reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
myslałam że was nadrobie ale za dużo tego a mam mało czasu

Życze wszystkim mamą samych cudownych ,szczęśliwych i radosnych dni oraz żeby wasze pociechy były grzeczne, zdrowe i pełne radości no i oby staraczki szybko stały się mamami


Ja dzisiaj byłam na Adusią na badaniu bioderek i jes wszystko git, a lekarz powiedział że ma tak wszystko rozwinięte jak dziecko 3 miesięczne, nie weim czy to dobrze czy nie ale ważne że zdrowa.

neciuszka: jak twoja po szczepice juz nie jest marudna ? a brałas tą 5w 1 czy 6w1 ?


Magd.a
już wróciłas ?wózek cały tylko trzeba było dokręcić śrubkę i można jeżdzić, ale miałam stracha, dobrze że ją znalazłaś, , a no i dizekujemy za sukieneczkę jest śliczna jak mała wystroję to pokażę :-)

Ja mam dzisiaj taki bałagan w domu że szok i nic nie posprzątam, bo
1. ni chce mi sie
2. zaraz jedzimy na zakupy
3. potem do mojej mamy i później do teściowej

Dziewczyny mam pytanie o nacięcie krocza :
niby juz mi się to nacięcie zagoiło ale na "bliźnie" mam zaczerwienienie , piecze mnie i jakby pęcherzyk który peka się robi co mam z tym zrobić, czy to coś sie dzieje, bo wizyte u gina mam dopiero na 13 czerwca,
 
witam wszystkim mamusiom duzo zdrowka i pociechy z dzieci a staraczka szybkich 2 kreseczek ;-)

lamiav niestety nie pomoge z kroczem bo nie mialam nacietego...

zafasolkuje lucja sliczna ;-) rosnie ze hej ;-)
 
Mamuśki!! Wszystkiego dobrego z okazji Waszego święta!!




images.jpg



Oczywiście wszystkiego dobrego również przyszłym mamom!




No a ja dzisiaj byłam już u mamy! Dostaliśmy od znajomej całą reklamówę ciuszków! :-) Część praktycznie jak nowa!! Tak wiięc będziemy Konradka stroić!
 
Ostatnia edycja:
Wszystkim mamusiom obecnym,zaciążonym,staraczkom i posiadającym swoje aniołki wszystkiego naj naj,dużo.zdrowia,szczęścia i cierpliwości;-)
Ps. Atan wrócę jeszcze do Twojej lekarki,brak słów,jak można mieć tak lekceważące podejście do małych dzieci...
Aha i co mnie jeszcze lekko.zdenerwowało?pousuwane posty nicoli,to.zaburza pracę forum,i utrudnia nadrobienie poprzednich stron

A ja dzisiaj z mężem bardzo aktywnie pracujemy-stawiamy altankę:-)
 
reklama
Wszystkim mamom, tego co najlepsze a straraczkom szybkiego zafasolkowania:-)

ja dzisiaj ide na spotkanie z kolezankami, takze wreszcie jakies urozmaicenie moich dni:-)musze jakos powoli tego mojego syna pobudzac do wyjscia, bo tak mnie wszyscy straszyli przedwczesnym porodem a tu jakos dzidziusiowi sie nie spieszy do wyjscia:-)oczywiscie to dobrze i niech sobie siedziu w brzuszku tak długo jak chce i potrzebuje;-) miłego dnia wszystkim
 
Do góry