reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
tak, mam numer do Ael, także jakby co będe dawac znac:-) aczkolwiek, mam przeczucie, ze mojemu synkowi przestało sie spieszyc:-)
 
Aj nigdy nic nie wiadomo... ja miałam zgłosić sie do szpitala, ale wcześniej musiałam zrobić prace w szkole. przyszły do mnie koleżanki, napisałyśmy ją o 18 one wyszły i zostawiły mnie samą a o 19 zaczął się poród! :szok: wody mi odeszły...
 
Eh...Fifka ja to bym już chciała, no ale skoro Maluszek jeszcze potrzebuje troszkę posiedziec to go nie będę wyganiac:-)
zmykam, odezwe się po wizycie :-)
 
no prawda fifka! ja np nie czułam wg podobno mocnych skurczy!;P nie wiem co to by było gdybym do szpitala na wyłudzenie cc nie pojechała:)
 
Dziewczyny nie wiem czy znacie ten kawałek! Obejrzyjcie teledysk... ja po prostu płaczę jak bóbr za każdym razem gdy go widzę... Kobieta umiera przy porodzie, ale dziecko przeżywa... pokazane jest jak ojciec sobie z tym radzi... PIĘKNE!


[video=youtube;4OjiOn5s8s8]http://www.youtube.com/watch?v=4OjiOn5s8s8&ob=av2n[/video]
 
Siemaneczko :-)

Fifka ja Cię proszę.. takie tematy to Ty poruszaj ale po moim porodzie bo ja wrażliwa jestem :-( ostatnio też pisałaś o jakieś dziewczynie która urodziła martwego maluszka w 41tyg o zgrozo! Błagam Cię poczekaj jeszcze miesiąc z takimi tematami bo ja potem horrory przeżywam wewnątrz siebie :sorry:

Dziewczynki.. a ja tak za 2-3 miechy mogę dołączyć do Was z ćwiczeniami? Ja też mam bardzo ambitny plan ale muszę z nim poczekać.. nie ukrywam już bym leciała na jakiś aerobik :-D

Nala powodzenia na wizycie :* trzymam &&&&&&&&!

Aaaa piszecie o wątku kameralnym-zamkniętym, czy ja mogłabym prosić o zaproszenie? :-)

Sleepy fajny ten Twój Filip :tak: pytałaś co u mnie.. a leci sobie pomału do przodu, nie ma źle choć czasami mam już dosyć bycia ciężarówką :zawstydzona/y: jutro mam wizytę u diabetologa a za tydzień u ginka także zobaczymy jak się sprawy mają

Idę wszamać śniadanie i wracam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Natkusia przepraszam... :zawstydzona/y: ja i bez ciązy przeżywam horrowy wewnątrz... ale kurcze przeraża mnie że takie rzeczy sie faktycznie zdarzają... Ale twój Michaś będzie cały i zdrowy! :tak: Jeszcze troszke i go utulisz!


Jasne ze mozesz dołaczyc! Moze za ten czas opracujemy jakieś dobre metody! :-)
 
Do góry