reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No jak to dzieci :-D Czasem grzeczny a czasem troszkę dokucza! Życzę tobie żebyś też już niedługo doczekała sie takiego bąbelka!



Eh... przepraszam ze akurat teraz... ale zupełnie przez przypadek znalazłam ten artykuł i płaczę jak bóbr... Kołysanka dla okruszka - życie kobiety po poronieniu - Kobieta - WP.PL
Taki zbieg okolicznosci ze dzisiaj weszłam na Staraczki po stracie... i znalazłam ten artykuł...


Iwasku mój jak zaśnie o 20 to śpi już na noc :tak: Teraz pobudka będzie koło 2 na jedzenie i będzie spał do rana - ewentualne jeszcze koło 4-5 obudzi się zjeść i do 7 lulu!
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)
Co dobrego u Was słychać?

Martoocha
trzymam mocno kciuki! &&&&&&&&&&
Mamuśki - macie piękne skarby! A rosną jak na drożdżach, dopiero się rodziły, a teraz już duże dzieciaczki :-D

A u mnie po staremu. Walczę z hormonami (Bromergon + Euthyrox). Monitoruję cykl. Teraz mam płodne dni i drugi raz w życiu mam pęcherzyk dominujący (23 mm). W zeszłym cyklu nie pękł, więc w tym zapadła decyzja o podaniu Pregnylu. Godzinkę temu dostałam zastrzyk, a teraz czekam grzecznie na piątek i kolejne USG, które pokaże czy pęcholek pękł. Mogę poprosić o &&&&&& i fluidki? :sorry2:
 
Magda e....

Wiktor ma pierwszego ząbka...
My jutro idziemy do lekarza z Konradem na kontrole.... i robiłam dzisiaj test ciążowy :-D - oczywiście negatywny :-p
Lily wróciła do domu bo była w szpitalu na zabiegu wycięcia torbieli...
Sun stresuje się wynikami spermy meża...
Ktoś ma jutro wizytę...któraś ciężarna ale łeb mi utnij nie pamiętam :zawstydzona/y: aaaa Belka!! Belka ma połówkowe badanie!
Miq i Natkusia pokazywały brzuszki...
i chyba to tyle...
 
Natkusia dzieki wielkie za mile powitanie mam nadzieje że z Wami bedzie mi latwiej , tak szczerze to mam zamiar iśc do lekarza na glebsze badania ale z drugiej strony sie waham bo nie minął jeszcze rok od kad zaczeliśmy sie starac a ponoć do roku czasu jak nie wyjdze wtedy trzeba podjąć dokładniejsze badania wiec mam maly dylemacik:) pozdr. :sorry2:
 
reklama
Ja wiedziałam ze nie mogę być w ciąży... :tak: to była tylko formalność!


Ael ja tego zęba nie widzę :rofl2: Buzi dla Wiktorka! :*



Magdalena jutro! Dobrze ze mi przypomniałaś! Bo muszę zadzwonić i się umówić!



Sun spokojnie... zobaczysz, będzie dobrze... dołek minie i wstanie słońce! :tak: Zrób coś dla sibie przyjemnego! to na pewno poprawi ci nastrój!


Miq ja używam dwóch butelek 120ml i mi styka! Do mleka i herbatek używam tych samych tylko przed każdym podaniem je wyparzam rzecz jasna :tak: A ja mam 3 koszule. W szpital 2 starczą ale później w domu się przydają takie jeśli karmisz piersią w nocy :-)


Dokładnie kwiatuszku! Mam jeszcze czas! Az serce mnie dzisiaj zabolało jak myślałam o tym ze musiałabym odstawiać małego od piersi.... Bo mleka mam dużo i aż szkoda... Za rok będę się starać ;-)



A tu mój bąbel bawił się dzisiaj na macie! Muszę ją mu częściej wyciągać!

Zobacz załącznik 467529Zobacz załącznik 467530

Mały wchodzi mi w skok rozwojowy i to widać... dużo marudzi, jak spał ślicznie sam tak teraz tylko mama i mama... Pobawi się pól godzinki i płacz żebym wzięła go w chuste bo on chce spać... Da się żyć, ale widzę ze cś mu przeszkadza.

Konradek pięknie trzyma główkę i widać, że lubi na brzuszku leżeć! No i świetną masz tą matę! Ja mam taką daremną i dlaqtego też ją rzadko wyciągam! Miałam pytać co to za firma ale doczytałam potem ze Tiny Love :-)


Fifka buuu się tak nie bawię!!



Miq z tej strony mam smoczki, chyba jedyna strona która te smoczki w PL ma FISHER PRICE smoczek + łańcuszek + pojemnik cena 15.00 PLN

A co do karmienia, ja miałam kupiony zestaw startowy z aventa, trochę na wyrost, były tak 3 duże butelki i 3 małe. Dostałam 2 duże z canpola i jedną małą i jeszcze jedną dużą i jedną małą z aventa.
Sprzedałam zestaw, 2 butelki rozdałam, kupiłam 150 ml i 340 ml z Tommee Tippee, później jeszcze jedną 340 i jestem zadowolona.
Nie trzeba jakoś mieć osobnej butelki do herbat, bo przecież po użyciu się umyje.
A koszul jeśli nie będziesz miała strasznego nawału pokarmu wystarczą dwie. Przy nawału to bym jednak dokupiła jedną więcej.

Ael a jaki mają kształt te smoczki?? bo mój Bartek niestety nie toleruje tych z Aventu, jedyny jaki pocycka to z NUKA o kształcie anatomicznym (taki tradycyjny) i znalazłam też o takim kształcie z TT ale te co ma Wiktorek strasznie mi się podobają

powiem Wam, że ta moja gula chyba na prawdę z n
erwów, zaczęłam pisać z Wami, troszkę popatrzyłam za zakupami i troszkę mi lepiej, nie zniknęła ale jest lżej
wrócę jeszcze do butelek TT kto je używa i macie z rurką czy bez, może faktycznie nie ma sensu przepłacać

JA również kupiłam zestaw startowy z TT! Oczywiście na Allegro bo w sklepie jedna butelka kosztuje ok.30zł :baffled:
jestem mega zadowolona! Kształt smoczka przypomina kształt sutka i Bartek nigdy nie miał problemów z przechodzeniem z cycka na butelkę a mąż często podawał moje mleczko butelką jak byłam na uczelni ;-)
Moja bratowa używałam z Aventu i z Lovi i również się przerzuciła na TT bo z dwóch poprzednich wszystko pozłaziło podczas mycia i sterylizowania... łącznie z miarką


Miq ja tez zamierzam karmic piersia, dlatego na razie nie szaleje z butelkami, kupiłam laktator aventu i tam w zestawie jest butelka i smoczek dla najmniejszych, choc mam nadzieje ze nie bede musiala z niego korzystac. Nie wiem jak jest w praktyce, pewnie zycie wszystko zweryfikuje, ale w tych wszystkich poradnikach laktacyjnych pisza, ze jak sie dokarmia dziecko odciagnietym pokarmem, zeby robic to lyzeczka albo ze strzykawki, zeby nie zaburzac odruchu ssania:baffled: jak u Was to wygladało, dziecieczki wracały do cyca, po butelce?
Fifka mam nadzieje, ze mata sie sprawdzi, ale jak nie to trudno, jak to mowią darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby :-p

tak jak pisałam wyżej - mąż podawał cały weekend nie raz moje mleczko butelką i Tosiek nigdy nie robił później problemów przy cycku! Jeśli chcesz to mozesz kupić butelkę MADELA! Niby jest najbardziej podobna do sutka i specjalnie do tego celu zaprojektowana! ale cena za butelkę to ponad 50zł! :sorry2:

Kule ale nabazgrałyście!!
Ja się chciałam pochwalić, że dostałam @!!! Ledwo zaczęłam dokarmiać i jak na zawołanie :nerd: ale cieszę się bo w końcu "wiem na czym stoję" :-p
 
Do góry