reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

nat. Rozkazuje wszem i wobec, że masz juz jechać rodzić!! No nie daj tyle czekać bo paznokcie wszystkie strace

Hehe sobie możesz rozkazywać.. mój syn mnie nie słucha, ojca się nie boi a myślisz, że przestraszy się Twojego rozkazu :-p:sorry2:

Natkusia rodzisz dzisiaj ?;))))

BARDZO CHĘTNIE!!! :tak:

Ojj dziewczyny.. nawet nie wiecie jakbym już chciała się rozpakować :sorry2: a tu ciągle nic eh..

Pyscek trzymaj się jakoś :* Ty o nas się nie martw, że zaniedbujesz forum.. teraz masz inne sprawy na głowię.. Jakbyś chciała się wygadać to na pw.. :*

Nala kurcze szkoda z tym karmieniem.. no ale też bezsensu żebyś cierpiała :dry: trzymam kciuki za Was :*

Sleep nie wkurzaj mnie :-p chcesz Michała to go wyciągnij siłą bo inaczej nic nie działa.. Jak tam Fifi?

Iwasek no to ładny nazbierał Ci się urlop :-) nie dziwie się, że nie chcesz Małego zostawiać.. Swoją drogą od jakiego wieku można oddać dziecko do żłobka?

Mag Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Netka osz kurde.. jak nie urok to sraczka :wściekła/y: nie ma jakieś opcji? No przecież bez sensu żeby przez taką głupotę nie mógł się bronić :sorry2:

Lecę robić obiadek bo małż zaraz wraca..
wpadnę później! No chyba że wyląduje na porodówce :-D
 
reklama
sil, natka promotor jest z warszawy mąż ma dzwonić do niego teraz czekam na telefon co ustalili. do piątku trzeba złożyć dokumenty w dziekanacie. wszystko by było ok nawet mógłby się bronić we wrześniu gdyby nie to że jego kierowniczka odchodzi i chodzą plotki że to mój mąż miałby ją zastąpić, dyrektor drukarni dopytuje kiedy obrona, ksiądz - prezes to samo. będzie trzeba to nie wiem kiedy i jak ale pojedziemy do niego po ten p... wpis bo jak był 3 razy na uczelni to tamten wcześniej wyszedł niż mówił że będzie.
 
Witam ale dziś dużo pisały że szok nadrobienia pozniej bo m na kompie q moj okazalo sie ze naprawa 400zl..a nowy 800 wredne...
My po szczepieniu niunia wazy 5300g i co mi powiedziała p rozszerzeniu diety niuni ze mam zacząć od zupki jazynowej.. co o tym myslicie?

Silsil Ja z poznania
 
Ostatnia edycja:
czesc kochane, od razu przepraszam za moja nieobecnosc, ale jakos musialam odchorowac to, ze maluszka nie wzielam ze soba, poza tym z tego wszystkiego zapomnielismy zaplacic za net i jakos tak klka dni poswiecilam SOBIE na powrot do rownowagi!!! juz nie moge sie doczekac @ i kolejnego cyklu, bo wroce wtedy po moje malenstwo!
oto obiecana fotka Zobacz załącznik 478070 po lewo moje maluchy po metodzie ICSI (wprowadzanie plemnika specjalna pipeta do komorki) a po prawej IVF (czyli seks na szkielku komorke otacza sie plemnikami i najsilniejszy sie do niej przedostaje)

co tam u was dobrego? Natkusia jeszcze Michal nie na rekach mamusi?:-)
 
reklama
Wiem, tylko wiesz, ona była w środku i podejrzeć nie mogłam ;) a tu widzę :) cud na moich oczach, musisz się czuć niesamowicie :) I niech sobie kościół mówi, co chce, cud życia tu też jest... może nawet większy
 
Do góry