reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

milaa brzmi smacznie :-) muszę kiedyś spróbować

to moje dziecko mnie osłabia najlepiej się robi w czystą pieluchę. przebrałam odwracam się żeby iść wynieść tą brudną i słyszłe prrrrrr i co znów się przewinąć trzeba było :-D
 
reklama
Hej dziewczonki :-)

Przyszłam Was nadrbiać :-) jak zawsze jest co :tak:z Julią siedzimy sobie na łóżku, ona się bawi zabawkami ja siedzę na necie i jest pięknie!!! dziś nie ma już śladu po ostatnich ciężkich chwilach :tak: tfu tfu!!! od sto razy odpukać w niemalowane :-p Normalnie moje dziecko nareszcie do siebie wróciło :-):rofl2: znowu jest taka ciągle roześmiana, bawiąca się i zadowolona :) nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa :) chyba wiedziała, że dzisiaj mamusia zostaje z nią sama na cały dzień i nie chciała niczego utrudniać :-p

Fifka nooo z tym łóżkiem to coś o tym wiem :p Julia też jest Jasiem wędrowniczkiem, i za każdym razem kiedy spała ze mną dostawałam zawału ze strachy że spadnie, tym bardziej, że łóżko mieliśmy ustawione na środku pokoju tak, że z każdej strony była wolna przestrzeń.... a że ostatnio Julia pokłóciła się ze swoim łóżeczkiem i cały czas śpi ze mną w łóżku to postanowiłam zrobić przemeblowanie, teraz sypialni wygląda nawet lepiej, a i ja śpie dużo spokojniej, bo Julia teraz nie ma możliwości spaść:tak:
A co do tego jedzonka to też się z tym zgadzam:tak: jest jeszcze jedna metoda na rozszerzanie diety zmniejszająca ryzyko, że dziecko będzie niejadkiem, ale o tym napisze na nowym wątku, jak go w końcu założę :-D
A z tym staniem Konradka, to na prawdę SZACUN!:szok:

Sil, w sumie przecież nikt nigdy od przypraw nie umarł :) więc nic złego się nie stanie jak delikatnie doprawimy :) a to też jest poznawanie nowych smaków :tak: Ja dzisiaj Julii na śniadanie zrobiłam jajeczniczkę z byłką z masłem, i ta jajeczniczkę symboliznie osoliłam :tak: Julia wcinała aż jej się uszy trzęsły:-D chociaż zrobiłam z dwóch jajek i się podzieliłyśmy :tak:
No i przedewszytskim WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO z okazji pół roczku Domi!!!!!!!!:-):-):-) Buziaczki dla niej wielkie :tak: jeju jak ten czas leci :happy2: i gratuluję sprzedaży kolejnego artykułu :tak:
Aaaaaa i świtna mapka!!! ojoj, ależ my rozrzucone po całej Polsce :szok:


Nalaa współczuję ciężkich chwil z Alusiem :( nie martw się, wszystkie złe dni się kiedyś kończą nasze się właśnie dzisiaj skończyły :) jakos trzeba przetrwać....

Natkusia
Już mi rodzić!! marsz!! :tak:;-)

Miq jaki fajny wózioooo!!:tak: śliczny :) i taki ciekawy z wyglądu :) podoba mnie się :tak:

Neciuszka oojoj z tym wpisem :baffled: oby się wszystko udało!!!! a daleko macie do tej Warszawy?

Sleepy tak teraz sobie patrze na Twój suwaczek to co Ty kobito od siebie chcesz?! piękne masz BMI! :tak:

Ewika gratuluję obrony!!! super!!! jak dobrze, że masz to już z głowy :tak: a rozszerzaniem diety się nie martw, i na Was przyjdzie pora :tak:

IWASKU
Kochana, to chyba nie było do mnie :-p pewnie do Sil bo Domi kończy dzisiaj pół roczku :tak: buziaczki dla Ciebie i Igorka :*
No i współćzuję ciężkiej nocki, oj te nasze szkraby potrafią zaleźć sobie odpowiednią porę na buszowanie :-p;-)

Magdalena kciui zaciskam za egzamin &&&&&&&&&&&& :tak: oby babka była słowna i zrobiłą go o czasie... a Batruś na pewno Ci szczęście przyniesie :-)

Kwiatuszku kciuki za ten cykl!!! &&&&&&

Milia piękne te Twoje maleństwa!!! :tak: Buzi dla nich od Cioci Lili :-) w następnym cyklu na pewno wrócą z Tobą do domku :*:*:*
No i tak jak Neciuszkę mnie teżseks na szkiełku rozbawił :-D dobre :-D

Monalisa witamy na forum i rozgość się :tak: kciuki za szybkie zafasolkowanie :-)

miq o matko!!!! to takie rzeczy się zdażają?! nie dziwię Ci się, że słabo Ci się zrobiło jak zajrzałaś na konto :szok:
Jakieś konkretne przeprosiny by się Wam należały

