reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witam się i ja. Nikt za mną nie tęsknił?? hmm.. kciuków też nie widziałam.. ale co tam obrobiłam się na 5 także mam WAKACJE!!! Sil, Lili to wy juz ładnie z rozszerzaniem diety. Ja taka boi d**a jestem i malutka narazie je zupki i obiadki ze słoiczków. No i chrupki kukurydziane i ciasteczka rozmoczone w deserkach a poza tym grube NIC!! chyba musimy nadrobić.
nalaa początki zawsze są trudne, później już będą tylko skoki rozwojowe, ząbkowanie itc, itd ;D
nat. Rozkazuje wszem i wobec, że masz juz jechać rodzić!! No nie daj tyle czekać bo paznokcie wszystkie strace
fifka ale Konradek już silny chłopiec, a jak pewnie stoi. Lili też już jak dojdzie do czegoś to zaczyna stawać
 
reklama
Ewika, gratulacje :)
Moja właśnie ma za sobą pierwsze jagódki :) Słoiczków staram się nie dawać, mam parę, w razie w, ale zawsze jakiś owoc jest, to dostaje, a słoiczki na wyjazd. Bo moje, co zrobiłam w tamtym roku mi się popsuły :(
 
WItam sie

Lilly
uściskaj swoją półroczną ślicznotkę Wszystkiego dobrego:)))*

Nala współczuję CI kochana i maluszkowi oczywiście. Oby szybko minęło.

Natkusia widzę że Michasiowi dobrze u mamy i nie zamierza wychodzić:D

Fifka no szczęka mi opadała! Konradek wymiata! Jak on stoi na tych nózynkach! Szok:)

Pyscku trzymaj sie kochana. Współczuje CI bardzo. Nasi bliscy nigdy nie odchodzą. Zostają w naszych sercach i pamięci na zawsze.

Ewika gratuluję zakończenia roku:D:D:D Ale mamy mądre mamusie:)))))

Miq fajna bryka:) Najważniejsze żeby była wygodna w prowadzeniu:)

Kwiatuszku nigdy nic nie wiadomo:)


Moje dziecię obudziło się po 3 i do 6 się wiertolił, jęczał,gadał wszyyyystko robił tylko nie spał. Obudziłam (tak mi się wydawało) Moje szczęście żeby chwilę go popilnował bo pewnie zaśnie ...i za 5 min faktycznie zasnął ale tatuś . No myślałam ze ubiję gada. Oczy mi się same zamykały . Nadrobiłam po 8 ;)
Ale mamy pogode do dooopy . Wiatrzysko taki że łepetynę urywa .

Dzisiaj kończy mi się macierzyński buuuuuu. Wczoraj pojechaliśmy do mojej firmy i mam 45 dni urlopu do wykorzystania:) Do końca sierpnia jeszcze będę miała płacone a później do końca roku biorę wychowawczy. Jakoś sobie poradzimy. Nie chcę oddawać małego do żłobka.

Natkusia rodzisz dzisiaj ?;))))
 
Dzień dobry, ja tylko na chwilkę wpadłam!!

Ewika no to gratuluję z całego serca!!!! :*:*:* ja w ogóle nie mam weny do obrony i przekładam na wrzesień!! Wstyd mi, że taki ze mnie leń! :zawstydzona/y:

IWASKU no to miałaś ciekawą noc! :-) Bartuś ostatnio przesypia nawet nocne karmienie i budzi się po 7 ale do 9 w ogóle nie woła jeść tylko sam się sobą zajmuję w łóżeczku!!! Jakby nie te przekichane skoki rozwojowe to cudowne dziecko! :-)

A ja mam o 16.30 ten przełożony egzamin, który miałam mieć w ostatni czwartek :/ dzisiaj jeszcze raz sprawdzałam maila czy aby na pewno baba nie wysłała nic z informacją o tym właśnie przełożeniu, no i nie ma!! Nic kompletnie! Więc wcale się nie zdziwię jak pojadę a ona powie, że ona mowiła na 18 a nie na 16.30 :baffled: chyba uduszę kobietę bo dzisiaj muszę ciągnąć ze sobą Tośka a tam taki wiatr, że łeb chce urwać!!
 
Ma_gda, no to powodzenia, słuchaj, Bartek ma 3 zęby, czy ja ślepa?
Jak ja się cieszę, ze już po obronach ,studiach i całej tej reszcie...

Magda, jak psiak?
 
ewika gratulacje

magdalena
powodzenia

a ja jestem wściekła mąż też nosz k... k.... k.... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

brakuje małżowi wpisu żeby śmieszniej było od promotora z jednego przemiotu promotor będzie wkielcach dopiero w dniu obrony a bez tego wpisu nie może się obronić choć ma przedmiot zaliczony bo mu w dziekanacie nie przyjmą dokumentów :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry