reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

fifka jak ty moglas gdzies widziec jak ja dopiero to w srode nagralam i nie mialam jak wrzucic na neta bo u gdziadka to net powolny ze ledwo co strony otwiera ...

ael no ty to teraz masz co biegac za dzieckiem jak samo chodzi ;-) moja od 3 dni zasypia o 22 a o 21 je a o 20;30 kapiel ;-)
 
reklama
Nicolu tak to mój synek! I dziękujemy :-D

Co do testów, robi się je codziennie mniej więcej o tej samej porze - najlepiej po południu lub wieczorem (NIGDY Z PORANNEGO MOCZU! bo wtedy mogą wychodzić ci wyniki fałszywie pozytywne) i lepiej nic nie pić przez jakis czas (godzinę - dwie przed zrobieniem testu)

Atan
a ty na wystawianych nie dodawałaś? Kurcze dałam bym głowę ze go widziałam... albo mi sie po prostu kojaży ze zdjęciem jakie kiedyś wstawiałaś...
 
zdjecie miala kiedys w tym bodziaku od magenty ;-) moze ci sie kojarzyc na wystaranych jeszcze nie dalam filmiku ;-)
nicola no dokladnie tak z testami trzeba robic ;-)
 
Ael mój już od 20 śpi! I tak aż do 7! (w nocy jedna krótka pobudka na niamu)


A Wiktorek łysy jak kolanko! :-D Słodko spi!


Nicola dokładnie tak! Jak je kupisz i będziesz stosować to pytaj śmiało jak będziesz miała wątpliwości bo ja je długo stosowałam :tak:


Mykam spac! Dobranoc! :*
 
Fifka ślepoto idź do okulisty :p Łon łysy nie jest, tylko ma strasznie jasne włoski a są długie, tylko na zdjęciach nie widać.
Spał normalnie na boczku, nagle się przebudził, obok niego asekuracyjnie była poduszka. Podniósł się, popatrzył na mnie, po czym walnął w poduchę i spał dalej :-D
 
reklama
Do góry