reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Atanku :)) Przepraszam Cię najmocniej że ostatnio nie odebrałam tele ale jestem tak zabiegana że nie wyrabiam na zakrętach i często nie słyszę że mi cosik dzwoni :(
 
Na świętą noc mnie przygnało:)
Widze że emocjonująco dzisiaj było.
Atanku AMelcia dobrze sobie radzi a pseudo lekarką nie zawracaj sobie głowy choć wiem że nie jest łatwo bo Cię nastraszyła. Ważne że Ty wiesz co potzrebuje Twoja niunia:)

Madziulki wszystkiego Naj!!!!!!!!

​Sleep dzwoniłam ...chciałam śpiewać a tu piiip piiip ;)
 
dziękuję :) na mamę czeka operacja, chociaż na razie nie chce, więc lekarze robią co mogą aby zwalczyć ból - trzustki, wątroby i woreczka, więc leży pod kroplówką z antybiotykiem i zażywa garść lekarstw. Z babcią coraz gorzej :( wczoraj miała 3 palec amputowany, jest coraz słabsza, nie może wstać i trzeba ją karmić bo sama nie ma siły zjeść :(

A jak tam Amelka ?? ucałuj ją od ciotki :)
 
Ostatnia edycja:
no iwasku w koncu dotarlas ;-)
ojoj pyscku ty to msz strasznie w domku .. wspolczuje <glaszcze>

dziekuje ci za dobre slowa ale po prostu kobieta mnie zdenerwowala ze hej a jak ty dotarlas z malym ciuszki wysuszylasc jakos?czy w brudnych jechal?
iwasku jak znajdziesz zbedne pajace to wiesz jestem chetna ;-)

zmykam spac dobranoc ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hahaha...piekna damo.. Cale szczescie ze nie uslyszalam telefonu bo bys naduzyla swego talentu wokalnego na daremno!:p obchodze imieniny 29maja:) ale dziekuje za dobre checi:*
 
reklama
Do góry