reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

sil taką mam nadzieję bo czeka ich dziś 200 km w jedną stronę, jak byśmy mieli wydatków mało oby to skończyło się tak jak mówisz. z tego wszystkiego zapomniałam buziak dla Dominisi z okazji 6 mcy :-)

mila piękne, ja też pierwszy raz widzę :* a sex na szkiełku mnie rozłożył na łopatki wywołałaś uśmiech nareszcze u mnie dziś bo wszystko nie tak
 
reklama
Neciuszka...a co cie tak smuci kochana? mnie to pogoda dzis rozwala na lopatki, dzis zimno a w weekend ponad 30 stopni, masakra...

Sil...robilam edit wczesniej, ale nie wiem czy widzialas, a widze, ze Neciuszka sklada zyczenia to i ja sie dolacze...wszystkiego naj dla Dominisi!! niech rosnie duza i zdrowa !! buziak od ciotki :*
 
Sil no tak jakby! Zaznaczyłam te co widać ale te dwie dolne jedynki już są w całej okazałości na wierzchu a ta czwóreczka to ledwo co ją widać! Tylko, że widać było tą kropeczkę jeszcze za nim wyszła druga jedynka i chyba wybić się nie może i przez to prawdopodobnie Bartuś tak cierpi! Bo przy jedyneczkach nawet nie stęknął a tam widzę, że ciągle wkłada sobie paluszek wskazujący a jak się urazi to płacze...
Mapka super! Właśnie dzisiaj sobie o niej myślałam :-p

Netka widzisz tak to jest, jak nie urok to sra...czka... mam nadzieję, ze wszystko skończy się obroną w planowanym terminie na 5! :-)

Milia to naprawdę coś niesamowitego! Trzymam kciuki, by przy następnym cyklu maleństwa wróciły w Twoim "brzuszku" :*

A ja się zbieram na egzamin! dziękuję za trzymanie kciuków :*
 
Cześć!
To i ja dolacze do Waszego forum :) Z narzeczonym podjelismy decyzje, ze to juz czas zaczac starac sie o maluszka :) Jestem tym bardzo podekscytowana :) Starania dopiero zaczynamy :) Mam nadzieje, ze dlugo nie trzeba bedzie czekac na dwie kreseczki :) Bralam 5 lat tabletki anty i jakis czas temu odstawilam. Łykam kwas foliowy a na 6 lipca mam wizyte u ginekologa i wtedy wszytskiego sie dowiem:) Nie wiem czy procz kwasy powinnam cos jeszcze łykać?
 
mila jak by mało problemów było to najpierw ledwie się wyrobiliśmy z pisaniem męża pracy, poszedł dziś do dziekanatu i okazuje się że wpisu nie ma jednego z ekologistyki od promotora swojego i bez tego go do obrony nie dopuszczą, a promotor dopiero na obronie będzie. Właśnie wsiadł w samochód i jedzie do niego do warszawy po wpis. co chwila coś nie tak jest i dziś chyba wszystko mnie przytłoczyło bardzo
 
Neciuszka...wazne, ze pojechal i mozna go dorwac, bo czasami bywa tak, ze prof wyjedzie gdzies...wiec badz dobrej mysli...pojedzie zalatwi, przystapi do obrony i bedzie dobrze! bycie studentem to ciagle uganianie sie za kims, tak to jest...
szerokiej drogi mu zycz i jakby chcial wstapic na obiad to sie polecam, dzis u mnie pysznie! :tak:
 
to widzę, że nie tylko ja mam zły dzień... wchodzę na konto a tam pusto, moje oszczędności zniknęły, aż mi się słabo zrobiło, szukam o co chodzi patrze a tam spłata kredytu ale coś mi nie pasowało, bo moją ratę bank zabiera zawsze 1 dnia miesiąca i poszło na inne konto niż zwykle:szok: dzwonię do banku a oni przez tel nic powiedzieć nie mogą, to co dupe w kupe i do miasta bo w naszej miejscowości nie ma tego banku i co się okazało?? Bank z moich pieniędzy spłacił kredyt innej osoby-ot pomylili się, co Wy na to?
 
wiem kochana :* bardzo nam zależy na obronie w terminie bo to może mieć wpływ na przyszłość w pracy jego jeśli plotki są prawdziwe. a co pojechał na uczelnię to doktorek pojechał sobie wcześniej niż się umawiał. teść pojechał z nim dokładnie jadą do zielonki koło Warszawy. co dobrego masz na obiadek? :-)
miq że co? :szok: dobrzy są, ale rozumiem że ci oddadzą zaraz pieniążki
 
nie wiadomo kiedy oddadzą a 01.07 i tak zabiorą znowu na spłatę mojej raty, na miejscu w placówce nic nie mogli zrobić, wysłali tylko zawiadomienie do centrali o zaistniałej sytuacji, nawet nie dostałam żadnego pokwitowania, że w banku byłam... normalnie do sądu ich podam za te nerwy:wściekła/y:
 
reklama
miq...no szok!! :szok: co za cymbaly! a jaki to bank?
Neciuszka...ja mam dzis ziemniaczki zapiekane w mundurkach a do tego schab panierowany w samym bialku (z jaja) i zmielonym siemieniu lnianym i do piekarnika wszystko! chyba bedzie dobre! szkoda, ze ja surowych warzyw nie moge jesc...bo bym jakas salatke/surowke zrobila...
 
Do góry