pewnie, że się możemy umówić na ksielek! :-) ja tam lubię kisiel, dla mnie poproszę truskawkowy! :tak::-):-p

Magdalena to powodzenia w zakupkach warzywno mięsnych!!!! :tak: no i trzymam kciuki za szczepienia Bartusia!!! :happy: :*:*:*

Sil
ja też jestem z tych, którym nie przeszkadza utrzymanie męża :tak: u nas kasa jest zawsze wspólna, nie ważne kto i ile zarobił, i nigdy nikt nikogo z niczego nie rozlicza :happy:

Fifka to zmobilizujmy się i weźmy się w końcu za te albumy!!! :tak: może razem będzie łatwiej :-):tak: to co, kiedy zaczynamy?:-p
A co do Małaszyńskiego to ja bym się chyba w gacie posiurała jakbym była z nim na piwie!!! :-D zazdraszczam!!! :-)
Napisz mi proszę tą stronkę o tych skokach rozwojowych :happy:
No i powiedz czemu się źle czujesz ? :( wyżal się, może Ci trochę ulży...

Magdalena dołącz z do nas z Fifką do wspólnego tworzenia albumów :-p no i czekamy na obiecane fotki!!! :tak:

Miq super, że wózio zamówiony :tak:

Natkusia!!! ojoj!!! wow!!!! trzymam kciuki!!! &&&&& Ty już rodzisz prawie że :-):tak::-p

gochaa
piękny ten Twój Mateuszek :) super, że już macie pewność że to chłopczyk :tak:



A co do chodzików pchaczy, to ja sama się nad takim zastanawiałam, ale koleżanka jak jej córeczka zaczynała chodzić sprawiła jej taki, dziewczynka już bardzo dobrze stała i dobrze chodziła trzymana za rączki, ale jak dostałą chodzik, to efekt był taki, że chodzik sobie pojechał, a jej nóżki zostały w miejscu:baffled: tak się wywróciła na twarz że prawie wszystkie ząbki zgóbiła :cool:

O jakie albumy chodzi bo ja nie w temacie? :-)

Fifciu a w jakiej formie podajesz wit c? są jakieś specjalne dla niemowląt? chciałabym wiedzieć gdyby nas przeziębionko złąpało.... a może katar rzeczywiście od ząbkowania? bo te objawy ząbkowania są tak różne, że szybko można pomylić z chorobą :eek:

Gocha oooooo :) też będziesz miała dzieciątko z listopada? :tak: listopad to fajny miesiąc na rodzenie :tak: a na kiedy dokłądnie masz termin?


coś tu dzisiaj cicho i pusto na forum....:eek: jak nigdy :eek:
Ciekawe co u Natkusi :happy:

Nam również kazała kupić pediatra i mamy takie Cebion, krople doustne, (100 mg / ml), 30 ml - Portal Dbam o Zdrowie! Są bez recepty ;-)

Specjalista ds marketingu :-) bo teraz byłam referent ds marketingu... No wyższe stanowisko to Dyrektor ds marketingu, ale na to stanowisko muszę wiele lat pracować...

No żebyście widziały jak mój mąż ucieszył się na słowo "podwyżka" :-D

O żesz Ty! Gratuluję!!! :*:*:*

fifka: brrr.. nie mów przy mnie tego okropnego słowa na k..

ps. wiadomość roku: bobotic jest boski:-D:-D:-D mały nie do poznania...:szok:

A nie mówiłam!! :-) a dajesz w większej ilości? Ja podawałam 13 kropelek co drugie karmienie,...

Ależ się zdenerwowałam!!! :angry::angry::angry:


Przyszła przed chwila sąsiadka żeby pokazać mi wózek-spacerówkę jaką kupiła w hurtowni. No i jak zaszłam to już posiedziała chwilę (ta sąsiadka ma tyle lat co moi teściowie a ja przyjaźnie się z jej synem) przyprowadziła Maksa (to syn jej córki, 3 miesiące starszy od mojego małego) i Konrad sobie z kumplem chwile pogadali... no i się zaczęło: "weź takiego Maksia wsadź w chustę" "ty go nie bierz na ręce bo ci później z rąk nie zadzie." "Zostaw go nam i idź obiad skończ gotować" mały zaczął płakać jak mi go zabrali "Oooo mamin synek, nasz Maksio to lgnie do ludzi, a Konrad to tylko przy mamusi".... i cała gama pie^&*(%$%a :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:



No żesz ku^wa co to ich interesuję?? To ze Ulka (mama Maksa) zostawiła go na 2 tygodnie dla babci i pojechała do Anglii, albo podrzuca codziennie rano małego dla babci a sama wraca do domu i przychodzi po małego dopiero wieczorem to nie znaczy ze każdy ma tak robić!! :angry: Widzą ze nozę Konrada w chuście na spacerze to komentarze są co chwila, ze on tylko na rękach... a guzik! Bo w domu niemal w ogóle na rękach sie siedzi tylko na podłodze albo w leżaczku się przewraca... znawcy w pizdu... zła jestem jak nie wiem :no:






Necia
biedna Małgosia.... kurcze... ciekawe od czego jej ta hemoglobina jest taka niska...

Fifcia nie przejmuj się bo nie ma czym! Ja też nie lubię takiej gadki i porównywania jednego dziecka do drugiego! Każdy rodzic wychowuje jak chce!


Dziureczko zaglądaj do nas częściej :* ja dołączam się do dziewczyn i również muszę Ci wyznać, że Cię podziwiam!!! Jesteś dla mnie najbardziej niesamowicie silną kobietą jaką kiedykolwiek w życiu było dane mi spotkać :*

A teraz troszkę o siebie :zawstydzona/y:
Ja wczoraj miałam naprawdę szalony dzień! Rano szczepienie - Bartek nawet nie kwęknął, przy wbijaniu igły zrobił minę na tzw myśliciela i to by było na tyle! ALE!! pierwszy raz odreagował szczepionkę marudzeniem! Z tego płaczu biedny dostał stanu podgorączkowego więc szybko mu dałam wieczorem czopek i zasnął bo byliśmy u znajomych i spał tak do rana! Bo potem go tylko wpakowałam na śpiąco do fotelika i z fotelika do łóżeczka w domu bo żal mi go było budzić do kąpania...
Po szczepieniu zaraz jechaliśmy z małżem po teściów i ich znajomych na lotnisko! Ledwo co przyjechałam to leciałam na wizytę do ginekologa! (oczywiście jak zwykle jak siedziałam w poczekali i obserwowałam kobiety z brzuszkami to mi się przykro zrobiło...:-)) miałam mieć zrobioną cytologię ale nic z tego nie wyszło bo jakiś stan zapalny więc przepisał tabletki dopochwowe (nienawidzę tego :baffled:) i przyjść za 3 tygodnie :wściekła/y: a cenę wizyty też już podniósł więc zupełnie mi to nie na rękę w obecnym czasie... :wściekła/y: no i jak wrociłam to tak jak wyżej wspomniałam znajomi zadzwonili, żebyśmy wpadli posiedzieć.
Dzisiaj od rana też biegam! Rano na pocztę leciałam i na zakupy! Kupiłam Bartusiowi świeże warzywka i skrzydełka z indyka więc będę wieczorem robić obiadki (Lilly myślę, że jesteś ze mnie dumna jak paw :-D), potem biegiem jechałam do pracy zawieźć wniosek o wczasy pod gruszą. Wróciłam to chwilę posiedziałam z Bartkiem przed domem bo piękna pogoda a teraz młody śpi a ja już od godziny Wam odpisuje!
THE END
 
Ostatnia edycja:
Mag dziekuję ślicznie i Tobie:)
To Bartuś już obiadki wcina? Matko...jak ten czas leci:szok:

Kurde....człowiek wejdzie,poklepią po ramieniu,posłodzą i od razu samoocena w góre:cool2:
 
reklama
A ja obejrzałam sobie włąśnie bajkę "Mój brat niedźwiedź i siedzę i płaczę jak głupia.... :zawstydzona/y: no zesz się wzruszyłam....



Dziureczko
bo się należy!! Zaglądaj do nas częściej!!! :*


Hahaha Magdalena to ty nam odpisujesz siedząc na kibelku???? No pięknie... widać co o nas myślisz!! Joke :rofl2: No to faktycznie miałaś szalony dzień... Ja od wczoraj zaczęłam podawać mięsne gerbery :tak: jeśli przez najbliższy czas będzie ładnie je przyswajał i kupka będzie jak trzeba (bo na razie ciężko nam to idzie) to też pogotuję już swoje obiadki :-)


I mam takie same kropelki :tak:




Teść przed chwila dzwonił ze przywiezie dla Konrada huśtawkę!! :-D Bo ci Państwo u których moja teściowa pilnuje chłopca mają (oczywiście jak Konrad wyrośnie to ją oddamy) Ależ się cieszę!! Dobrze ze sama jej nie kupiłam!
 
Do góry