reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Nie umiem się doczekać :-D

Ja mam 161cm wzrostu i ważę 75 :szok: co prawda przy ciąży waga poszła mi w górę tylko 6kg ale przed ciążą ładnie wpadłam w lekką nadwagę :zawstydzona/y: ja bym chciała min do 60 i to jest mój cel :tak:
Cieszę się, że przy karmieniu można spokojnie ćwiczyć.. gdzieś słyszałam że jak matka ćwiczy to mleko cieknie siurkiem :-D
 
reklama
Nat: no w końcu na ciebie trafiłam!:) Biedna namęczysz się też w tej ciąży..Ale zobaczysz michasia i zapomnisz w sekundę;)
A dąłączyć oczywiście że możesz! nim nas więcej tym lepiej:D A żeby dołączyć do kameralnych to tzrebabyło kogoś poprosić.. magdę?:/ Fifka, pomóż;P
 
no ja nie wiem czemu jeszcze mnie na kameralnych nie ma :-p;-)

Sleepy trzeba przeżyć.. a nagroda jest wspaniała :-) chociaż i tak ostatnie dni są łaskawe dla mnie i czuję się bardzo dobrze :tak: a co tam u Was? Już wiesz co z tym macierzyńskim?

Aaaa dzisiaj dostałam meila, że wyszły do mnie literki na ścianę :-):-) to mi najbardziej sprawia radochę z całej wyprawki :-D
 
jeszcze nie wiem. przyjdzie pewnie pod koniec czerwca na ostatnią chwilę.. Ale przyjdzie i już! Nie dopuszczam już innej myśli bo słabo by było;P

Jak przyjadą literki to się oczywiście chwalimy droga Pani...;)
 
Cześć dziewczynki....:-)

Zajrzałam tylko po to aby się z Wami przywitać i poinformować, że żyję :-D.....

Teraz zmykam....

Całuski :-)
 
Witajcie kochane
jedząc śniadanko ładnie Was nadrobiłam i tak się zastanawiam do jakiej wagi ja dojdę, jeszcze rok temu ważyłam 46 kg, jak przeszliśmy na swoją kuchnię, jadłam co lubię to doszłam do 50 i z taką wagą zaczęliśmy starania a teraz już pewnie z 9 na + jutro się zważę przy okazji zdj brzuszka

a teraz kolejny nr teściowej, wczoraj mąż blenderem miksował sobie truskawki a po chwili teściowa wpada bez pukania, stanęła w drzwiach i się rozgląda nic nie mówi, po chwili mówi, że wpadła zobaczyć ile dziur nawierciliśmy:szok: co za głupie babsko
 
No to czekamy na Mag

Sleepy no obyś dostała, trzymam mocno &&&&&&&&&&&&! A literkami od razu się pochwale, nie inaczej ;-)

Miq co za babsztyl :-D a nie możecie się od środka zamknąć żeby sama nie wchodziła? Jak dla mnie to lekka bezczelność..

Witaj Sun :-) co słychać?
 
reklama
Hej Nicola jak tam samopoczucie? :tak:



Miq to mój teść też dzisiaj sie popisał... pożyczył od nas blender i dzisiaj z rana przychodzi i do mnie ze nie potrzebnie go kupiliśmy bo jest do d.... i nie mieli... i ze musimy go na reklamację oddać... ja nie mogę... jak człowiek nie potrafi sie nim obsługiwać to nie dziwne że nie mieli... :sorry:



Natkusia ale ty jeszcze w ciąży jesteś! Więc się waga nie przejmuj póki co! Jak ci mały wyjdzie z brzuszka, odejdą wody, urodzisz łożysko i ogóle woda przestanie zatrzymywać się w organizmie to zobaczysz ze tak źle ie będzie :tak: Ja po ciąży wyglądałam super! Dopiero później mi sie przytyło karmiąc małego... :sorry: A i podaj mi na Pw swpje dane! Mam kilka pięknych ciuszków typowo chłopięcych to ci wyślę :-)


Sleepy ty też podaj swoje dane na PW :-) Tobie tez wyśle kilka ładnych chłopięcych ciuszków! :tak: Bo Konrad już z 68 powoli wystara więc się troszke ich zebrało ;-)
 
Do góry