Ja teraz znowu tak z biegu, bo mimo, że byłyśmy już na jednym spacerku to teraz po obiadku suniemy na następny :tak: więc jak wrócę to się odezwę :* do później!!! :*
 
haha Lilly dokładnie:D Pokiełbaqsiło mi się :D:D:D:
Nie pierwszy raz już....:confused::-D
Miałam pytać kiedy powstanie obiadkowy temat?;)
Ciesze się że Julci już lepiej. Nic tak nie cieszy maminego serducha jak usmiechnięte szczesliwe dziecko. Oby tak zostało:)

SIL więc jeszcze raz wszystkiego najsłodszego dla Dominisi:D

Milia śliczna fotka. Tez pierwszy raz widzę coś takiego:) Niesamowite:) Trzymam kciuki za maluszki&&&&

Miq ale jaja! Ja bym nie wyszła od nich bez pisma. Wiesz ze u nas biurokracja to nr 1. Powinni CI zapłacić odsetki za każdy dzień. Jak nam sie zdarzy spóźnienie z wpłatą od razu dowalają odsetki karne;/ Nie denerwuj się i zyczę szybkiego wyjaśnienia sytuacji!

Neciu przynajmniej kulturalnie maluszek zaczekał na pieluchę:) Ja nie miałam takiego szczęścia i nie dość że chciał przygasić mamusię uzywając swojej sikawki to jeszcze tak sie skupił chłopaczyna że miałam pościel do przebrania;) Wszystko przed Tobą D:D:D:D
Kiepsko z tym wpisem wyszło ale najważniejsze że będzie go miał!Obrona pójdzie gładko więc życzę awansu!!!! :)

MonaLisa witamy w naszych progach:) Życzę CI szybkiego zafasolkowania i mam nadzieję że spodoba Ci się nasza grupka wsparcia oparcia i wiedzy wszelakiej:)
 
Ostatnia edycja:
Iwasku hihi no tak z chłopakami niebezpieczna sprawa :-D ale Małgosia najbardziej lubi tatę obsikiwać jak ją przewija, a i kupkę też nam nie raz zrobiła zanim pieluszka czysta podłożona została, choć ostatnio upodobała sobie robienie chwilę po przewinięciu w czystą. ale cieszę się bo to druga dziś a nie robiła 1,5 dnia a jak robi to taką paskudną zieloną. jutro robimy morfologię to w piątek powinna zapaść decyzja czy już żelazo możemy odstawić. mam nadzieję że droga im spokojnie minie i teraz już wszystko gładko pójdzie i skończy się awansem rzeczywiście.

Martoszka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i jeszcze więcej i więcej żeby dzidzia była sobie u ciebie przez 9 mcy :*
 
Martoocha to GRATULUJĘ i trzymam kciuki! Życzę spokojnych 9-m-cy i zdroewej rumianej dzidzi:)

Neciu
widac lubi czystość :-D Ja się juz nauczyła i podkładam pieluszkę w razie niekontrolowanego wypływu tego i owego;)
Własnie też jestem w trakcie podnoszenia poziomu żelaza ale naturalnymi sposobami bo Igorek ma wyniki na pograniczu normy. Mam nadzieję że się uda i nie będe misiała sięgać po żadne środki farmakologiczne.
Tak po 4 m-cu mój niunio robił kupke raz na kilka dni i podobno tak może być . Ważne żeby nie było wzdęć. Ostatnio pobił rekord bo 5 dni nic nie było i gdy zabrałam się za aplikowanie czopka ....poooszło bez pomocy:)

I przyszło nam zachwycać sie kupkami :-D
 
Ostatnia edycja:
Martocha kciukaski cały czas zaciśniete dlatego tesciki blade ale zobaczysz bedzie wszystko dobrze
Miq co za frajerzy z tego banku
Witam nową kolezanke i jeszcze cos komus mialam odp i jak zwykle skleroza
Milia maluszki cudowne wlasnie ostatnio ogladalam program jak komorki sie dziela itd
 
reklama
po pierwsze mapka: No masz ci los.. wiedziałam że środek nas wszystkich niechybnie wypadnie w Gdyni! Zapraszam!:-D

necia: nie rozumiem tej sytuacji. U mnie na uczelni było tak, że jak jakiś pawian się nie pojawiał/wyjechał/uczył na innej uczelni to podpis dawał kierownik katedry a jak i on nie mógł, to dziekan. Co za absurd żeby trzeba było za pajacem tyle kilometrów gnać:szok::szok: biedna się nadenerwujesz:* Pomyśl, że to już prawie koniec!

milia: Łał... dziwnie się patrzy na takie zdjęcie. Małe ludziki.. niesamowite! Obyś już niedługo miała jednego zainstalowanego!

sil: buziak dla domi:*

monalisa: witamy w naszych skromnych progach!

miq: zaniemówiłam po przeczytaniu.. serio.. świat jest dziwny. a ty byś się spróbowała pomylić i wysłać gdzie indziej:crazy:

lilly: od żartów to ja tu jestem, tak?:cool2: ma być 55 i bez dyskusji mi tu!
Cieszę się że małej lepiej:) U mnie też jakieś postępy chyba(tfu tfu)! Oby ten bobotic podziałał

martocha: AAAAAAA!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry